225 Shares 6609 views

Aktorzy „Złoty Bride”: rola, Biografia

Aktorzy „Złoty Bride” opowiada o wielkim znaczeniu i bezinteresownej miłości – matki i miłości między mężczyzną i kobietą.


Fabuła „Złoty Bride”

Han Sok z chorym synem Jung Woo mieszka w Korei. Syn jest poważnie chory. Ale matka nie traci nadzieję na znalezienie jego dziecko kobietę, którą kocha. Ona jedzie do obcego kraju – Wietnam. odwraca się do agencji randkowej w nieznane dla jej stanu. Liczne warianty dziewcząt do roli żony nie przyszedł do syna. Pozostawiając nadzieję odnaleźć córkę w tym kraju, Han Sok postanawia wrócić do swojej rodzinnej Korei.

Nagle okazuje Jin Ju, pracownik agencji małżeństwa, z intrygującą propozycję. Ona zgadza się, aby stać się oblubienicą Jung Woo. Dziewczynka urodziła pół-koreański. Chce wyglądać na ojca, który opuścił rodzinę Korea dwadzieścia lat temu. Han Sok ładna dziewczyna, a matka zajmuje pozytywną decyzję. Jin Joo to podróż w nieznane.

Miesiąc później spotkać i zapoznać się z Jung Woo, przyszła panna młoda zakochuje się z mężczyzną. Jednak przeżywa kryzys duchowy i nie może wrócić uczucie. Wcześniej, przed jego choroby, był już zakochany. Rozczarowany, młody człowiek nie chce doświadczyć tych uczuć. Jeszcze Jin Joo prosi go o zgodę na małżeństwo z rozsądku. Zawarcie umowy małżeńskiej, w ciągu dwóch lat będzie w stanie uzyskać dokumenty potrzebuje. Woo Chung zgadza się pod warunkiem, że nie będą do siebie podobne.

Lee Young-ae, piosenki Jong Ho – aktorzy "Złoty Bride" serial, który został stworzony przez koreańskich twórców.

Lee Young-ae

Lee Young-ae – aktorka z Korei Południowej. Urodziła się w stolicy tego kraju 31 stycznia 1971 r. Jej kariera aktorska zaczęła kręcenia reklamówek i części bitowych w serialu telewizyjnym. Pierwszą znaczącą rolą był obraz badacza w jej karierze aktorskiej w filmie „Wspólny obszar bezpieczeństwa”. Ponadto, w 2003 roku aktorka zagrała w melodramatyczny filmu „Jeden dzień na wiosnę” w roli tytułowej. Przyniosła w Aktorki Skarbonka w Busan Akademii Filmowej w kategorii „Najlepsza aktorka”.

Znany na całym świecie i popularna aktorka rozpoczęła się po udziale w koreańskiej telewizji „Pearl Palace” serii. Zdarzenia, które rozwinęli tam, kolejna połowa światowej populacji. Ostatnia i ostateczna seria tego projektu wyglądało wiele Hong Kong ludzi, a setki milionów Chińczyków jako całości.

Lee Young-ae była pierwszą aktorką z Korei Południowej, która była członkiem jury na festiwalu w Berlinie.

Wraz z serii koledzy aktorzy „Złoty Bride” pokazał prawdziwy matczynej miłości, cierpienia, chory syn i miłosnych doświadczeń młodej dziewczyny.

Son Jong Ho

Urodził się 5 października 1976 roku w Seulu, stolicy Korei Południowej. Po szkole, młody człowiek udał się do Uniwersytetu i pomyślnie ukończył, otrzymał dyplom „Statystyki komputer”.

Ale nie działa w ich specjalności młodości i zadebiutował jako model w 1995 roku. Pracując na wystawach, Son Jong Ho próbował swoich sił jako aktor, działając seriali.

Aktor zagrał rolę stażystka w popularnym serialu telewizyjnym „Chirurg Pont Dal Hee”. Dla niej, dostał swoją pierwszą nagrodę aktorską.


Dzięki talentowi reżysera i umiejętności aktorów „Złoty Bride” ujawnia strapienie Dzhin Vu i kochać cierpienia jego przyszłej żony. Będą szczęśliwi do młodych ludzi? można dowiedzieć się dopiero po obejrzeniu show.