84 Shares 6547 views

Obszar dzikiej przyrody: Hodowla „Południe”. Uprawa i sprzedaż różnorodnych drzew i kwiatów

Nie daleko od obszaru Moskwa rozciąga prawdziwą naturę, która jest w stanie zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych miłośników roślin – hodowla „Południe”. Wyspecjalizowana firma od wielu lat zaangażowany w adaptacji i uprawy egzotycznych roślin i drzew.


lokalizacja

Hodowla „Southern” ciągnie się prawie 18 hektarów ziemi. Te odsłonięte obszary gleby, zakorzenić gdzie młode rośliny i kwiaty ogromne szklarnie, gdzie są uprawiane i innych nietypowych przedmiotów. Trzeba tylko odjechać z Moskwy w pewnym 67 km, a znajdziesz się w małej miejscowości Stary Kuzmenko – tutaj w dzielnicy Serpukhov i osiadł tego wyjątkowego przedszkola. Doskonałe gleby, techników zawodowych i wysokiej jakości materiałów siewnych – to jest, być może, główne składniki sukcesu tej instytucji.

Co Specjalizujemy

Hodowla „Południe” pozycje sam zakład jak gospodarstwa domowego, w którym doraschivat i zaaklimatyzować roślin, przyszedł do nas głównie z Europy Zachodniej i poza nią. Ponad 200 gatunków różnego rodzaju roślin liściastych i iglastych: drzew, krzewów, kwiatów, egzotycznych roślin. Gdy rośliny są doprowadzone do przedszkola, są one cały zakres adaptacji: są badane na obecność choroby, a następnie umieścić w idealnym przygotowany grunt i dbać o nich. Ponadto, proces sortowania. Biolodzy i agronomów starannie dobrane rośliny, które z powodzeniem zakorzeniła się w tych warunkach. Wszystkie prace prowadzone przez kanadyjskich standardów technologicznych i jakościowych. Ponadto, w procesie wzrastania profesjonaliści są holenderski i włoski specjalistyczny sprzęt.

Gwarancja jakości

Hodowla „Southern” – miejsce, gdzie bardzo uważnie monitorować jakość sadzonek, więc można mieć pewność w jakość nabytych roślin. Eksperci zastosować metodę klasyfikacji: po pomyślnym overwintered roślin i choroby przeszedł, żłobek zapewnia opinie na temat jakości towaru. Jednak firma przyciąga i zagraniczni eksperci z wyspecjalizowanymi instytucjami naukowymi, dzięki czemu są całkowicie pewni wiarygodności danych.

Przedszkole zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają odpowiednie wykształcenie i duże doświadczenie, więc można zadać im na wszystkie pytania. Informacje zwrotne od klientów wskazują, że bardzo przyjazny personel pracujący w firmie, którzy są gotowi, aby pomóc Ci znaleźć żadnych roślin.

piękny ogród

W ludzkiej naturze pragnienie piękna. I tak chce podnieść swój ogród lub ogród niezwykłe i piękne rośliny. Jeśli jesteś fanów nietypowych rozwiązań krajobrazowych, oferuje przedszkole „Południe”. dzielnica Sierpuchowska jest idealnym miejscem dla tego typu gospodarki – dobre gleby, strefy umiarkowanej, zadowalające wilgotności.

Tutaj można kupić rozmaite rośliny, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę ogrodu: zimozielonych drzew iglastych, ogromną różnorodność drzew owocowych, krzewów i drzew iglastych okazów do sztucznej bariery, pięknych kwiatów i traw ozdobnych. Cóż, jeśli to tylko początkujący w projektowaniu krajobrazu, będzie w stanie pomóc specjalistów z tej kwiatami parku. Firma oferuje szeroki zakres usług, w ogrodnictwie i stworzyć niepowtarzalny trawniki wnętrz i ogrodów.

Wszystko w zasięgu ręki

Nie tylko kupić sadzonki wysokiej jakości lub dojrzałej rośliny, sadzonki kwiatów, – ważne jest, aby wiedzieć, jak dbać o nich, więc proszę oczy. „Southern” przedszkole oferuje swoim klientom szereg dodatkowych materiałów:

  • Gleby jakości, które są odpowiednie dla danego zakładu.
  • Nawożenie i nawozy.
  • Do mieszaniny.
  • Środki do zwalczania szkodników.

Cóż, jeśli chcesz, aby przekształcić swoją prywatną działkę w prawdziwy bajce – można kupić rzeźby ogrodowe, które zaspokoją wszystkie gusta. Jest to bardzo wygodne – kupić wszystko, czego potrzebujesz w jednym gospodarstwie domowym.

Przedszkole oferuje swoim klientom unikalny serwis – przygotowanie do twojej obecnej dziennym aranżacji kwiatów i innych roślin. Personel pomoże Ci uzyskać prawo do roślin w ziemi. Zdaniem nabywców, wybór roślin w gospodarce jest bardzo dobre, a ceny są mile zadowolony. Wszystko zależy od tego, jak niezwykły chcesz zobaczyć swój ogród lub podwórko – ponieważ niektóre rośliny są dostarczane z zagranicy i nie są tanie.

Które oferują klientom

Nie zaadaptowane z małych ekspertów drzewka rosną silne i zdrowe okazy. Pomoże Ci je sadzić i zapewniają pełną konsultację do opieki nad nimi – że takie usługi są świadczone przez przedszkola „Południe”. Stary Kuzmenko w dzielnicy Serpukhov stał się domem dla tego wspaniałego zakątka przyrody. Chociaż nie jest to daleko od Moskwy, nie trzeba się martwić o dostawę roślin. Jeśli się duże zamówienie, firma dokona dostawy zakupu. Według opinii klientów, eksperci są bardzo uprzejmy dla ich pracy – zakład doprowadza do pełnej integralności i bezpieczeństwa.

Wspaniałe rośliny, znane i egzotyczne, może stać się prawdziwą ozdobą ogrodu lub małym patio. Ponadto, opiekować się nimi i obserwować, jak rosną i owoc przynosili, to jest bardzo ekscytujące. Więc co lekcja może stać się prawdziwym hobby dla każdego.