375 Shares 6345 views

Jak stosować feromony w domu?

Feromony – jest to rodzaj substancji chemicznych , które są wytwarzane w ludzkich gruczołów apokrynowych ciała. Gruczoły te znajdują się głównie w pachy, pachwiny, okolicy odbytu. Istnieją różne feromony: pokazuje gotowość do seksu, niebezpieczeństwo i innych.


Dzisiaj patrzymy na feromonów płciowych. Teraz ten temat omawiany jest dość gorąco: Czy możemy przyciągnąć płeć przeciwną przez rozpylanie feromonów i stać się bardziej seksualną.

Do tej pory istnieje kilka dużych firm na świecie, które produkują perfumy z feromonami. Ale o ile są one skuteczne, i nie przychodzi do nas oryginalne produkty pozostaje kwestia dla nas.

Porozmawiajmy trochę o tym, jakiego rodzaju „bestii” są feromony?

Feromony produkować zarówno mężczyzn jak i kobiet. W świecie zwierząt też istnieje system feromony, kiedy samica podczas owulacji dystrybuuje przyciąga substancję do jej zapłodnienia. Udowodniono, że kobiety podczas owulacji produkuje więcej wydzieliny pochwowej z feromonów. Podczas owulacji, kobieta jest bardziej atrakcyjna dla mężczyzn, zaczynają dostrzegać jej wygląd w co nie zauważyłem wcześniej.

feromony płciowe nie mogą być odczuwalne za pomocą narządu węchu, ponieważ nie ma zapachu, a my postrzegają te sygnały za pośrednictwem organu lemieszowonosowego, który znajduje się w nosie. Następnie impulsy są dostarczane do niego w układzie podwzgórze-przysadka, która kontroluje prawie wszystkie procesy biochemiczne w organizmie ludzkim.

Dlatego wielu nawet nie wiem dlaczego oni lubią to był ten człowiek (kobieta), a nie inny.

Męskie feromony zwane androsterone, są one produkowane z łoju pod pachami mężczyzn we włosach i na twarzy w nosowo-trójkąt. Dzięki tych substancji mężczyzny wygląda o wiele bardziej atrakcyjne i bardziej seksownego, wywołując podniecenie i pożądanie w płci przeciwnej. Jednocześnie wiele kobiet, zastanawiam się, jak mógł ją uwieść to, delikatnie mówiąc, nieatrakcyjny człowieka, ale jak tylko pojawi się obok wszystkie pytania znikają same. Ale takie bogactwo mieć nie każdy człowiek, ale tylko około dziesięciu procent męskiej populacji. Dlatego niektórzy ludzie są honorowane i adorowany, podczas gdy inni wciśnięty.

Żeńskie feromony kopulin zwane feromony w domu jest również niewidoczne dla zwykłych ludzi, ale dla ludzi, którzy czują się najbardziej seksowna i atrakcyjna kobieta. Każda kobieta zmienia się ilość feromonów. Dzięki tym niewidzialnych chemikalia mogą powodować żeński chęć u mężczyzn tylko jeden po ich wyglądzie.

Istnieje teoria, że między płcią przeciwną jest uczucie miłości, czułości, pożądania seksualnego na podstawie zgodności ich feromony.

Feromony są w domu do tej pory nie przyniosły nikomu. Są one produkowane w ograniczonych ilościach w specjalnie wyposażonych zakładów stosujących długie i skomplikowane technologie.

Jednak możliwe jest, aby rozpylać feromony w domu, do tego trzeba perfumy z feromonami, tylko jakość. Wtedy będziesz w stanie przyciągnąć obiekt jego uwielbienia dla niego, aby umieścić go i zmusić go pożądanie seksualne. Ponadto, jeśli używasz perfum i feromony mżawka w domu, można zaprosić go do odwiedzenia, a on nie będzie miał czasu, aby zrozumieć, co się stało, jak być w łóżku.

Ale nie sądzę, że feromony pomogą Ci stać się lepszym niż jesteś. Mają one wpływ tylko na wygląd i seksapil, ale nie może sprawić, że mądrzej, kinder, lub bardziej interesujące.