370 Shares 1308 views

Przyczyny łojotoku na twarzy

Problem z występowaniem łojotoku na twarzy dowodów chorób skóry. Zwłaszcza ta patologia jest powszechne wśród nastolatków. To właśnie podczas dojrzewania występuje nieprawidłowe działanie gruczołów łojowych. Prowadzi to do powstania łojotoku na twarzy.


Nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołu jest powodem, że skóra jest pokryta tłustym plenochkoj. To prowadzi do trądziku skórki łuski skórne. Ten towarzyszy zaczerwienienie naskórka. Występowanie łojotoku na twarzy sprawia, że skóra staje się niewygodne i brzydki. Istnieje kilka rodzajów tej choroby, które różnią się od siebie pod względem swoich cech.

Tłusta łojotok na twarzy (zdjęcie poniżej) widać przynosi wiele kłopotów. Zazwyczaj występuje u osób z ciemną skórą. Gdy ta patologia gruczoły łojowe produkuje duże ilości tłuszczu. Obejmuje on dużą część z grubej folii na twarzy.

Nie łojotok suchy. Kiedy choroba ta twarz pokryta jest stanem zapalnym małych skalach. Choroba ta najczęściej dotyczy osób z lekkim bladej skórze.

W przypadku mieszanej łojotok tłuszczowej na filmie pokryte obliczu nosie, czole i brodzie. Policzki skórki.

Objawy łojotoku są:

– rozszerzenie porów;
– złuszczanie się skóry;
– połysk;
– świąd;
– szarą cerę;
– trądzik lub wysypki czarne kropki;
– skorupy krwi (podczas działania formularza).

Każdy rodzaj patologii na każdym etapie wymaga natychmiastowego leczenia. Szybkość od początku leczenia zależy od przebiegu choroby.

Przede wszystkim konieczne jest, aby skonsultować się ze specjalistą. On polecić multiwitaminy, których odbiór jest wymagany dla każdego typu patologii. Niezwykły efekt na ciele pacjenta będzie witamin takich jak „retinol” „” tiamina, kwas askorbinowy i „ryboflawina”. mogą być określone przez lekarza i narzędzi, takich jak atom bromu, chlorku wapnia i tiosiarczan sodu.

Leczenie miejscowe powinno być również przypisane do specjalisty. Jest ściśle indywidualne. Świetna jakość w pozbyciu łojotoku na twarzy są procedury dotyczące uwolnienia wydalniczych przewodach gruczołów łojowych. Ich celem jest usunięcie wtyczki zamykać je. W tym celu stosuje się łaźnię parową.

Kiedy zagęszczony trądzik zaleca maskę parafinową. Podczas przeprowadzania ich temperatura wzrośnie głębokich warstw skóry i zwiększonej potliwości. Należy jednak mieć na uwadze, że parafina jest przeciwwskazane w przypadku nadciśnienia, problemów z układem nerwowym i chorobami naczyń krwionośnych i serca.

W przypadku, gdy nie jest tłusta łojotok twarzy, leczenie może być prowadzone za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Procedura ta zniknie przenika przez skórę. Pojawiła obierania pomoże oczyścić ujścia gruczołów łojowych korkach. Wspaniały efekt terapeutyczny uzyskuje się, a gdy morze kąpieli i opalania.

Gdy łojotok jednym z działań w celu wyeliminowania patologii być dieta. Zaleca się unikać ciężkich posiłków, jak mąka, tłuszcz, bardzo pikantnych i słodkich potraw. Brązowy chleb powinny być włączone menu. Warto jeść sałatki warzywne, ryby, gotowane mięso, zboża i produkty mleczne.