559 Shares 3360 views

Ortopedyczny plecak dla pierwszej równiarka: opis, modele i opinie

Twoje dziecko idzie do pierwszej klasy, i nadszedł czas, aby zebrać je w tej trudnej drodze. Jednym z głównych problemów – do wyboru portfela, z którymi dziecko jest komfortowy i wygodny. Dzisiaj coraz bardziej popularny plecak ortopedycznego, który posiada dobrze zaprojektowany, a zatem nie będą szkodliwe dla zdrowia dzieci. Jak wybrać odpowiedni plecak, które marki oferują prawdziwie wysokiej jakości produktów?


Uważamy zasady

Wśród najbardziej istotnych parametrów, które wchodzą w grę przy wyborze plecaka, są następujące:

 1. Waga. Jak mówią pracownicy służby zdrowia, portfel dzieci nie powinny ważyć więcej niż dwa kilogramy, więc dać pierwszeństwo do lekkich modeli.
 2. Oparcie ortopedyczne. Z portfela studenta będzie musiał rozstać się przez długi czas, więc ważne jest, aby nosić go wygodnie i nie jest szkodliwy dla pleców. Dzięki specjalnej anatomicznej tyłu plecaka ortopedycznym sprawia obciążenie tyłu jednolite. Gdy sztywność tylnych poduszek jest uzupełniony przez układ wentylacji i ergonomiczne, a dzięki zastosowaniu specjalnych taśm plecak ściśle ustalone.
 3. Kieszenie. Przestrzeń plecak powinien być wyraźnie oddzielone: jedna komora główna jest uzupełnione przez częściowo otwarte kieszenie, które mogą być starannie schowane podręczników, notebooków, rozpatrując ołówka. W kieszeni wewnętrznych można ukryć różne drobiazgi.

Kilka porad

Zanim wybierzesz ortopedyczne plecak tornister, zdawać sobie sprawę z niektórych niuansów:

 • Pionowe plecaki ergonomiczny i łatwiejszy w obsłudze niż poziomy, ponieważ będą równomierne rozłożenie obciążenia na ramię i do tyłu, i nie będzie wywierać nacisk na dolną część pleców podczas jazdy;
 • Paski powinny być miękkie, szerokie i regulowany;
 • sztywny dolny i nóżki z tworzywa sztucznego są odporne portfela ale jego ciężar zwiększa się;
 • Zapięcie może być w postaci wyładowań atmosferycznych lub zatrzask – wybierz to, co jest wygodne dla dziecka.

Są to podstawowe zasady, które powinny być prowadzone w wyborze plecaka na pierwszy równiarka. Proponujemy przegląd popularnych marek plecaków. Uważa się, że najlepsze są model produkcji niemieckiej i austriackiej: Herlitz, Schneiders, rDieDas, Hama. Różnią się jakością wykonania, stylowy design, łatwość i adaptacji. Ale ceny tych produktów raczej duży. W średniego segmentu cenowego można kupić plecaki ortopedyczne dla pierwszej równiarka marki Erich Crause, LYCsac Tiger rodzinne, Allianc. Wiele informacji zwrotnej i często dobre i tanie plecaki pochodzenia chińskiego lub rosyjski.

Najlepsza cena-jakość: Hummingbird

Wszystkie paczki tej niemieckiej marki średniego kosztu 4000-5000 rubli i przyciągnąć uwagę jasnym stylu, wodoodpornych materiałów odblaskowych. Dzięki pomysłowej konstrukcji oparcia oddychające wstawki z tyłu dziecko nie będzie pocić. Kupujący podkreślić, że ciężar plecaka nie pomieścić do kilograma i pasy są szerokie, więc ortopedyczny plecak dla dzieci. Z zalet modeli można umieścić twardą ścianę boczną. W zestawie znajduje się torba na buty, które ma gumowo powierzchnię wewnętrzną. Wśród zalet nabywców powiedzieć jakości materiałów i akcesoriów, łatwość całkowicie ustanawia się projekt.

Mnóstwo przydatnych dodatków: DerDieDas

Niemieckie marki, plecaki szkolne, oferta wyróżnia skrupulatność i dbałość o szczegóły. Należy pamiętać, że produkty DerDieDas odnosi się do kategorii premium – najprostsze modele kosztują około 13.000 rubli! Ale kupując ortopedyczne plecak tornister, można uzyskać szereg korzyści dla Twojego dziecka:

 • Ze względu na uszczelnienie nie będzie ortopedyczne kręgosłupa do krzywej plecy dziecka, obciążenie jest rozłożone równomiernie na plecach. Specjalne poduszki w oparcia zapewnia schludny i staranne przestrzeganie talii.
 • Szerokie ramiączka można regulować w wysokości i strukturze plecy dziecka.

Marka dba o dzieci, używając tylko starannie dobrane materiały i bezpieczne dla zdrowia dzieci. Ale ta obawa nie jest tani, ponieważ nie każda rodzina może sobie pozwolić na zakup dziecka plecak dla ponad 10.000 rubli. Kupujący pamiętać, że ta marka ultralekkie plecaki – ich waga, nawet poniżej 900 gramów. Zwraca uwagę na opinie, bogate wyposażenie plecaka – ma torbę sportową dla części obuwia, wypełniony piórnik, portfel.

