347 Shares 6142 views

Jak rosną pomidory w szklarni

Trudno jest znaleźć kogoś, kto nie chciałby pomidory. Warzywa te są na tyle pożywne zawierać organizm potrzebuje witamin i minerałów. Aby uzyskać informacje o tym, jak rosną pomidory w szklarni, niewielu wie. Niektóre łatwiej iść do sklepu i kupić już dojrzałe warzywa. Jednocześnie, nadziewane chemii. Co jest obsadzony własnymi rękami, w dowolnym stosunku, nie iść z tym, co jest na półkach. Dla tych, którzy kupili dom lub działka jest bardzo przydatne wiedzieć, jak rosną pomidory w szklarni.

Jak uprawiać pomidory w szklarni – sadzonki sadzenia

Po prostu chcę podkreślić, że uprawa pomidorów – nie jest to najbardziej skomplikowany. Niemniej jednak znaczna część wysiłków nadal potrzebne. Pierwszą rzeczą, którą trzeba sadzić sadzonki. Odbywa się to gdzieś na początku marca, ale niektóre są wyrzucane albo znacznie wcześniej lub później. Wiele zależy od warunków pogodowych w danym regionie.

Rosną kiełki w domu. Aby to zrobić, zająć dużo skrzynek lub doniczek, które masz w zasięgu ręki. Nasiona pomidora powinny być wstępnie namoczyć, a potem siać, lekko pokryte ziemią. Top lądowanie potrzebują schronienia folią. Podczas pierwszych pędów, film zostanie usunięty, a sadzonka jest umieszczony bliżej ciepło i światło. Po pierwsze prawdziwe liście, sadzonki muszą nurkować. Zrobić to lepiej w specjalnych garnków do sadzonek (każda pula musi być obsadzony jedną roślinę). Nie zapomnij podlewać sadzonki, bo pomidory bez wody nie będzie w stanie się rozwijać.

Wskazówka: sadzonki roślin więcej pomidorów, a następnie wybrać z nich najsilniejsze sadzonki i kontynuować ich uprawę.

Jak rosną pomidory w szklarni – przesadzania sadzonek w ziemi

Rosnące sadzonki pomidorów w szklarni rozpoczyna się od starannego przygotowania gleby. Powinien on być dobrym dig, zrobić humus i nawozy. Jak tylko temperatura na zewnątrz nie jest ustanowiony mniej niż 10C być ponadto wykluczone wystąpienie mrozu, sadzonki mogą być przeszczepione do szklarni. Sadzenie siewek muszą w takiej odległości od siebie, tak aby później można łatwo chwastów, aby związać się, z wodą. Zamknij pomidory sadzenia nie jest konieczne, bo po prostu będzie kolidować ze sobą, aby się rozwijać.

W dół, wlać wody kąpieli jeden pomidory roślin oraz posypać na ziemię. Zostaw małą wnękę do nawadniania podczas których woda nie wypływa straszne.

Jak rosną pomidory w szklarni – Pielęgnacja

Jeśli jesteś w stanie rosnąć sadzonek, a następnie przeszczepia je do szklarni, a potem, wiele prac zostało już zrobione. Ale to nie znaczy, że można zapomnieć o ich lądowania. Regularnie dbać, aby nie suszyć pomidory. Grunt pod nimi powinna być wilgotna, ale liście, a wręcz przeciwnie, suche. Pamiętaj, że jeśli rośliny będą wysychać, będzie ona spaść liści i kwiatów, a więc bogate żniwa nie widać.

Teraz do karmienia. Bez nich w pomidorach również nie może zrobić uprawę. Szczególnie pomidory trzeba azot, fosfor i potas. Właściwie powinien wybrać złożonych nawozów jak pogłównie. Po pierwsze nawożenie przeprowadza się tydzień po transplantacji sadzonek w szklarni, a następnego – w odstępie 2-3 tygodni.

Pamiętaj, że pomidory powinny być zawsze związany. Odbywa się to za rośliny rosną. Pomyśl, jak to zrobić, wiesz jednak przypomnieć. Umieścić obok pomidorów krzewów peg roślina sama chwycić taśmę lub cienki kawałek tkaniny i zamocować końce na kołku.

I, oczywiście, nie zapomnij o czas usuwania chwastów i strzelać uprawy pomidorów, aby w ten sposób umożliwić nalitsya inne owoce. I kolejna mała wskazówka: owoce pomidorów śpiewał lepiej, trzeba wybrać się większość liści, a te ostatnie nie przegap słońce.