888 Shares 7879 views

Jak nagrywać rozmowy na Skype

Dziś Skype jest szeroko stosowany w celu zapewnienia, że ludzie z całego świata były wolne, a co najważniejsze, za darmo, aby komunikować się ze sobą. Zbyt wiele przez Skype są wszelkiego rodzaju dyskusje, organizuje konferencje, wykłady, itd. A tak się składa, że niemożliwe jest, aby pamiętać, wszystkie ważne informacje dostarczone przez interlokutora. Dlatego wielu interesuje pytanie, czy nagrać rozmowę na Skype.


Tak, można to zrobić, ale to zajmie specjalny program MP3 Skype Recorder. Należy pobrać i zainstalować na swoim komputerze za pomocą polecenia Ustawienia. Plik, który jest ładowany będzie w formacie, więc to musi być zanim w końcu zaczyna się rozpakować.

Przed nagraniem rozmowy na Skype, trzeba otworzyć program. Odbywa się to poprzez dwukrotne kliknięcie odpowiedniej ikony. Następne trzeba będzie określić ustawienia folderu, w którym masz zamiar w przyszłości do przechowywania nagranych plików. Również wybrać najlepszy tryb, aby nagrywać w stereo lub mono. Aby określić właściwy folder, należy kliknąć na ikonę folderu po prawej stronie. Otwiera okno, w którym można wybrać, gdzie do przechowywania plików audio.

Przed nagrywać rozmowy Skype, musisz skonfigurować i jakość dźwięku. Że jest to najbardziej dobre, wybierz tryb stereo i ustawić odpowiedni bitrate dźwięku. Im jest on wyższy, tym lepsza jakość, więc jest zalecane, aby wybrać maksymalnie – 128.

Teraz, że wszystkie ustawienia są regulowane, można rozpocząć rozmowę i równolegle do jego rekordu. Kliknij przycisk Record (zaznaczone czerwonym kółkiem) i rozpocząć nagrywanie. Jeśli proces ten musi być zatrzymany, naciśnij Stop.

To tylko jeden ze sposobów opisywania jak nagrywać rozmowy na Skype. Istnieją inne programy przeznaczone do tych celów. Wyróżnia się tym, że nagranie może być prowadzone bez niczyjej wiedzy, jest to tajemnicą. Wszystkie rozmowy podejmowane w Skype, pozostanie, po których mogą słuchać. Spyware to program słuchania VoiceSpy. Może to być, jak kupić i pobrać z Internetu.

Oczywiście, nie jest to etyczne lekcja – do podsłuchiwania cudzych rozmów, ale w niektórych przypadkach jest to bardzo przydatne. Na przykład ustawienie podobny program na komputerze Twojego dziecka, to zawsze będzie świadomy swoich spraw, który rozmawia z przyjaciółmi, ale nie powiem. Więc można chronić swoje dziecko i ochrona przed nieprzyjemnymi sytuacjami, w których przyszło lub po prostu będzie. Ponadto, program może korzystać z władców, którzy chcą wiedzieć, co robią ich podwładnych w godzinach pracy.

Ponieważ zapis rozmowy na Skype przy użyciu VoiceSpy? Nie trzeba stosować do tego bez wysiłku, inne niż te wymagane przez program instalacyjny. Zestaw jest bardzo prosta, wystarczy postępować zgodnie z ustawieniami kreatora. I nie trzeba, aby zrozumieć te ustawienia, jak VoiceSpy mikrofon reaguje na aktywność i jest aktywowany automatycznie, że jest uruchomiony w tle. Użytkownik rozmowy przez Skype bez uprzedzenia.

Ten program jest bardzo opodatkowania na zasoby systemowe. Jeśli nie wiesz jak nagrywać rozmowy w Skype, podczas gdy na komputerze innych ludzi, to oto podpowiedź: VoiceSpy doskonale umieszczone na dysku flash, dzięki czemu może być stosowany doskonale na dowolnym komputerze podłączonym do Skype. Interfejs programu jest tak prosta, że nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik nie będzie trudne, aby dowiedzieć się, co jest co. Ponadto, może pracować nie tylko ze Skype, ale także z innych usług głosowych, takich jak ICQ i Mail.ru-agent. Wszystkie nagrania są zapisane w formacie MP3, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas słuchania.