445 Shares 4563 views

Jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud – sposoby, porady i opinie

Aby pracować z dzisiejszych urządzeń mobilnych muszą być w stanie. Niektóre funkcje smartfonów będzie zadowolić wszystkich. Wiele osób korzysta z iPhone. Te gadżety są uważane za niezwykle wysokiej jakości telefonów komórkowych, obdarzone różnymi możliwościami. Czasem trzeba myśleć o tym, jak przywrócić iPhone z kopii zapasowej iCloud. Co każdy powinien wiedzieć o tym recepcji? O ile jest to realne? Wszystko to zostanie omówione później. Przywracanie danych w iPhone pod kątem działania nie przyniosą żadnych kłopotów. Tylko kilka minut tłumaczyć pomysłów w czyn.

iCloud – to …

Przywracanie kopii zapasowej iPhone z usługą iCloud oferowany jest w kilku dotknięć ekranu smartfona. Ale jakiego rodzaju aplikacji jest? Co to jest „Ayklaud”?

Dane w chmurze dla produktów Apple – iCloud. To pozwala na tworzenie kopii zapasowych, a następnie przywrócić je. Rodzaj hurtowni danych klientów. Bardzo przydatna usługa, zwłaszcza, gdy są właściwie wykorzystywane.

Jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud? Nic specjalnego w procedurze nr. Najważniejsze – przestrzegać kilku prostych wskazówek i trików. Jak dokładnie?

Tworzenie bazy danych

Pierwszą rzeczą, aby wiedzieć, że przed odtworzeniem, trzeba stworzyć bazę danych z kopii zapasowych danych. Bez tego przynieść pomysły w życie nie okazują. Dlatego też, każdy użytkownik musi najpierw dokonać rezerwę iCloud.

Jak są zaproszeni do przetłumaczenia pomysłów w praktyce? Tworzenie kopii zapasowej w iCloud dniach:

 • automatycznie, gdy telefon jest włączony do sieci;
 • po podłączeniu smartfonu do sieci Wi-Fi;
 • na polecenie użytkownika.

Ostatnia opcja pozwala na tworzenie kopii gdy jest to potrzebne. Będzie to wymagać:

 • Włącz iPhone.
 • Idź do „Ustawienia” – iCloud.
 • Wybierz "Backup".
 • Potwierdź operację.

Nic trudne lub specjalnego. Jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud? Mają niewielką wiedzę na temat zachowania integralności danych. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z pomocą NICH odzyskiwania.

Na temat metod odzysku

Teraz możemy mówić trochę o tym , jak przywrócić iPhone z kopii zapasowej iCloud. Metoda zaproponowana poniżej są używane przez wszystkich użytkowników, jeśli to konieczne. nie mają żadnych bezpośrednich przeciwwskazań. Oznacza to, że skuteczność odzyskiwania danych jest taka sama. Z odpowiednimi działaniami wskaźnik sukcesu osiągnie 100%.

Do tej pory, dane są przywracane iPhone:

 • przez telefon komórkowy;
 • poprzez iTunes.

W obydwu przypadkach zaangażowany usługę iCloud. Oczywiście, można spróbować odzyskać skasowanych informacji przy użyciu programów innych firm. Ale to nie jest najlepszy wybór.

Z telefonu komórkowego

Aby przywrócić kopię zapasową iPhone z usługą iCloud, trzeba przestrzegać kilku wskazówek. radzą sobie nawet początkujący właściciel gadżetu. Ważne jest, aby zrozumieć, że bez uprzednio wykonanych kopii danych, można zapomnieć o idei powołany do życia.

Pierwszym i bardzo udane przyjęcie, aby pomóc rozwiązać ten problem – użycie iPhone powrotu danych. Zaledwie kilka dotknięć ekranu bardzo szybko pomóc wrócić informacja dla użytkownika.

Jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud? Zaleca się stosowanie następujących instrukcji:

 1. Włączeniu telefonu i czekać na to, aby zakończyć pobieranie.
 2. Tworzenie kopii zapasowej danych. To jest koniecznością, bez której nie można odzyskać.
 3. Idź do „Ustawienia” – „Ogólne” – „Reset”.
 4. Wybierz „Usuń całą zawartość i ustawienia”.
 5. Kliknij na przycisk „Usuń”.
 6. Potwierdzić działanie. Aby to zrobić, należy wprowadzić hasło z Apple ID.
 7. Poczekaj na restarcie smartphone. W menu, które się pojawi, wybierz „Przywróć z iCloud”.
 8. Wybierz dane, które muszą być aktywowane w telefonie.
 9. Poczekaj, aż pobieranie zostanie ukończone, smartphone.

Od teraz zrozumieć, jak przywrócić iPhone poprzez kopii zapasowej iCloud. Należy zauważyć, że nie włącza przetłumaczyć pomysły w rzeczywistość bez resetowania. Restore jest dostępna tylko wtedy, gdy wszystkie dane i informacje użytkownika zostaną usunięte.

przez iTunes

Innym dość ciekawy i nowoczesny sposób ma pracować z iTunes. Taka metoda pozwala na korzystanie z telefonu komórkowego i komputera, aby powrócić danych na iPhone.

W przeciwieństwie do poprzedniej metody, iTunes pozwala na odzyskanie informacji w dowolnym momencie. Nic nadzwyczajnego od użytkownika nie jest wymagana.

Jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud przy użyciu programu iTunes? Proponuje się, aby postępować w następujący sposób:

 1. Tworzenie kopii danych, które planują powrót do smartphone.
 2. Pobrać i zainstalować na swoim komputerze najnowszą wersję programu iTunes, który jest kompatybilny z konkretnego iPhone.
 3. Podłącz telefon do komputera.
 4. Uruchom program iTunes i czekać na jakiś czas.
 5. Wybierz Panel sterowania „Plik” – „urządzenia” – „przywrócić z kopii zapasowej”.
 6. Potwierdź operację i poczekać do jego zakończenia.

nie jest potrzebna bardziej znaczące działanie. Teraz, że wiesz, jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud.

bez zastrzeżeń

Czasami zdarza się, że dane nie zostały skopiowane przez użytkownika. Ale nadal chcą przywrócić. Czy mogę to zrobić?

Tak, ale to nie będzie działać z iCloud. Jeśli nie masz kopii zapasowej, można spróbować odzyskać informacje na iPhone za pomocą Mac FoneLab. Ta aplikacja działa na MacOS. To pomaga szybko odzyskać informacje bez „Ayklauda”.

wnioski

Na tym można zakończyć. Po tym wszystkim, to jest teraz jasne, jak przywrócić z kopii zapasowej iPhone iCloud. Użytkownicy twierdzą, że wszystkie z tych technik pomoże przynieść pomysły w życie w ciągu zaledwie kilku minut.

Jeśli nie można przywrócić kopię zapasową iPhone'a, iCloud wtedy zwykle niewinny. Jak można zauważyć z opinii, w razie problemów jest zazwyczaj konieczne, aby wykonać następujące czynności:

 • umożliwić sieci komórkowej;
 • podłączyć urządzenie do sieci Wi-Fi;
 • aktualizuje plan taryfowy przechowywania;
 • kliknij „Skip” przy żądaniu hasło z wielu AppleID.

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju błąd podczas zwracania danych. dość typowo, lub połączyć się z siecią Wi-Fi lub podłącz telefon do źródła zasilania. Albo czekać na jakiś czas – użytkownicy donoszą, że czasami proces odzyskiwania trwa 30 minut. To wszystko zależy od ilości danych dostępnych dla użytkownika.