294 Shares 6879 views

Usługa "banderolku": opinie. „Banderolku”: opinie klientów i personel o witrynie

Nie jest tajemnicą, że rynek jest w USA wypełnionej więcej wysokiej jakości i często tańszych rzeczy. Obecnie jest to pytanie z tych marek, które są tam lokalne. Oczywiście, na rynku krajowym, mogą być nabywane wyłącznie z dużym opasania. Dzięki Internetowi możliwość zasadnie można nazwać tylko jedno rozwiązanie: zamawiać produkty bezpośrednio do amerykańskich sklepach internetowych. Ale można spotkać szereg wyzwań na drodze.


trudności

Umieszczenie kraj znajdujący się po drugiej stronie oceanu nie jest tak prosta. W pierwszej kolejności, może być problem z bariery językowej – Rosjanie po prostu nie zrozumie szczegóły proponowanych towarów do niego. Ponownie, musimy być w stanie negocjować z amerykańskiego odpowiednika, aby dowiedzieć się od sprzedawcy pewne niuanse. Oto kilka opcji, ale w ogóle, problem jest rozwiązany: jest to możliwe, aby znaleźć tłumacza, poproś mówiącego po angielsku znajomego lub przynajmniej patrzeć na Google, które są wymagane do. A w ogóle, do pokonania bariera językowa nie jest tak trudne.

Kolejny problem – to zapłata. Amerykanie nie pracować z takimi systemami płatności jak Webmoney, Qiwi lub „Yandex” – oni po prostu nie są świadomi ich istnienia. Na Zachodzie, najczęściej PayPal. Na szczęście, to w Rosji – a jeśli chcesz zamówić pakiet, powiedzmy, „Amazonki” lub eBay, to będzie konieczne posiadanie konta w tym systemie. W przyszłości, płacąc tym samym Webmoney, na przykład, trzeba przesłać pieniądze do „PeyPel”. Oznacza to, że choć z mniejszą ilością udogodnień, ale pozostaje problem, który należy rozwiązać.

Trzecia, największa trudność spośród tych opisanych powyżej, – dostawa. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sklepów, które nie wykonują transport przez ocean. Ten dylemat nie daje żadnych opcji do agentów adresowych.

Usługi dostarczania

W branży internetowej nie było cały odcinek, którego celem jest dostarczanie towarów z zagranicy. Są to firmy działające, które służą jako pośrednicy pomiędzy klientem (fizycznie znajduje się w kraju, w którym dostawa nie jest prowadzone) i sprzedawca działającej w Ameryce.

Usługi te istnieją od dłuższego czasu, a ponieważ są one w stanie nawiązać połączenie między sklepach znajdujących się w Stanach Zjednoczonych, jak i klientów mieszkających w Federacji Rosyjskiej. Oczywiście, takie pośrednictwo jest nie tylko dobre wyniki – nabywca musi zapłacić prowizję za ich pracę. W tym i zbudował model biznesowy w pytaniu.

Takie usługi są faktycznie duża liczba. W tym artykule będziemy mówić o jednej rzeczy – jest to strona „banderolku”. Recenzje z niej wynika, że projekt przyczynia się wiele osób z Federacji Rosyjskiej, aby dostać to, czego chcą. Dzisiaj przyjrzymy się, jak obsługiwać tę usługę, która dysponuje działania mogą zostać zidentyfikowane, to przewiduje świadczenie usług. W końcu, zostanie ona wykonana przez odpowiednie wnioski o tym, jak zarząd działa „banderolku” (z Qwintry). Opinie wskazują, że jest to portal, który zawiera informacje na temat usług i informacji dotyczących spółki. O nim i rozmawiać.

usługi

Aby zacząć dokładniej scharakteryzować to, co zostało opisane przez naszą firmę. Z tego powodu możliwe jest nazwą bezpiecznie powiedzieć, że jest to firma transportowa i logistyczna. Ponieważ jego opis zawiera informacje na temat zamówień ze Stanów Zjednoczonych, możemy stwierdzić, że spółka prowadzi działalność, która opiera się na dostarczaniu paczek ze Stanów Zjednoczonych na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie.

Jest to jednak – nie cała lista tego, co może być przydatne dla tej usługi. Rozszerzamy zakres informacji o tym, co ma komentarzy „banderolku”, a tym bardziej zaangażowany swoich pracowników.

wysyłka

Przede wszystkim, być może, najbardziej cenna usługa jest możliwość wysłania towaru, który przybył do ich magazynu. Wygląda to tak: kupując w „Amazonki”, można określić, że ma kontakt poczty „banderolku”: opinie klientów potwierdzają również, że wszystko zaczyna się od – wskazać, gdzie towar zostanie wysłany. Aby to zrobić w koncie osobistym zostaną umieszczone informacje o działu pocztowego, ulicy i miasta, gdzie ich magazynowej.