Najbardziej „unkillable»: Schneiders

Austriacka marka Schneiders oferuje plecaki na first-równiarki, ortopedycznych, wykonane zgodnie z trendami współczesnej europejskiej mody z wykorzystaniem animowanych postaci obrazów. Cechy charakterystyczne modelu obejmują jakość dostosowywanie, zastosowania appliqués i hafty, kombinacji materiałów. Ergonomiczne wygodne oparcie uzupełnione rozszerzalne kieszenie z przegródkami. Według opinii, to jest prawie najbardziej trwałe i doskonałe plecaki – o ostrożne obchodzenie się, mogą one trwać przez około 4 lat! Ale koszt przeglądów, dość duża: od 7000 rubli.

Najbardziej kompaktowa: Herlitz

Doskonałe do pierwszej równiarki ortopedyczne plecaków oferuje tej niemieckiej marki. Warto zauważyć, że cena jest dość rozsądne – od 2100 rubli bez wypełnienia, a od 3500 rubli za bogatego zestawu. tornistry tej marki są popularne nie tylko w Niemczech, ale także w Europie i Rosji. Kupujący w jednym głosem mówią, że plecaki są godne uwagi ze względu na łatwość – waga tylko 750 gramów, mały rozmiar, a tym samym pojemność – wszystkie książki dla dzieci, aby dokładnie dopasować. Wśród zalet wymienionych dno wykopu i obecność dużych elementów odblaskowych.

Ponadczasowe klasyki: Lycsac

Tradycyjne Plecaki ortopedyczne dla dziewczynek i chłopców greckich marek są przyzwyczajeni do wielu konstrukcji w sposób horyzontalny. Ale to nie przeszkadza marka dostarczyć worki wysokiej jakości, które posiadają wszystkie niezbędne informacje dotyczące prawidłowego rozkładu obciążenia na barki i kręgosłup ucznia. Rodzice zauważają, że utrzymując klasyczny kształt modelu jest bardzo piękne i stylowe i ergonomiczne oparcie i wygodne ramiączka idealnie nadają się do użytku przez dzieci. Waga – tylko 750 gramów, które nie mogą jednak radości. Koszt – około 3000 rubli.

Najbardziej budżet i jakość: Brauberg

Jeśli szukasz najtańszego, ale wygodne i funkcjonalne ortopedycznej plecak, należy zwrócić uwagę na model popularnej marki Brauberg. Pomimo gospodarki, tornistry zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi technologiami i rozwoju i spełniają wymagania higieniczne i standardy bezpieczeństwa. Tornistry wyposażone nadmiarowy oparcie ortopedyczne że jest napięty, a tym samym zapewnia równomierne rozłożenie obciążenia. Rama sztywna i posiada swój kształt, przez wszystkich kont, to jest bardzo popularne wśród dzieci ze względu na wygodę. Jako rodzice mówią to plecak z ortopedycznym oparcia nie ma mądrości, ale to jest proste i małe, na first-równiarki, że jest najważniejsza. Według użytkowników, te plecaki są odpowiednie dla szkoły.

Tornistry z historii: MC NEILL

Najstarszy producent wysokiej jakości toreb szkolnych jest marka MC NEILL. Firma co roku dostarcza innowacyjne rozwiązania, pomysły technologiczne, asortyment firmy jest stale rośnie. Plecaki szkolne z ortopedycznym tylnej badanym lekki i kompaktowy, pojmowali wewnętrzną przestrzeń, w której można skutecznie rozkładać książki, zeszyty. Marka oferuje kilka serii portfelami lekką konstrukcję, wśród których możemy znaleźć odpowiednią wersję dziecka. Ale kupujący uwaga, kosztować – od 9000 rubli za opakowanie. Najdroższe worek kosztuje około 20.000 rubli. Za te pieniądze, marka oferuje znaczną zawartość – worek na buty, ołówek rurę bez wypełnienia, sprawa zamek błyskawiczny ołówka wypełnioną butelkami wody i pojemniki na żywność.

Co wybrać?

Jak można zauważyć, że rynek oferuje szeroki wybór plecaków ortopedycznych dla pierwszej równiarka w szerokim przedziale cenowym ciekawych kolorach i rozwiązań projektowych. Co wybrać? Eksperci doradzają, aby nie pochodzą głównie od ceny, ponieważ ważne jest, aby plecak był wygodny, ergonomiczny. W związku z tym, należy użyć kilka zasad wiedzieć, które plecak jest najlepsze dla ciebie i twoje potomstwo:

 1. Wybrać model z formularzem holding ortopedycznej plecach.
 2. Najlepszy portfel – o lekkiej konstrukcji i sztywnej ramie.
 3. Funkcjonalność – ważnym czynnikiem, ponieważ trzeba umieścić w plecaku, i samouczków w różnych formatach, a notatnik i ołówek, i wielu niezbędnych szczegółów uczeń.
 4. Paski powinny być regulowane: plecak na pierwszy równiarka z ortopedycznym tyłu będzie łatwiejszy w użyciu i lepiej do tyłu stan dziecka.

W odniesieniu do producenta, wówczas nie powinno polegać na własnym doświadczeniu jako całości. Często opakowanie 3000 rubli co najmniej jakościową i funkcjonalnie od modelu 10 000 rubli. Zawartość w postaci kontenerów lub pojemników nie może być przydatny, lub dziecko będzie chciało kupić coś innego. Czy ma sens wtedy przepłacać za markę? Do ciebie …