683 Shares 6271 views

„Małżeństwo pod woli”: aktor, z udziałem w drugim sezonie popularnego serialu

Nowy serial akcją dla gospodyń wyjdzie w kinach prawie co miesiąc. Jest to do tej kategorii można uznać seryjny film „Małżeństwo pod woli-2.” aktorzy serii wykonać przed publicznością ekscytująca ale czasami nieprawdopodobne opowieści, na podstawie której dobrze się umilić wieczór. Która zagrała w filmie szeregowego, a co jest stawką w tej historii?


„Małżeństwo pod woli. Powrót Sandra „: aktorzy. Tatiana Arntgolts

Tatiana Arntgolts – niekwestionowanym żeńską w serialu filmowego „Małżeństwo pod woli”. W pierwszym sezonie serialu Alexander Kozintsev Tatiana patrzy przestraszony i zagubiony dziewczynę, która nie rozumiał, co się z nią dzieje: dziwny Testamentu, według którego chcesz poślubić obcego, późniejsze szkolenie wojskowe (Sandra uczy nie tylko do malowania poprawnie ale także strzelać).

Seria „Małżeństwo pod woli”, aktorzy, którzy kochali publiczność, powrócił kilka lat na ekranach jako kontynuacja pierwszej części filmu. Następnie Tatiana Arntgolts już wygląda pewny i samowystarczalnej kobiety, która jest gotowa dla dobra dziecka i jej byłego męża, aby zrobić naprawdę heroicznych czynów. Jednakże, „Małżeństwo pod woli. Powrót Sandra „gorszy od pierwszej części w całości, a zwłaszcza w scenariuszu, który w finale doprowadziło do nikąd i nie odpowiedział oczywiste pytanie o losy bohaterów rozwiniętych.

Paul DeLong jak Bones Suworowa

Kariera Paul DeLong w filmie ewoluowała dość ironiczny. On jest czystej krwi Polak, urodził się w Polsce i jest absolwentem szkoły teatralnej tam. Młody artysta zadebiutował w kinie zaangażował się w hollywoodzkiego filmu „Lista Schindlera”. DeLong wtedy dużo kręcenia w Polsce, czasami spada na francuskich, a nawet amerykańskich planach filmowych. Ostatnio jednak aktor po prostu „zarejestrowany” w rosyjskiej serii: Detektyw „Black River”, dramat „żony oficerów” melodramat «Uninvented życie» i, oczywiście, «Małżeństwo pod woli».

Aktorzy DeLong i Arntgolts, lub raczej ich charaktery Kostyi Suworina i Sandra, łączą się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi – biznesmenem Barinov. Okazuje się, że Konstantyn Suworina pracuje nad służbami specjalnymi i wprowadził do środowiska Barinov narażania kolekcji. W finale sezonu Sandra Konstantyn i trzymać się razem.

„Małżeństwo pod woli”: aktorów i ról. Andrew Finyagin

Andrew Finyagin w 1999 roku ukończył Moscow Art Theatre School, a od 2000 roku zaczął aktywnie działać w serialach i telewizyjnych. Zadebiutował w telenoweli „Beauty”, w którym główną rolę odegrała Olga Kabo. Finyagin dostał również epizod.

Potem była seria „Marsz turecki-2” „piosenka noworoczny.”, „Złodziej-2”, „odejmowanie” i komedia Obsada musiała czekać długo: w 2005 Finyagin otrzymał ofertę do odegrania główną postać – Feliksa Stroganova – 4-częściowy filmu Davida Keosayana „Mistress”.

Główną rolę w Finyagina I V serii filmowej „Małżeństwo pod woli”. Aktorzy i Finyagin Arntgolts, a raczej ich postacie na ekranie w pierwszej części filmu wzięli ślub, ale kiedy miliarder Harper dowiaduje się, że jego żona została wysłana do niego przez nieznanych ludzi, on zrywa stosunki z nią i odebrać swoją córkę, wspólny – skórka.

W drugiej części serii Dzheyms Harper stara się uniknąć kontaktu pomiędzy córkę z matką, ale później znalazł się w trudnej sytuacji: Harper może stracić biznesu, jak również zagrożenia życia bliskich. Miliarderzy muszą zawrzeć umowę z byłą żoną w nadziei, że będzie ona pomóc mu wystawiać szantażystów. Spółka kończy się sukcesem, a Sandra znowu ma okazję zobaczyć swoją córkę.

Nelli Pshennaya jako Liz Harper

Rola dominującego pani Harper (matka Jamesa) zmienił się z aktorką Nelly prosa. Aktorka uczestniczyła we wszystkich porach roku filmu „Małżeństwo pod woli”. Jej postać jest zawsze stara się zniszczyć Arntgolts znaków, izolowanie go od rodziny Harper.

Kariera Nelly Nikolayevna zaczęło się w 1969 roku w roli księżniczki Yaroslavna w filmowej opery „Kniaź Igor”. Potem były obrazy „Rodzina jako rodzina”, „Confusion”, „Ulubione strony”. Jednak według większości aktorek, z filmu, że „nie wyszło”. Dla takiej długiej kariery aktorki zagrała nie więcej niż sześćdziesiąt filmów, ale główną rolę, można policzyć na palcach jednej ręki.

Najbardziej znane filmy z udziałem aktorki za „Naval Kadetów, do przodu!”, Gdzie zagrała księżniczkę Bestuzjew najstarszy, jak również „Office Romance”, gdzie dostał stałą rolę Samohvalova żonę.

innych wykonawców

Aktorzy filmu „Małżeństwo pod woli-2” – to nie tylko wybitna osoba Arntgolts i Paweł DeLong.

Na przykład, w filmie udział nie mniej słynną aktorkę Galina Petrova, zapamiętany przez widzów za role w filmach „Między nami kobietami”, „Furtseva”, „Ostatnią rzeczą Casanova”.

Przez zespół gwiezdnej serii również dołączył Michael Samohvalov (dramat kryminalny "Terminal"), Alexander Rappoport ( "The Reader" seria) i Denis Yakovlev (dramat "Scent of Life").

Rola odgrywana przez jego córka Sandra aspirujących aktorka Nastya Medvedik.