W chwili pisania tego artykułu na stronie internetowej „banderolku” (odpowiedź może być również potwierdzone), stwierdzono, że ich magazyn znajduje się w Delaware. Oznacza to, że składając zamówienie, po prostu trzeba wyjaśnić ten adres – i kupił coś przyjdzie do miejsca, gdzie będzie i wyda ostrożnie.

odbiór

W przypadku towarów, które przybywają w służbie magazynowej należy podjąć. Funkcja ta jest wykonywana przez Banderolka.com robotniczego”. Recenzje pamiętać, że usługa ta jest bezpłatna i nie wymaga żadnych specjalnych zezwoleń lub innych papierów wartościowych. Wszystko jest proste – pracownicy mają bezpłatny wstęp towarów.

Oprócz umieszczenia fizycznej w specjalnie wybrany dla tego lokalu, którzy pracują w służbie, również zamówienie w bazie danych. To pozwala kontrolować proces dla każdego z nich.

magazynowanie

Kolejny etap dostawy produktów z „Amazonki”, eBay i innych rynkach – zbawczą składowania towarów w magazynie. Jest bezpłatnie (jeśli określenie lokalizacji produktów w magazynie wynosi mniej niż 45 dni) lub opłata – za 0,5 $ dziennie.

W tym okresie, kupujący musi zdecydować, co chce zrobić z produktem. Rozumie się przez to przede wszystkim, że ludzie będą wskazywać: rzeczą, którą chcesz przekazać pewien adres. Implikowana jest jego lokalizacja w kraju – Rosja, Białoruś, Ukraina i Kazachstan, który ma „banderolku”. opinie klientów pokazują, że po określeniu adresu osoby, która dokonała zamówienia, może tylko czekać na pakiet, który będzie, w zależności od spedytora, aby przejść od 10 do 40 dni.

inny

Jako osoba, która złoży zamówienie ze Stanów Zjednoczonych, a fizycznie znajduje, powiedzmy, w Rosji, nie może samodzielnie kontrolować jakość założeniu, niezawodność i opakowania – wszystko to jest również w kategorii dodatkowych usług od firm pośredniczących. Na przykład, jest rozpakowywanie / pakowanie towarów, ważenie, łączenie poszczególnych działek. Zatem, mediator „banderolku”, opinii których jesteśmy zainteresowani przede wszystkim, jest rodzajem kompleksowego rozwiązania na dostawę towarów. Dzięki niemu (i rąk swoich pracowników), można wykonać te same kroki, które będzie chciał produkować własne, otrzymał towar w domu.

warunki

Oczywiście, istnieją pewne ograniczenia, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz dokonać zakupu w USA i zabrać go bezpiecznie. Przede wszystkim dotyczą one zakazane kategorie towarów (dla których istnieje cała lista). To, na przykład, broni lub przedmiotów łatwopalnych.

Ponadto, istnieje również ograniczenia i wymiarów i masy produktu. W szczególności, dla każdej dostawy usług, współpracuje z „usług” (banderolku opinii wspomnieć o dwóch firm – USPS Express i priorytet), ma swoje własne warunki. Na przykład, ograniczenie wartości towarów przekazywane – 2500 dolarów. Więcej szczegółów na temat ich widać dane na stronie zamówienia należy wymienić ich tutaj nie ma sensu, ponieważ przepisy te można łatwo zmienić.

I oczywiście, istnieją pewne niuanse w pracy z usługą przesyłania towarów ze Stanów Zjednoczonych. Na przykład, nie jest to regułą, zgodnie z którą opakowanie może być przechowywany przez okres nie dłuższy niż 100 dni. Oczywiście, po tym okresie usługa wykorzystuje rzecz.

ceny

Ile opłaty za usługi dla swoich usług mediacja? Dowiedzieć się o niej może być badając specjalnej stronie „Stawki”. Opakowanie (US $ 3-8), specjalne działania z towarami (0-15 $), ubezpieczenie ($ 3-100): Płatny różnych opcji, takich jak tutaj bardziej szczegółowo oznaczone. W tym przypadku, jak zauważono w opinii „banderolku” jest odbiorcą tych funduszy.

