504 Shares 3736 views

Matkom Uwaga: preparat „Vibrocil” dla dziecka. Recenzje jego działania

Ani zimno nie jest bez stosowania w leczeniu obkurczających naczynia. Pediatrzy często przepisują „Vibrocil” lek dla dzieci. Opinie o leku zainteresowania wielu rodziców, więc rozważymy szczegółowo istniejące informacje na jej temat. Jako lek działa? W co stanowi jego uwolnienie? Jaka jest Twoja opinia o to utworzone konsumenta?


Kiedy podawać?

Dane napisane w instrukcji, możemy zobaczyć, że lek „Vibrocil” dla dziecka (pediatrzy feedback to potwierdzić) jest przewidziany dla różnych typów zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Przygotowanie leku jest szybka, a ponadto ma właściwości przeciwalergiczne. Lek „Vibrocil” jest często stosowane w celu przygotowania do procedur natury diagnostycznej. Jest dobrze udowodnione w terapii pooperacyjnej.

Jak działa lek iw jakiej postaci jest dostępny?

W aptekach, zaoferowano nam żelu, sprayu i upuść „Vibrocil” dla dzieci. Opinie lekarzy sugerują, że dzieci poniżej szóstego roku życia muszą wybrać produkt w postaci kropli.

Zalety tego środka jest to, że może on być stosowany w zwykłych reakcjach zimno i alergicznych. W tym przypadku, narzędzie nie ma uspokajający wpływ na organizm dziecka. Dlatego też z powodzeniem stosowany do łagodzenia obrzęk po zabiegu w laryngolicznych.

Krople „Vibrocil”: instrukcje do stosowania dla dzieci

Zgodnie z instrukcjami, wiek dziecka do sześciu lat jest ograniczeniem dla stosowania leku w postaci aerozolu i żelu. Ponadto, nie zaleca stosowania tego narzędzia na dłużej niż pięć dni, jeśli nie ma pożądanego efektu. Chociaż przeciętny przebieg leczenia jest uważany za okres od jednego tygodnia do dziesięciu dni.

Tak więc, jeśli dziecko jeszcze nie jeden rok, dawka to jedna kropla niej trzy razy dziennie. Bury lek powinien być w obu nozdrzy, nawet jeśli jeden z nich położył. W okresie od jednego roku do sześciu lat, dawkę zwiększa się do dwóch kropli. Procedura powinna być przeprowadzona trzy razy dziennie. Dzieci w wieku od ponad sześciu lat, lekarz „Vibrocil” do czterech razy dziennie 3-4 krople. Dawka ta jest odpowiednia dla dorosłych.

Spray i żel „Vibrocil” dziecko: opinie i zalecenia

Uwalnianie leku w trybach przewidzianych dla dzieci w wieku powyżej sześciu lat. Lekarze zalecają stosowanie danego środka 3-4 razy dziennie. Jeśli wybór jest zatrzymany w sprayu, to musi być wstrzykiwany do otworu nosowego, trzymając głowę w pozycji pionowej, opierając się lekko do przodu. Po kilku kliknięć trzeba wziąć głęboki oddech, aby lek jest rozprowadzany zgodnie z kanału oddechowego.

Przedawkowanie i skutki uboczne leku

Specjaliści nie odnotowano żadnych poważnych reakcji, gdy lek „Vibrocil” został wyznaczony dla dziecka. Liczba pediatrów zastrzec, że jeśli następujące dawkowanie nie powinno być żadnych komplikacji. Jednakże, bardzo rzadko w związku z indywidualnych nietolerancji na którykolwiek ze składników leku wystąpić działania niepożądane. Może to być: nadmierna suchość błony śluzowej, pieczenie, bezsenność, nudności i bóle brzucha. W takich przypadkach należy natychmiast zaprzestać stosowania leku, napić sorbentu i iść do lekarza.