169 Shares 9011 views

Właściwy fotograf zawodowy lub wskazówki dla początkujących

Ten artykuł ma na celu ochronę przed ewentualnymi błędami fotografa na początku swojej kariery, niezależnie od tego, kto czytelnik tego artykułu – profesjonalnego fotografa lub zapalony fotograf amator. Żeby było łatwiej, artykuł jest podzielony na konkretnej porady.


Pierwsza rada. Im więcej ćwiczysz, tym lepiej.
Pierwszą rzeczą, początkujący powinni nauczyć się profesjonalnego fotografa, jest fakt, że w celu poprawy ich umiejętności – trzeba robić zdjęcia, robić zdjęcia, a więcej zdjęć Biorąc czas. A im więcej, tym lepiej. Im więcej fotograf będzie zaangażowany w praktyce, tym szybciej będzie on osiągnąć sukces.

Wskazówka druga. Szkolenie – klucz do sukcesu.
Pomimo faktu, że jest konieczne, aby sfotografować dużo, to nie znaczy to zrobić bezmyślnie. W tym przypadku – na zdjęciach nie widać sukces. W skrócie, jeśli fotografuje dużo, to powinno to być zrobione w sensie dosłownym – umysłu.

Do robienia zdjęć z umysłem, profesjonalny fotograf powinien określić fotografowanie obiektów: a studio fotografa, fotograf ślubny fotograf lub korporacyjnych. To pozwoli Ci osiągnąć znaczący sukces w wybranej dziedzinie, a nie robić zdjęcia lekko.

W zależności od wybranych tematów fotograficznych, należy uzyskać niezbędny sprzęt fotograficzny i przypisuje do niego. Na przykład, jeśli masz zamiar być fotografem reportaż czy fotograf na firmowe, to trzeba aparat i szereg szybko- obiektywów przysłony z zoomem i szerokim kącie widzenia, a także lampę błyskową na aparacie. Jeśli planujesz zrobić fotografowanie krajobrazu, obiektyw o szerokim kącie widzenia jest koniecznością, wraz z polaryzacyjnym lub gradientu filtra.

Wskazówka Trzy. Mniej zamieszania.
Vanity – plaga, która zwykle cierpi niemal każdego początkującego profesjonalnego fotografa. Po ruchliwy fotograf widzi ciekawy plan na fotografii, to jest z prędkością silnika odrzutowego naciska spust migawki, a następnie obejmować dopalacza i rusza w poszukiwaniu następnej klatki zainteresowania.

I to jest najgorsza rzecz ruchliwy nowością w dziedzinie fotografii absolutnie nie dba o dobrze dobranej punkcie fotografowania i konfigurowania fotografię. Rezultat – brak ramki, a puff. Dlatego też, w celu stworzenia prawdziwie godne i piękne zdjęcia, nie denerwować.

Jednak przybysz jest psychologicznie trudne do pracy bez pośpiechu. Chciałbym tworzyć, tworzyć i tworzyć ponownie i tak szybko, jak to możliwe. Jednak przegrupować i rozpocząć fotografowanie w inny sposób – nie ma pośpiechu – wystarczy. Jest to bardzo magiczne i cudowne narzędzie, które pozwala na usunięcie adrenalinę i zanurzyć się refleksji na temat czasu otwarcia migawki, przysłony i przy robieniu zdjęć.

To magiczne narzędzie nazywa się statyw. Początkujący, jeśli to możliwe, nawet go używać w przypadku, gdy nie jest to bezwzględnie wymagane. Pozwoli to zmienić rytm strumieniem robienie zdjęć.

Wskazówka cztery. Kopii stock technologii.
To bardzo dobry sposób, aby poprawić swoje zdjęcia jest narzędziem zaczerpnięte z malarstwa. To narzędzie jest próba skopiowania prac autora. To znaczy, autor zajmuje obraz mistrza i próbuje powtórzyć jego własny. Po tej procedurze to przeprowadza analizę – dlaczego jest tak różny od A arcydzieła arcydzieło. Ta sama technika może być zastosowana do zdjęć. Bardzo efektywnie.

Wskazówka Five. Analiza – klucz do sukcesu.
Analiza obrazach – sukces pączkowanie profesjonalnego fotografa. Jeśli początkujący profesjonalnym fotografem słuchać rad pierwsze, analizuje Twoje zdjęcia będą znacznie łatwiejsze.

Nowoczesny aparat cyfrowy, tworząc migawkę, pozostawiając w jego metadanych wszystkie informacje o ustawieniach aparatu w czasie fotografowania. Dlatego przed nim zdjęć i znając charakterystykę fotografii każde zdjęcie można spędzić całkiem udanej analizy obrazów i doskonalić swoje umiejętności.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą nowicjuszem w dziedzinie fotografii. Z poważaniem, profesjonalny fotograf Leonid Starikov.

289 shares 5856 views
Jak nauczyć sztuczek w domu?
427 shares 8647 views
Jak nauczyć się żonglować kul
597 shares 2124 views