478 Shares 8001 views

Jak pobrać triceps bez większych trudności

Każdy początkujący zawodnik jest gotów do pompowania w harmonii wszystkie mięśnie ciała wyglądają prawdziwe bidibilderom. W szczególności, ci ludzie są zainteresowani i jak rock triceps dom, bo ręce, a raczej ich mięśnie reliefowe, oczywiście przyciąga uwagę innych.


Nie na próżno w Hollywood, i naszych domowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych, niedbale Cool Kids okresowo wyginanie mięśni rąk. Jak pobrać triceps bez większych trudności, jeżeli procedura ta nie stanowi coś sverhtrudnogo? Mięśnie rąk, pompa triceps nie jest trudne, robi harmonijnego rozwoju wszystkich mięśni tej grupy, która obejmuje również przedramię, biceps.

Trenuje mięśnie górnych i dolnych częściach ciała, sportowiec musi zrozumieć, że w rękach wykonywania takich ćwiczeń są aktywnie zaangażowane, więc i triceps kołysanie. Jak pobrać triceps bez większych trudności można znaleźć w poniższej informacji. Poprzez praktykowanie tych ćwiczeń, można zauważyć, że nie tylko triceps, ale również wszystkie mięśnie tej grupy, dostać ulgę, dodano w objętości i stają się mocniejsze.

Jak pobrać triceps, robi pompki. Aby wykonać to ćwiczenie w praktycznie każdym środowisku, nie potrzeba specjalnego sprzętu sportowego. Konwencjonalne pompek pomogą Ci nie tylko podkręcić triceps, ale biceps i klatkę piersiową.

W tym przypadku, możesz umieścić swoje ręce tak szeroka, jak, lub odwrotnie może być obok siebie. Również dłonie ręce w tym ćwiczeniu mogą i powinny być okresowo obracany tak, że końcówki palców były naprzeciwko siebie.

Jak pobrać triceps na pasku. poziomy pasek , wielu sportowców ma w domu, a jeśli nie, można go znaleźć, jeśli nie w Ciebie, w jednym z sąsiednich domów. Pull-ups na pasku z konwencjonalnym uchwytem dobrze rozwijają wszystkie mięśnie ramion, zwłaszcza triceps. Ciągnięcie reverse grip dłużej wiązać i potrząsają biceps.

Jeśli poziomy pasek, aż znajdziesz to, co robisz, możesz znaleźć lub zrobić własną rękę później, ale teraz z powrotem do mojego mieszkania, to chcemy wiedzieć, jak huśtawka triceps bez większych trudności? Więc tymczasowy brak poziomego paska nie jest przeszkodą w realizacji celów dla Ciebie.

Poniższe ćwiczenie odbywa się za pomocą których w każdym domu. W szczególności może to być komputer lub inny stół, stolik nocny, stolec, łóżko, po wszystkim. Zwykle zaleca się ławki, a nawet dwa, ale co jeśli nie?

Aby wykonać to ćwiczenie, stoisko obok wybranego „shell” (meble), odwracając się do niego. Mocno ścisnąć krawędź skorupy z nadgarstków i stóp odłożyć, aby móc nieść ciało opuszczania.

Kontynuując do ćwiczeń:

  • zginanie ramiona w łokciach, opuszczając ciało zrobić w dół;
  • podnieść ciało, wyprostuj ręce;
  • Powtarzam, podczas zwalniania krawędzi skorupy, kładąc na nim ręce i wdrażania ich z powrotem.

Jak pobrać triceps hantle – wykonać ramion przedłużających od tyłu. W tym ćwiczeniu trzeba hantle. Można je nabyć w każdym odpowiednim temacie na naszym sklepie. Można zrobić i większość plastikowych butelek że ciężar wypełnionych żwirem, piaskiem i tak dalej. Butelki mogą być nawet połączone ze sobą za pomocą korka wina. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba będzie pragnienie i fantazję.

A oto sam ćwiczenie:

  • biorąc w ręce hantle, usiąść na ławce, taboret, krzesło;
  • podnieś hantle nad głową;
  • uważając, aby nie poruszyć łokieć, zginać rękę w łokciu, obniżając hantle do tyłu (tył głowy). Poczujesz się w tym samym czasie co triceps jest rozciągnięta;
  • ponownie podnieść hantle nad głową;
  • ćwiczeniach pewną ilość czasu, zrób to samo z drugiej strony.

Wszystkie powyższe ćwiczenia, zalecamy przeprowadzenie 15 razy. Po raz pierwszy zrobić jedno podejście, ale stopniowo zwiększać ich liczbę. Wyniki badań poczujesz się prawie natychmiast i będzie zobaczyć w ciągu kilku tygodni.