305 Shares 3759 views

Origami "Snow Maiden"

Dekorowanie domu na Nowy Rok za pomocą origami – to nie tylko Japończycy, ale także na całym świecie tradycji. Dane z Nicei papieru uzupełniać wnętrze i stworzyć poczucie lekkości i radości. Ponadto produkty te są bardzo piękne i można zrobić je samodzielnie, która jest kilka razy tańsze niż kupowanie zabawek w sklepach. Więc jeśli już wykonane choinki i Santa Claus w tej technice składanych kawałki papieru, to jest możliwe, będzie chciał to i Śnieżkę spasować. Więc w tym artykule będziemy ujawniać tajemnicę jak zrobić origami „Snow Maiden”.

Tak więc pierwszy sposób – jest składany liczb z zestawu małych kawałków papieru, z reguły są trójkąty. Jeśli jesteś zaznajomiony z techniką origami, trzeba wiedzieć, jak złożyć te trójkąty – są zwane moduły. Jeśli nie wiesz, to trzeba znaleźć klasę mistrzowską w ich produkcji. W przeciwnym razie nie będzie mógł ustanowić Snow Maiden naszego programu. Więc Maiden moduły Origami jest prawie taka sama jak Santa Claus. Podstawowa różnica polega tylko na tym, że jest niebieski, nie czerwony płaszcz i pluć na głowie. Naturalnie, śnieg powinien być bardziej smukły niż dziadkiem, więc trzeba wziąć pod uwagę tę opcję.

Tak więc, gdy wszystkie szczegóły wyjaśnione, możemy przejść bezpośrednio do produkcji naszych wyrobów – origami „Snow Maiden”.

Aby zacząć 60 białych modułów i rozprowadzać je w trzech rzędach 20 każda. Potem przychodzi serię, która będzie tylko 1 treugolik białe, a pozostałe 19 powinien być niebieski. Następnie numer 5. Tutaj białe i 2 odpowiednio – osiemnaście niebieski trójkąt. Następnie produkt będzie musiał okazać. A potem pójdziemy do ograniczenia: trzeba zrobić 17 niebieski i biały 1 moduł. Dodatkowo – 16 niebieski i dwa białe. Następnie ponownie 17 – 1, a naciąg wiersz 9 – 2 14 niebieski i biały. Następnie rozwiń ponownie – niebieski 17 1 i bieli. A następnie dwa białe i 16 niebieski. Następnie 17 niebieski 1 biały. A liczba 16 niebieskie i białe, odpowiednio, 2. Wtedy, jeden biały i niebieski 17. I całkowicie biały wiersz 18 białych trójkątów. Bagażnik jest gotowy, teraz idzie do głowy. Origami „Snow Maiden” być ładne, więc staram się go trzymać po osobie dobroduszny. A teraz zacznijmy: moduły muszą być noszone przez drugą stronę – to jest gładsza. Liczba ta powinna wynosić 15 – żółte trójkąty włosy, ciała i 3 w środku. Następnie 4 fizyczne i 14 żółty. Następnie 5 Kapralu i dwie żółte na krawędziach i 11 biały – nakrętka futra. Następnie ciała 4, 5 żółte trójkąty i 13 bieli. Następnie dwa z tej samej serii są. W tych 18 białych trójkątów. A następnie 9 9 czerwone i białe trójkąty – dzięki alternatywnym 1.

Potem trzeba zrobić warkocz żółtych 6 sztuk każda. Po tym – ręce – niebieskie moduły – 7 sztuk, jeden biały na końcu. Do białej będzie musiał przykleić rękawicę. I w końcu dostrzec oblicze. Wszystkie Twoje origami „Snow Maiden” jest gotowy do zachwyci cię z najbliższymi sovey promienny uśmiech! Ale to jest tylko jeden sposób, a istnieje wiele innych.

Maiden papieru origami można zrobić w ten sposób:

Wziąć kwadrat niebieskim obszar papieru 15 na 15 centymetrów, po czym – obszar prostokątny od 4 do 5 cm – kolor nie jest krytyczna. Dwa obszar kwadratowy 2 o 2 cm, a pasmo, którego szerokość jest nie większa niż 2 cm. Upewnij się, że papier jest kolorowy tylko po jednej stronie.

Najpierw trzeba zrobić płaszcz z niebieskiego kwadratu. Trzeba zginać kwadratowa połówka 2 razy, a następnie odłożyć na boki. Wtedy trzeba podnieść i opuścić dolną część górnych rogach z tyłu. Następnie, kąty powinny wyciągnąć z tyłu. Włącz urządzenie i sprawdzić wynik. Następnie, prawy górny róg zakręt na siebie i tych, które są na dole – to znaczy dalej. Ponownie przewrócenie obrabiany. Okazało płaszcz.

Teraz podejmujemy pasek – zgiąć go na pół w pionie. Potem pochyla się do środka z lewej i prawej stronie. Okazało się kołnierz – to jest przyklejona do płaszcza. Cut rękawice i skleić je z okrągłym podejmowania arkusz głowy narysować twarz. Artykuł dostępny!