227 Shares 6957 views

Przygoda dla dzieci i nie tylko

Dziś questy często wybierają do stron tematycznych. Mają one stać się godnym zajęciem w zwykłych uroczystości, obchodzone gospodarze gości. Jakie są ludzie szukają takich zdarzeń i jak zorganizować taką grę?


Zalety gry-dążeniu

To wydarzenie ma niezwykły format. Osoba nie będą się nudzić przy stole, a każdy będzie mógł brać czynny udział w nim. Te gry są nie tylko w stanie zabawiać gości, ale także pełnić funkcję rozwojową. Format może być dość elastyczne. Zadania dla dzieci często stabilizowane pod pewnymi legendami. I dzieci, którzy nie są w stanie przyłączyć się do pracy z animatorami, że jest w stanie wziąć udział, razem z matką, która jest zawsze pierwszy do pomocy.

negatywne aspekty?

Gry-questy dla dzieci powinny być przemyślane wcześniej. Takie zdarzenie wymaga poważnego przygotowania i twórczego myślenia. Ta gra jest przeznaczona nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jednakże, muszą odłożyć na bok swoje ubrania i zanurzyć się w świat dzieciństwa. Zrobić wszystko na to gotowy? Dlatego takie rozrywki są lepiej zorganizowane na spokojniejszych wieczorów.

Jak to gra?

Wszyscy uczestnicy powinni być podzieleni na zespoły. Między dwa konkursy odbywają się nie tylko szybko, ale też wysokiej jakości wykonania zadań. Jeśli rozrywka trwa niewielka liczba graczy uczestniczyć mogą konkurować każdy dla siebie. Jeśli zespół ma dzieci, to najlepiej, aby rozcieńczyć swoich starszych członków. Zadania dla dzieci może być liniowy lub nieliniowy. W pierwszym przypadku, wszystkie zadania są wykonywane w kolejności, a ostateczny zwycięzca otrzyma nagrodę. W drugim przypadku, otrzymuje polecenie „Trasa”, w którym zapisywane są wszystkie zadania. Mogą one być wykonywane w dowolnej kolejności.

Rozwijania roli questów

Oczywiście, ta cecha jest jedną z najważniejszych. Zadania dla dzieci są w stanie wykorzystać nie tylko fizyczne umiejętności uczestników, ale także ich inteligencja. Aby osiągnąć cel określony zespół zajmuje pomysłowość w celu zidentyfikowania sposobów w grze, które są najbardziej prosty i szybki. Gracze mają możliwość trenowania swoje uwagi i pamięci. W celu rozwiązania pewnych zagadek i zagadki, trzeba będzie pokazać pomysłowości i dowcipu.

team building

Jak takie działania wpływają na wielką teambuilding. Uczestnicy szybko zidentyfikować te osoby, które są odpowiedzialne za różne zadania. Zadania, aby pomóc dzieciom wystarczająco szybko, aby nawiązać relacje w zespole. Młodzi uczestnicy uczą się wzajemnie wspierać i koordynować swoje działania na własną rękę. Gracze rozwijają wzajemną pomoc, możliwość dystrybucji swoich obowiązków, wzajemnie zastępować w razie potrzeby. Zespół uczy się zmobilizować nie panikować i szybko rozwiązywać niestandardowe zadania, że jest mało prawdopodobne, aby zmierzyć się w życiu codziennym.

przykładem gry

„pogańskich bogów” – to wielka przygoda dla dzieci. Scenariusz jest przeznaczony dla dzieci w wieku 7-8 letego. Lepiej zorganizować go na świeżym powietrzu w pobliżu rzeki. Może zamieszkują postacie fikcyjne. Na początku uczestnicy wydał misji, które muszą być osiągnięte na koniec gry. będą one potrzebne do pomyślnego końca, aby spotkać się z wszystkimi bogami i rozmawiać z nimi. Po rozmowie z nimi, oni dostać pewien element, który pozwala, aby kontynuować grę. Tak więc zespół będzie najpierw spojrzeć na powietrzu po – wody, ziemi i ognia. Dzieci same wymyślają fantastyczne dialogi, rozwiązywać zagadki i łamigłówki, aby poradzić sobie z różnymi instrukcjami. To wydarzenie z pewnością mają sympatię nie tylko dzieci, ale również ich rodziców.