792 Shares 9406 views

Co dobrego jest nowy SUV Porsche Cayenne Turbo?

Co chcesz crossover? Siedzenie kierowcy Najwyższego? Duże koła? Dobra przepuszczalność wyzwanie utworów? A co z siedmiuset koni mechanicznych? Techart oferuje nowy potężny „opakowanie” dla Porsche Cayenne Turbo, zdolny obrócić samochód w coś niesamowitego. Sześćset dziewięćdziesiąt koni mechanicznych! Ci zdobyć żadnej drogi!

Jeśli chodzi o nowości SUV szybszym niż zwykle?

W konwencjonalnym Cayenne Turbo pięćset trzynaście KM silnik ośmiocylindrowy i 4,8 litra. W połączeniu z kompletem potężnego samochodu otrzyma prawie dwieście więcej koni mechanicznych, co pozwala mu osiągnąć prędkość stu kilometrów na godzinę w zaledwie 3,9 sekundy. Prędkość maksymalna – trzysta siedem kilometrów na godzinę. Co jest szczególnie imponująca, dwu-tonowy samochód może rozpędzić się do dwustu kilometrów w 13,8 sekundy. Włącz tryb mocny jest specjalny przycisk. Jeśli jest wyłączony, silnik pracuje mniej intensywnie. Deweloperzy twierdzą, że mimo znacznego wzrostu mocy, zużycie paliwa wzrosła tylko o jeden procent, a emisja i nie pozostają praktycznie niezmienione.

Że zawiera „potężne” sprzętu?

W zmodyfikowanej konfiguracji odpowiedniej do standardowego Cayenne mają ulepszony kolektor wylotowy i turbosprężarkę, który zapewnia szybkie przyspieszenie. Ponadto, opakowanie zawiera ulepszonego oleju i wody przewodów i filtrów powietrza i nowego kabla.

Model Techart Magnum

Istnieje również specjalny sprzęt Magnum, sugerując, uzupełnień i wnętrze. Z nich można przekształcić już luksusowy design w coś unikalnego! Ale, oczywiście, silnik transformacja jest znacznie bardziej imponujące. Dla tych, którzy nie dążą do władzy, jest też sprzęt z różnych charakterystykach technicznych, odpowiednich zarówno dla benzyny i silników Diesla.