702 Shares 4680 views

Jak odbierać energię z ziemi

W przyrodzie istnieje wiele alternatywnych źródeł, z których można uzyskać energię elektryczną. Wiatr, słońce, woda … I można także odbierać energię z ziemi. Metoda ta nie jest wcale fantastyczne. Dzięki zastosowaniu podstawowych praw elektrostatyki, proces staje się w pełni wdrożone.


Energia elektryczna z ziemi

Grunt to rodzaj sferycznego kondensatora, który jest naładowany do 300 000 B. Wewnętrzna powierzchnia ma ładunek ujemny, podczas gdy na zewnątrz, jonosfery – pozytywny. Atmosfera działa jak izolator. Poprzez jej ogromne prądy występują, ale różnica potencjałów jest taka sama.

Wynika z tego, że istnieje naturalna oscylator, udzielanie straciłeś opłaty. Sprzyjają one pole magnetyczne, dzięki czemu połączenia i nie może odbierać energię z ziemi.

Proces jest stworzyć dobry grunt z jednej strony i podłączyć do bieguna prądotwórczego z drugiej strony. Jeśli pierwsze zadanie do realizacji prostych, potem drugi będzie miał bardzo trudne.

Energia elektryczna z ziemi z rękami

Po pierwsze, na powierzchni zamontowany przewód który jest uziemiony. Wtedy trzeba pomyśleć o urządzeniu, pomaga zostawić przewodnik elektronowy, czyli emiter. W tym celu generator wysokiego napięcia może być używany lub urządzenie zwane cewki Tesli. To właśnie z jego pracy będzie zależała od ostatecznej siły prądu.

Górny punkt znajduje się na pewnym poziomie potencjału ziemi pola elektrycznego, które zaczyna się poruszać elektrony do niego – gdzie emitera. To wyzwolenie elektronów z przewodnika metalicznego, jak i jony mają iść do atmosfery. Ruch trwa tak długo, jak istnieje potencjalna jest wyrównany z pola elektrycznego Ziemi, czyli aż do neutralizacji.

Ponieważ naturalny obwód elektryczny jest zamknięty, a konsument energii jest w nim zawarte.

Zauważ, że pole elektryczne jest powyżej uziemionych przewodów. Ich rolę odgrywają wszystkie budynki, drzewa, linie energetyczne i tak dalej. Dlatego, aby jednostki działającej w środowisku miejskim, konieczne jest podniesienie nad pobliskie dachy, iglice i uziemienie.

Więc można sobie wyobrazić energię z ziemi. Jazdy przed sobą.

naturalny generator

Powstaje pytanie: „Jeżeli takie obiekty znajdują się na całym świecie, co znajduje odzwierciedlenie w jej polu elektrycznym?”

Oczywiście, aby zmierzyć moc tego naturalnego urządzenia globalnej nie jest obecnie możliwe. Ale, biorąc pod uwagę fakt, że w takich regularnych zjawisk naturalnych, takich jak burze, huragany, cyklony i tak dalej, spędziłem dużo energii, ale że pole elektryczne na Ziemi nie osłabia, dlatego można przyjąć, a jeśli jest on stosowany prąd z ziemi całej do globalnych zmian w świecie nie będzie.

wniosek

W wyniku działania na negatywne związku bieguna przez ziemię i pozytywnej – za pomocą przewodu prądu konwekcyjnego (to znaczy sam elektryczny, lecz w którym transport naładowanych cząstek sortowane).

Okazuje się, że takie źródło jest proste i wygodne urządzenie i obsługa, czysty i niezwykle tanie.

Oczywiście, podlega zmianom, w zależności od pory roku i warunków pogodowych. Ale zazwyczaj te zjawiska naturalne nie więcej niż 30% średniej. W każdym razie, jako alternatywne źródło energii elektrycznej z ziemi wydaje się być bardzo obiecujące.