277 Shares 4178 views

Szwedzki masaż. Cel i maszyny

Szwedzki masaż – procedura stosowana w celach leczniczych i profilaktycznych. Jednocześnie silnym czynnikiem psychoterapeutyczne, wspomaga relaks, odprężenie, relaks i całkowite usunięcie resztkowych efektów sytuacjach stresowych.


Szwedzki masaż, techniki , która jest połączeniem arabskiego, starożytnych, greckich i chińskich technikach, ma na ciele jest bardzo korzystny efekt. Dlatego procedura ta jest skuteczna w eliminowaniu wielu patologii.

Szwedzki masaż jest korzystny wpływ na stawy. Działanie i procedur mających na rozciąganie układu nerwowego i mięśniowego. Specjalna są korzyści z tego rodzaju masażu dla tych, którzy ponieśli poważne stresu lub operacji.

Rozwinięte techniki manipulacji danymi uzdrawiania była na początku XIX wieku, Henrik Ling ze Sztokholmu. Głównym zadaniem, który stanął przed lekarzem – do poprawy ludzkiego krążenie krwi. Masaż szwedzki, w przeciwieństwie do wielu innych typów podobnych procedur, produkują coraz silniejsza. Gwarantuje to, że uszczelki są ugniata i przeciągnął pęczków naczyniowo-nerwowych i mięśniowych, jak intensywne zabiegi działają na tkanki głęboko osadzone. Obecnie ten rodzaj masażu jest jednym z najbardziej popularnych w Europie. Jeśli spojrzymy w gabinecie lekarskim lub salonie kosmetycznym, a procedura ta będzie prowadzić wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jednakże, istnieje pięć podstawowych technik, które mogą być wyciągnięte przez siebie w celu zapewnienia zdrowia swoich bliskich.

Manipulacje wykonywane podczas masażu szwedzkiego nie powinno być trudne. Ekstremalne należy zachować ostrożność na początku procedury. Wolniejsze ruchy przyczynić się do lepszego opracowania tkanek miękkich i mięśni. Należy używać specjalnych kremów lub olejków. Masowanie ruch bez tworzenia tarcie, które nie powoduje uczucie pieczenia skóry.

Główne sposoby są zabiegów leczniczych tapotement i tarcia, ugniatanie i rytmicznych uderzeń i wibracji. W pierwszym etapie masażu powinno być gładkie i powolne ruchy palców, które mają zaznajomić się z ciałem. Tak więc kręcić przygotowane do gwintowania. Manipulacje te są wykonywane jako wolno. Wykorzystuje palmowy, palce i dłonie. W kolejnym etapie pracy nad ugniatania ciała. tkanek miękkich zaciśnięty między palcami, wyciągnął, a dopiero po tym zwolnieniu. Manipulacje są również wykonywane równo i gładko.

Następnym krokiem jest tarcie. Salon masażu tkanek na tym etapie są kompresowane i jednocześnie są ciągnięte na bok. Po tym ruchu, co prowadzi do drgań. Muszą być przeprowadzone szybko i równomiernie. Szwedzki masaż jest zakończony dziurkowania. Nie powinni się bać. Manipulacje są wykonywane delikatnie, rytmicznie i przyniesie żadnego bólu.

Masaż szwedzki, których ceny wahają się od 1000 do 1800 rubli, to jest możliwe do zrobienia w ośrodku medycznym. Doświadczeni specjaliści wykona procedurę, po którym pacjent będzie na pewno czuć się odświeżona i odmłodzona.