373 Shares 5375 views

resetowania hasła i identyfikator elektroniczny na Skype

Każde konto użytkownika Skype wymaga identyfikatora elektronicznego, który powinien być używany jako nazwa użytkownika i unikalnego hasła. Nie będzie w stanie zalogować się do Skype z powodzeniem, jeśli hasło jest nieprawidłowe lub identyfikator wprowadzony. W przypadku utraty hasła lub nie pamiętasz adresu e-mail, którego używasz do logowania się do konta Skype, można zastosować procedurę mającą na celu odzyskiwania hasła, aby uzyskać prawidłowe dane logowania. Możesz odzyskać zapomniane hasło i aktualizować go z dość prostym procesem.


odzyskiwania hasła poprzez Skype ID logowania na e-mail

Jeśli nadal pamiętam zalogować identyfikatora elektronicznego (nazwę użytkownika) Skype na koncie, można łatwo odzyskać dostęp poprzez „Zmień hasło” formularza on-line.

Aby to zrobić, należy otworzyć formularz www „Zmiana hasła”. Wypełnić ciąg w polu tekstowym zatytułowanym „Wpisz adres e-mail”, a następnie zlokalizuj przycisk „Wyślij”.

Teraz otwórz swój adres e-mail, by sprawdzić wiadomości przychodzących ze Skype. Otwórz ten list w skrzynce (sprawdź folder spam, jeśli wiadomość nie zostanie wykryty domyślnie).

Odebrana wiadomość zawiera tymczasowy kod. Użyj go, aby zalogować się i zmienić hasło Skype.

Przywracanie identyfikator elektroniczny powiązany z kontem Skype

Czasami zdarza się, że zapomnisz, które id e-mail został użyty do stworzenia konta w tym programie. Można go łatwo odzyskać przy użyciu hasła i zautomatyzowanego formularza internetowego.

Spróbuj otworzyć zapisanego hasła w przeglądarce. Wpisz swoje imię i nazwisko, które jest wymienione na koncie w Skype. Można również znaleźć swoją nazwę użytkownika z prośbą, którzy mają cię w swojej liście kontaktów.

Ponadto, nie jest aplikacją o nazwie SkypePassword, który pozwala na wykonywanie odzyskiwania hasła, zapisane na lokalnym komputerze. W tym przypadku tylko zapisane dane mogą zostać przywrócone.

SkypePassword, a tym samym jest to narzędzie, które wykonuje odzyskiwania Skype hasła (krakersy), który służy do odzyskiwania utraconych lub zapomnianych kont Skype. Wymaga to pożądane hasło zostało zapisane w komputerze. Ta aplikacja nie działa w odzyskiwaniu haseł Skype, i pomaga zachować swój kod skrótu. Skype Hasło jest szybko zyskuje kod skrótu, ale może zająć dużo czasu na poszukiwanie hasło bezpośrednio. Aby przywrócić, należy użyć metody rodzajowe, takie jak atak brute-force. Skype Hasło jest bardzo szybki, prędkość wyszukiwania wynosi około 20000000 haseł na sekundę na nowoczesnym procesorem quad-core, więc jeśli to jest bardzo długi i skomplikowany, może upłynąć dużo czasu wyszukiwania.

Należy pamiętać, że program ten nie jest narzędziem hakerów. To nie pomoże Ci znaleźć hasło dowolnego użytkownika Skype. Pamiętaj, że tylko własne dane, które są przechowywane na komputerze mogą być odzyskane.

W każdym razie, można spróbować wykonać odzyskiwania hasła i identyfikatora konta Skype, znając tylko adres e-mail powiązany z identyfikatorem. Ponadto, można utworzyć nowe konto programu, jeśli nic nie działa w procedurze odzyskiwania.