307 Shares 2886 views

Róża z wstążki satynowe – dopełnienie ekstrawagancki wystrój domu

Róże z wstążek atłasowych zawsze wyglądają bardzo jasny i oryginalne. Wyglądają jak małe dzieła sztuki. Z ich pomocą można łatwo urozmaicić swój wystrój domu.


Róże są bardzo ekstrawagancki wygląd na zasłony w kuchni zasłony w sypialni, ale częściej są one odpowiednie do dekoracji pokoju dziecka. Małe dziewczynki będą uwielbiam te piękne i kolorowe kwiaty, aby dołączyć do poduszki, zasłony, obrusy. Ponadto, zebrane w bukiety kwiatów, róż będzie dobrze wyglądać na letnie sukienki, kapelusze i torebki.

Istnieje kilka metod dokonywania róże z tkaniny. Zatem stosunkowo nieskomplikowany sposób składania jest róża taśm satyny. Uzyskany kolor jest zwykle zdobione bukiety, pudełka z pamiątkami, a nawet kartki z życzeniami. Mogą też ozdobić klamerkę obręczy lub wstążka na głowie.

Więc proces produkcyjny kwiat jest dość proste, ale wymaga wytrwałości i opieki. Jeśli jest przerwana, nie zbiera się aż do końca róży, powstałej pustej rozkwicie. W celu róża jest średniej wielkości zajmie satynowy długość około jednego metra i szerokość pięć centymetrów. Jeśli atlas nie został zwinięty, należy nacisnąć je od siebie. Jeśli nie zostanie to zrobione, kwiat będzie pogniecione i brudne.

Złożyć na długości taśmy w połowie. Skręć dolny koniec pod odpowiednim kątem w stosunku do drugiej połowy taśmy. Złóż go tak, że ostrożnie podeszła powstałego rogu. Teraz, na dolnym końcu taśmy był drugi. Przechwytywanie wynikowy kwadratowy palcem, aby uniknąć kwitnienie i wypaczenia. Dolny koniec przesunięcia szczytu, wyginając go w miejsce wstążki Crossing. W ten prosty sposób dodać całą taśmę aż końcówki nie będzie już pozostanie niż pięć lub sześć centymetrów.

Nie zapomnij stale trzymać wynikowy kolumnę. Jeśli on wymyka się z rąk, a nawet trochę rozkwicie, wszystko trzeba zrobić ponownie. Tak więc, w końcu powinna mieć niby warkocz. Dalsze taśmy przecięcia przecięcia kciukiem i palcem wskazującym i starannie rozwijane na jednym końcu, podczas gdy nie zwalnia krawędź górna. kolumna satyna jest skrócony. Musisz jednocześnie zapewnić, że koniec taśmy nie spadł przez palce, a sporządzone w wiązkę, tworzą rdzeń. Jeśli ciągnąć ciężko, kolumna zostanie odrzucony, a rozeta nie będzie działać. Kształt wstążki satynowe Rose pod wieloma względami zależy od przypadku. Wszystkie kwiaty są uzyskiwane przez różne.

Po rozetę (od punktu widzenia) nabędzie ostateczną formę, dołączyć nić jego założenia, a co najważniejsze – poprosić ją, aby nie rozpuścić. Jeśli ciągnąć zbyt mocno, to nie dostanie bardzo soczysty. W takim przypadku musiałaby rozwiązać, prasować i zrobić wszystko jeszcze raz. Róże satynowe wstążki mogą być ozdobione przezroczystą tkaninę heksanowy lub małych kwiatów i liści.

Po opanowaniu tej łatwy sposób, aby kwiaty z tkanki, będzie można przystąpić do bardziej rumiany technik. Na przykład japońskie KANZASHI dekoracje obejmują kwiaty wstążki satynowe. Ich programy są bardzo proste, ale wynik jest oryginalne i ekskluzywne klipy i opaski. W czasach starożytnych, biżuteria wykonana z satynowej wstążki bardzo cenione wśród świeckich kobiet w sądach królewskich. panie sądowe zdobi swoje stroje dużych pojedynczych kwiatów i bukietów małych róż.