885 Shares 1083 views

Lek „Ascorutin”: instrukcje użytkowania i właściwości użytkowe

„Ascorutin” jest dość tani lek, który jest dostępny dla każdego. Ponadto, jest on zwolniony z apteki bez recepty. To jest – to preparat witaminy, które zaleca się pić tylko na prewencji. Jednak przed podjęciem „Ascorutin” powinno odnosić się do instrukcji dołączonej do opakowania z lekiem.

„Ascorutin” – pigułki, który zawiera dwa główne elementy: rutyna i kwas askorbinowy. Nazwa międzynarodowa rutyna – rutozyd więc za granicą należy szukać tabletki zawierające rutozyd i Acidum ascorbinicum. W Rosji, ten lek jest dostępny w tabletkach po 10, 50 lub sto sztuk w opakowaniu o nazwie „Ascorutin”. Instrukcje do stosowania tego leku odnosi się do farmakologicznego grupy witaminy C i P.

Rozważmy teraz efekt „askorutin” na korpusie. Substancja rutyna, w której 50% preparatu wzmacnia ściany naczyń włosowatych naczyń krwionośnych powoduje działanie przeciwbakteryjne, poprawia napięcie ciała, poprawia krzepliwości krwi. Rutyna również optymalizuje strawność ciała kwas askorbinowy. Lek jest wymagane, gdy korpus brak witaminy P i chorób towarzyszy wzrost kruchości i przepuszczalność naczyń włosowatych. W połączeniu z innymi lekami, jest on stosowany w bakteryjnego zapalenia wsierdzia, skaza krwotoczna, siatkówki, krwotoki, choroby popromiennej, kapillyarotoksikoz, reumatyzm, zapalenie kłębuszków nerkowych, pajęczynówki, a także niektórych chorób zakaźnych, takich jak tyfus, szkarlatyna i odra.

W każdym indywidualnym przypadku – jedynym zadaniem leczącego lekarza specjalisty jest wyznaczenie schematu leczenia i dawki leku, biorąc „Ascorutin”. Instrukcje użytkowania wskazują minimalna dawka, która w niektórych chorób może być nieskuteczne. Każda choroba wymaga jego szybkość obsługi i dawkach. Dzieci, które w ciągu trzech lat, mogą pić ten lek na przeziębienia i infekcje (jak procedury zapasy witamin C i E). Oczywiście, w przypadku poważnego zakażenia „Ascorutin” stosuje się jako adiuwant w połączeniu ze skutecznymi antybiotykami. Dzieci i młodzież, i to jest przepisywany w przypadkach częste krwawienia z nosa. W tym przypadku, lek pić 1-2 tygodni, trzy razy dziennie 1 tabletkę. przeziębienia dorosłych dawka powinna być zwiększona do dwóch tabletek trzy razy dziennie. Oprócz obecności innych korzystnych cech, że preparat witaminy pomaga walczyć z przewlekłego zmęczenia: podnieść ogólny ton ciągu najbliższych 10 dni, trzy razy dziennie 2 tabletki.

Przede wszystkim, lek jest znany jako skuteczny środek w celu wyeliminowania różnych problemów z naczyń włosowatych naczyń krwionośnych. Kiedy żylaków jest również często przepisywany „Ascorutin”. Dawkowanie leku w tym przypadku pozostaje bez zmian – nie więcej niż dwóch tabletek trzy razy na dobę, przez dziesięć odbieranie szybkości. Następnie należy przerwać leki na trzy miesiące, a następnie wznowić kursu.

Nie należy zapominać, że lek obejmuje kwas askorbinowy, która może podrażniać błony śluzowe żołądka i. Dlatego w wielu chorób powinny powstrzymać się od używania narkotyków „Ascorutin”. Instrukcje użytkowania podaje listę tych chorób: to jest choroba wrzodowa, zapalenie żołądka, nasilenie niektórych chorób żołądka lub jelitowe. Nawet w przypadku braku tych chorób, lek nie powinien być przyjmowany na pusty żołądek, z posiłkiem lub bezpośrednio po posiłku.

W sprawie stosowania w okresie ciąży i laktacji narkotyków podręcznika „Ascorutin” Instrukcja wskazuje, że konieczne jest, aby powstrzymać się od jej stosowania w pierwszym trymestrze ciąży. Dla karmiących matek „Ascorutin” nie jest przeciwwskazane, jeśli jednak nie ma pilnej potrzeby leku, należy powstrzymać się od jego stosowania do końca karmienia piersią.

Narzędzie to jest często stosowane jako profilaktyczne. Jest doskonale ważny do właściwości ochronnych organizmu ludzkiego, w szczególności, ma działanie antyoksydacyjne, a nawet poprawia cerę.