270 Shares 6195 views

Nie można uaktualnić do systemu Windows 10: Błąd aktualizacji. Przyczyny i środki zaradcze.

Podczas instalowania dziesiąty i najbardziej znaczącą wersję trzasków Windows można często znaleźć. Po uaktualnieniu do systemu Windows 10, błąd może pojawić się zupełnie różnych powodów. Zastanówmy się, czym są i jak wyeliminować konsekwencje niezdolności do aktualizacji.

Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 błędów jest stałe: Możliwe przyczyny

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę podczas przenoszenia do systemu Windows 10 – konfigurację systemu i zgodności z co najmniej minimalnych wymogów nowego systemu operacyjnego.

Są one dość umiarkowane. W przypadku normalnej pracy wymaga tylko procesor 2-rdzeniowy i 2 GB pamięci, nie licząc 30 GB wolnej przestrzeni dysku. W przypadku uaktualniania do systemu Windows 10, błąd jest związany z tych cech, system nawet po uruchomieniu odpowiedniego narzędzia nie jest ustalone.

Drugim problemem jest to, że do instalacji „dziesiątce” w przejściu na Windows 7, albo 8, powinny one być instalowane absolutnie wszystkie dostępne aktualizacje pakietów. Jeśli instalacja nie zostało zrobione automatycznie, należy wpisać „Update” i wyszukać dostępne aktualizacje ręcznie.

Jaki jest główny problem?

Upgrade „Siedem”, wykonany w systemie operacyjnym, a nie jako „czystej” instalacji. Stwarza to wiele problemów, z powodu których nie ma, a Windows 7 Błąd aktualizacji do systemu Windows 10.

Na przykład, ten sam aktywuje skaner antywirusowy może po prostu „wypluć” w kierunku dystrybucji 10. W związku z tym, podczas fazy instalacji (przejście do nowego OS) zaleca się nie tylko wyłączyć oprogramowanie antywirusowe, ale także, aby go usunąć całkowicie (nie fakt, że Windows 10 stary skaner będzie działał normalnie). Ale to nie o to chodzi.

Problemy grupa Błąd c1900101

Spójrzmy na najczęstszych awarii systemu Windows 10 (kod błędu podczas aktualizacji c1900101). W rzeczywistości nie jest to pojedynczy błąd, ale grupa błędów, które łączy w sobie błąd z numerami 20017, 30018, 40017 i innych. Wszystkie z nich pokazać nie można zainstalować nowy system na starym. Ale jeśli ekran nagle jest kod c1900101 (Windows 10 aktualizacje błąd), jak poprawić sytuację – to staje się jasne, jeśli użycie pierwotnie narzędzie Multimedia Creation Tool. Nie każdy jednak wie, że po uruchomieniu, pożądane jest, aby wyłączyć internet. W ogóle, to lepiej nie, aby rozpocząć proces aktualizacji, aby utworzyć wymiennych urządzeń pamięci masowej, a następnie zainstalować system bezpośrednio z niego. Innym kardynał eliminując niepowodzenie jest usunąć folder $ Windows. ~ BT Pobierz i zawartość katalogu do tworzenia partycji programowego / Dystrybucja lub bezpośrednio na dysku systemowym.

Wywala Windows Update

W przypadku uaktualniania do systemu Windows 10, błąd jest spowodowany właśnie przez centrum bezpośrednio nawiązuje aktualizacje dla nowego systemu, nie panikuj.

Szukaj uaktualnień można ustawić ręcznie, ale jeśli chcesz – i w ogóle wyłączyć cały system. Nawiasem mówiąc, te aktualizacje w systemie Windows 10 w większości odnoszą się jedynie do zabezpieczenia produktów Microsoft oraz niektórych fundamentalnych zmian w systemie nie dają, oprócz ostatniego pakietu rocznica, która jest obecnie w post dostępny tylko wtedy, gdy można pobrać specjalną wtyczkę instalatora z oficjalnej strony internetowej. Podczas poszukiwania aktualizacji ręcznie system nie go znaleźć. Ale błąd „Windows Update 10” w niektórych przypadkach jest ona wyeliminowana ręcznej interwencji.

W niektórych przypadkach można obserwować efekty i wirusowe, gdy system sam plik jest odpowiedzialny za uruchomienie wyszukać aktualizacje, może ona ulec uszkodzeniu. Tu jest lepiej używać przenośnego narzędzia dyskowe lub system weryfikacji jak Rescue Disk, aby uniknąć możliwości reinstalacji dla całego systemu, aby sformatować partycję i usuwania informacji o użytkowniku.

Działają one na zasadzie obciążenia przed uruchomieniem systemu operacyjnego, mają swój własny graficzny interfejs użytkownika, a może nawet znaleźć te wirusy lub zagrożenia, które nie zostały wykryte przez zwykłych skanerów.

Rozwiązywanie problemów z niepodpisanych sterowników

Wreszcie, inny problem z zainstalowanych sterowników, że stary system nie ma cyfrowego podpisu lub zaświadczenie.

Nie wdając się w szczegóły techniczne, po uaktualnieniu do systemu Windows 10, błąd tego typu jest usuwany w następujący sposób.

Wpisz polecenie „Uruchom konsolę» (Win + R), który określa weryfikatora ciąg. W oknie, które się pojawi wybierz opcję, aby utworzyć domyślne ustawienia sterownika (pierwszy wiersz od góry), a następnie potwierdzić wybór automatyczny niepodpisanych sterowników. Dalej będzie tylko zainstalować odpowiednie sterowniki przy ubieganiu się oficjalnym deweloperem zasobów.

Podgląd techniczny lub „czysta” instalacja?

Na koniec warto zauważyć, że po uaktualnieniu do systemu Windows 10, błąd może być w procesie instalacji. Jeżeli istnieje możliwość oryginału, lepiej jest produkować „czysty” zainstalować od zera. Jeśli taka możliwość lub pożądany rozkład, nie pod ręką, można użyć wszystko jedno użytkową Multimedia Creation Tool, ustawić początkową wersję Preview Technicznego, a następnie, nie je regały, już korzystać z możliwości systemu poprzez wykorzystanie „czystej” instalacji. W ten sposób można uniknąć wielu problemów w przyszłości, zwłaszcza jako „miniatury” był tak surowy i niedokończone, wielu użytkowników, aby zainstalować to są bardzo sceptyczni. I za to, muszę powiedzieć, że istnieją powody.

Ale do tej pory dla „dziesiątce” w bezpłatnej dystrybucji można znaleźć kilka podstawowych wersjach, w tym zawodowej i edukacyjnej, a domem. Nawiasem mówiąc, ci, którzy poruszają się na systemie Windows 10 niezwłocznie po jego wydaniu w lipcu i sierpniu 2015 roku, trochę więcej szczęścia. Upgrade do Pro modyfikacji odbywa się automatycznie i bezpłatnie. System ten działał idealnie nie powoduje absolutnie nie (działa jak zegar). Ale w warunkach miałby kopać. Ale pojawienie się ewentualnych błędów upgrade systemu jest zminimalizowany.