Inną kwestią jest to, ile to będzie kosztować dostawę (z magazynu „banderolku” kraj przesyłki odbiorcy). Obliczyć można użyć kalkulatora umieszczonego na stronie internetowej spółki. Możemy powiedzieć: małe obciążenie do 1 kg mogą być dostarczane do $ 50-60. Najczęściej ta kategoria obejmuje większość zamówionych produktów: Słuchawki, iPody, smartfony i więcej.

rabaty

W celu obsługi cenę spółki nie tyle pokonać portfel klientów, jak zauważył opinii „banderolku” sugeruje, stosując system zniżek. Jest ona organizowana przez amerykańskich firm, którzy współpracują ze sklepów internetowych, przyciągających klientów do nich. Jednym z takich zasobów jest mr.Rebates, interakcję z tym zalecanym w instrukcji na portalu „banderolku”.

Poniższa tabela przedstawia szczegółowe informacje o tym, gdzie iść, gdzie się zarejestrować i co nacisnąć, aby uzyskać i rabat. To jest nie tylko wygodne, ale również bardzo opłacalne – w rzeczywistości, korzystając z bezpłatnych badań otrzymanych za pośrednictwem poczty (ponownie, w celu rozwiązania opisanego kontakt służbowy), można zapisać 10, 20, 30 lub więcej procent wartości rzeczy.

Ponadto, istnieje również możliwość uczestniczenia w zamkniętych sprzedaży i różnymi zniżkami klubów, które dadzą możliwość zaoszczędzić jeszcze więcej. Najważniejsze – nie wahaj się nauczyć czegoś nowego i spróbuj go użyć z korzyścią dla siebie.

pomoc

Nawiasem mówiąc, wsparcie informacyjne, jak zauważył opinii „banderolku” przenosi się z hukiem. To zebrano ogromną ilość artykułów, materiałów szkoleniowych oraz ciekawych historii o tym, jak można zapłacić mniej i dostać więcej w niektórych sklepach. Ponadto są tu wskazówki, jak wybrać pozycję, którą jesteśmy zainteresowani, jak zrobić porządek i czego się spodziewać po dokonanej wpłaty. Wszystkie te informacje są naprawdę oświecać i podejmowanie bardziej świadomych klientów w postępowaniu jest całkowicie zakupy online w portalach zagranicznych.

Ponadto, oczywiście, nie zapomnij o usługi wsparcia! Ona może zadawać pytania i czekać na konkretne odpowiedzi, które pomogą Ci rozwiązać problem, który cię interesuje w jak najkrótszym czasie.

Recenzje usługi

Oczywiście, w trakcie pisania tego artykułu, że odnosił się do zaleceń pozostawionych przez tych, którzy mają już doświadczenie z usług pośrednika. Są, oczywiście, można znaleźć najbardziej przydatnych informacji na temat korzystania z witryny, jak zamówić towar używając go, należy zwrócić uwagę.

Większość zgłoszonych uwag można przypisać pozytywne – ludzie piszą, że zadowolony z szybkości przetwarzania zleceń, jakości, dostaw, usług i poziomu wsparcia pracy. Niektórzy podkreślają również usługi z pozytywnego punktu widzenia, ze względu na niską cenę usługi i wiele przydatnych materiałów, które można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Jednakże istnieją negatywne komentarze na temat stron „banderolku”. Autorzy twierdzą, że, na przykład, usługa umożliwia wykonywanie zdjęć z odbiorem towarów i etykietowane z adresem portalu (do umieszczania w celach reklamowych na swojej stronie internetowej). Inni użytkownicy byli niezadowoleni ze strony serwisu, należy pamiętać, że to bardzo nie podoba prędkość dostawy (trwać dłużej niż miesiąc), lub jak długo zignorował ich żądania wspierać pracowników.

Tak więc, można powiedzieć, że większość komentarzy jest nadal laudatory w naturze, a tylko kilka opinii na Przeciwnie, zaleca się, aby nie bałagan z serwisu.

Informacje zwrotne od pracowników

Dla bardziej obiektywnego obrazu funkcjonowania tej spółki, chcieliśmy dowiedzieć się więcej o usłudze i lewej „banderolku” informacje zwrotne od pracowników. oni pozwalają nam wiedzieć, w jaki sposób usługa wewnątrz.

Jednak po kilku próbach, aby dowiedzieć się, że spółka nie może być z byłych lub obecnych pracowników. Sugeruje to, po pierwsze, że rotacja pracowników nie jest tak duża, że komentarze byłych pracowników były widoczne w sieci; a po drugie, okazało się, że nie było żadnych skandali związanych z warunkami pracy lub niezapłaconych wynagrodzeń w służbie nie wydarzy. To dobry znak dla tych, którzy decydują się na rozpoczęcie pracy z tej firmy, czy nie.