606 Shares 8649 views

Tartlets z kawioru – piękny design i wyrafinowanego smaku

Zgodnie z zasadami etykiety przy stole zawsze powinny być zimne przekąski. I tak chcemy, aby wyglądał oryginalny i były smaczne. Dlatego, aby zaprojektować piękny stolik w formie bufetu, a po prostu na uroczystym świętem domu zawsze dopasować Tartlets z kawioru.


Tarty są małe kosze z ciasta, które z kolei mogą być przaśny, drożdże lub Pyrozhkov. To zależy od preferencji gospodyni i jej umiejętności kulinarnych. Nadzienie jest zadziwiająco zróżnicowane. tartaletki często kawioru, ale może być możliwa z nadzieniem warzyw lub mięsa, a także z nadzieniem słodkim, który podawany jest jako deser. Są łatwe do dekoracji stołu ze względu na swój kształt i jasność składniki nadzienia. Ale tartaletki z kawiorem zawsze wyglądają bardzo interesująco.

Aby tartaletki z kawiorem okazało przetarg i po prostu topił się w ustach, powinieneś być w stanie gotować ciasto prawidłowo. To nie powinno być zbyt kruche i zbyt gęsty i ciężki. Na to wymaga następujących składników: mąka pszenna 250-300 g, jajka – 2 kawałki, margaryna lub masło – 100 g, śmietany (15% tłuszczu) – 100 g, 5 g soli. Ubij jajka z solą z mieszadłem do piany, dodać śmietanę i wymieszać wszystko aż będzie gładkie. W Mieszać miski przesiewa się przez sito o średnicy otworów blisko mąkę (gdy ciasto jest puszysta i zapalniczki), dodać posiekaną startego margaryny i mieszać do uzyskania jednolitej konsystencji (do tego samego rozmiaru dziecka). Stopniowo wlać w ciekłych składników i zagnieść ciasto pierwszy mikser, a gdy staje się dość strome – ręce. Ciasto powinno być kształtowane dobrze, więc w razie potrzeby dodać więcej mąki. Zgniotu i pozostawić do zaparzenia jakiś czas (co najmniej 15-20 minut) na stole w temperaturze 18-26 ° C. Jest to konieczne dla lepszej obrzęk glutenu, co czyni ją bardziej elastyczną.

Tartlets wytwarzania obejmuje użycie form metalowych, które znajdują się w prawie każdym domu. Aby rozpocząć rozwałkować ciasto nie grubości większej niż 3 mm i pokroić na obwodzie improwizowanych środków (przy użyciu obrzeżem) do wielkości 1-1,5 cm, bardziej szerokie wyboru obwodu. Odbywa się to tak, że podczas układania na ciasto do formy i obminanii wzdłuż kontury utworzone obrzeże, które ściany boczne Tartlets. Formy wstępnie podgrzać w piekarniku, a następnie umieścić je w teście luki. Lać w kratę i piec w piecu o temperaturze 180 ° C, 10-17 min do złotego brązu. Kosze gat i dać im ostygnąć przez 4 minuty. Przewracać i wyodrębnić zakończeniu Tartlet.

Oszczędni gospodynie gotować Tartlets prozapas. Kucharz farsz – jest to kwestia minut. Więc zawsze będziesz mieć piękne dania projektowych i gustów można eksperymentować. Jeśli presją czasu i przygotować tartlets raz, można kupić gotowe półprodukty w sklepie.

Aby przygotować Tartlets z czerwonym kawioru, że potrzebne są następujące produkty do napełniania: czerwony kawior – 150 gramów, jajka – 2 części, ser kremowy (lub dowolny podpuszczkowej) – 200 gramów. Zamiast sera można użyć tartego sera przez sito, doprawione wysokokaloryczne majonez. Na życzenie można dodać mięso krewetek (150 gramów). Sami krewetki należy najpierw zanurzono we wrzącej wodzie na nagłe 3-6 minut i usunąć skimmera, oczyszczone i pocięto na cienkie paski. Ugotować jajka na twardo i ruszt na średniej tarce. Twaróg połączyć z krewetek, dodać jajka, doprawić to z majonezem (w tym przypadku trzeba użyć majonezu sałatkę dla lepszej impregnacji nadzieniem). Następnie konieczne jest wypełnienie tej ochłodzonej masy Tartlet na 1 cm wysokości złoża wierzchnie w jednym rzędzie kawioru. Tartlets z kawiorem gotowy. Podawać na stół jako zimną przekąskę, a także aperitify i przerw kawowych.