203 Shares 3099 views

Kraty: praktyczny i trwały materiał. Rodzaje i zastosowanie kraty

Kraty – jest wygodny, praktyczny, trwały materiał budowlany. W rzeczywistości, to stalowe pręty o różnych konfiguracjach. Są lekkie, ale to zachowało wiele wagi, łatwe w instalacji i utrzymaniu, ale wyglądają świetnie. Ze względu na te właściwości krat znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach, w różnych branżach.


Sprasowana i zespawana pokład

Materiał ten budynek jest najbardziej popularne wśród kupujących. Jest niezwykle trwałe i odporne na różnego rodzaju oddziaływania fizycznego i jednocześnie jest bardzo estetyczny. Doskonała wentylacja i dodatkowy naturalne światło ze względu na strukturę komórkową materiału – dodatkowe korzyści, które zapewnia tę siatkę. Korzystanie z niej znajduje się w przechowywaniu i zarządzaniu oraz w górnictwie i hutnictwie. Materiał ten jest stosowany zarówno w przemysłowych oraz w budownictwie. Ponadto, lekki i wytrzymały formowane podłogowy stosowany w przemyśle stoczniowym oraz w przemyśle naftowym. Można śmiało można nazwać uniwersalnym materiałem.

kratownica magazynowych

Aby jak najbardziej efektywne wykorzystanie powierzchni magazynowej, trzeba kupić tego typu kraty. Po regały wykonana z tablicami pamięci, są bardzo trwałe. Ze względu na strukturę komórkową, mogą wytrzymać znaczny wysiłek fizyczny, nie łamią się i bez deformacji.

Muszę kupić siatkę na stojakach, jeśli chcesz zbudować lekką konstrukcję, która może być szybko zdemontowane lub przełożyć, jeśli to konieczne. Po kraty magazynowych przyłączonych do haków lub śrub, co znacznie upraszcza proces instalacji. Dodatkową zaletą jest to struktura komórkowa. Kraty jest praktycznie przezroczysty i można łatwo zobaczyć produkt poniżej. Ponadto, w przypadku pianki ogień i woda łatwo spływa przez ruszt, który umożliwia szybkie ugaszenie pożaru.

GFK-podłogi

Ta krata nie jest wykonana ze stali i żywic wzmacnianych wysokiej wytrzymałości. Neelektroprovoden Materiał ten jest odporny na agresywne środowiska chemiczne dobrze zachowuje ciepła i jest niepalny. Ponadto, taka kratownica wykazują działanie antypoślizgowe, odporne na znaczne obciążenia, a wkrótce powrócił do pierwotnego kształtu po odkształceniu. Kraty GFK jest w stanie zapewnić wysokie bezpieczeństwo osób i pojazdów, więc czasami można zauważyć, na lotniskach, dworcach kolejowych, w budynkach użyteczności publicznej. On stosowany w przemyśle chemicznym i naftowym, a także w sektorze energetycznym.

schody

Schody z różną siłą kraty i trwałości. Posiadają właściwości antypoślizgowe, zatem bezpieczne w każdych warunkach pogodowych. Ponadto, odporna na działanie agresywnych związków chemicznych metali.

Dzięki wyjątkowej praktyczności tych drabin są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, w tym przemysłu chemicznego. Kolejną istotną zaletą – klatki schodowe mogą być instalowane w krótkim czasie i szybko zmienić swój wygląd, jeśli to konieczne.