107 Shares 3568 views

Skuteczna promocja internetowa

Wszyscy chcemy dzwonek telefon lub list przyszedł od człowieka, który znalazł się z nami online, uznaną wartość tego, co oferujemy, i są skłonni zapłacić nam. Ale dla większości właścicieli firm, scenariusz ten jest rzadkim wydarzeniem. Dlaczego promocja internetowa nie działa? I co można zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na poprawę działalności za pośrednictwem strony internetowej?

strong> Promocja stron internetowych dziś – to nie tylko zawarcie witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania i przyciągnąć dobranych użytkowników, ale również działać na podniesienie konwersji, czyli konwersja odwiedzających klientów. Niestety, nie wszystkie firmy biorące udział w promocji miejsc, takich niepokoić, z reguły, poza zakresem niuansów umowy. W związku z tym, że wiele witryn wysokiej rangi, nie przynoszą spodziewanych zwrotów, jak całkowicie nieprzygotowany dla zwiedzających.

Jako użytkownik powiem, że gdy szukam czegoś niezbędnego dla mnie, a ja przejść do strony, moja pierwsza myśl – „To strona rozwiąże mój problem”
Ponadto, gdy chcemy się bawić, szukamy w Internecie, które będą nas interesować. Jeśli jest to naprawdę ciekawe, my, ze względu na kontynuację, są skłonni zapłacić.

Kiedy dotarliśmy na miejsce chcemy szybko znaleźć – czy jesteśmy we właściwym miejscu. Nie podoba nam się bardzo piękne miejsce, ale jest to bardzo długi czas, aby otworzyć stronę zostaje przerwany lub banerów, które mylić wygląd. I nie jest jasne, gdzie należy kliknąć, aby przejść do odpowiedniego łącza i inne rzeczy, dla których doszliśmy do serwisu.

Na stronie, uważamy, czy spełnia nasz problem, rozumie nasze potrzeby, i wydaje się, że może zaoferować niezawodne rozwiązania. Wtedy jesteśmy gotowi do korzystania z oferowanych usług. I promocja.
Tak więc, zanim utworzyć stronę i napisać treść, określenie grupy docelowej.

Na stronie będą mieć perspektywę, jeśli to możliwe:

  • przyciągnąć określonych użytkowników w celu konsumpcji, co masz do zaoferowania,
  • mówić ich językiem,
  • pomóc im rozwiązać ich problemy,
  • Oferuje łatwe niezawodne rozwiązania
  • na rozpoczęcie dialogu,

Upewnijcie się, że różne strony dla różnych użytkowników!

Miałem ciekawą rozmowę z przedstawicielem firmy, która dostarcza usługi sieci telefonicznych za pośrednictwem VoIP (Voice over Internet Protocol), oferuje kilka funkcji, które mogą być użyteczne dla małych i rozwijających się firm. Zainteresowany i chętny aby dowiedzieć się więcej, odwiedziłem ich stronę internetową. I byłem rozczarowany, ponieważ witryna nie powiedział mi, że mógłby zrobić dla mnie, oferując wiele terminów technicznych, które mogą oznaczać coś dla inżynierów telefonicznych, ale nie może mieć wpływu na zwykłych ludzi, którzy są najbardziej prawdopodobne, aby być zainteresowany w ich produktu.

O ile lepiej byłoby, gdyby główne strony zostały napisane właśnie dla potencjalnych klientów, a także z „Informacje techniczne” na panelu widział informacje dla techników, z przyciskiem „dostawca” – będzie błysnął ceny i warunki współpracy – w skrócie „dziel i rządź”.

„Saytum” Firma oferuje promocję w Jekaterynburgu, Moskwie i innych miastach. Jesteśmy nie tylko pracuje na stanowisku, ale również w celu zwiększenia sprzedaży. Nasze hasło – „Inteligentne Strony dla biznesu.” Powierzyć profesjonalistom promocyjnych.