134 Shares 6476 views

Automatyczne curling włosy curling: opinii klientów. Jak korzystać z automatycznego curling włosy?


Nie wiadomo dlaczego, ale fakt, że kobiety z prostymi włosami są stale stara się uczynić je falisty, pozostała niezmieniona przez wiele lat. Co powoduje, że nie wiadomo, do tej pory, i jest mało prawdopodobne, ktoś będzie w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

Trochę historii

Dawno temu jeden ze sposobów na Lokówka badanym prosty tkanina: zwykłe płótno rozdarty na wiele prostokątów (wymagany rozmiar) i przykręcić je każdy włos. Po pewnym czasie zostały one wymyślone lokówki, ale były one jeden duży „kawałek żelaza”, który ogrzewa się na gorącym ogniu (już w czasach późniejszych papilotach znacznie się poprawiła). I tyle teraz z wszelkich instrumentów, w celu uczynienia falowane włosy: Wałki metal, plastik, pianka, i różne lokówki i stylizacji.

Pierwszy pojawił się w curling starożytnego Egiptu, Babilonu. Aby kontrolować temperaturę ogrzewania było dość trudne, ponieważ urządzenie ogrzewa się w ogień, to doprowadziło do stałych poparzenia użytkowników. I po kilkuset latach „zwijania” (w tamtych czasach był to zwykły rdzeń metalowy) stal jest podgrzewana na kuchence.

Kto był autorem nowoczesnej curlingu, nie wiadomo do dziś. Historia wspomina, że w 1866 roku Maksim Hayram opatentował „lepsze” curling włosy. Większość ze źródeł punktowych w 1870-tym, jak rok, w którym Maurice Marcel Lenterik grata przedstawionym tworzyć włosów z różnych dysz suszenia fale na włosach.

Pierwsze elektryczne lokówki pojawił się w 1959 roku od firmy BaByliss, z czasem poprawie i zmodernizowany. Do tej pory model ten jest bardzo popularny wśród młodych ludzi i nie tylko.

W tym tekście omówimy pojęcie „automatycznego zawijania włosów curling”, a także dowiedzieć się o jego mocnych i słabych stron.

Automatyczne curling i jego główne funkcje

Automatyczne curling curling włosy – maszyna do generowania ci odpowiednie zamki. Głównym i jedynym jego funkcja – to curling włosy. W zależności od urządzenia, można robić różne fale na włosach. Na przykład, lokówki Babyliss 3 różne tryby tworzenia loków, które zależą od kierunku (w lewo, w prawo, automatycznie), temperatury (250, 270, 290 stopni) i licznik (8, 10 i 12 sekund). Tak więc, wybierając określony tryb, automatycznie lubią wybierać falowane włosy.

Spędzając automatycznego włosy i zalety jego stosowania

 1. Zaoszczędzić czas.
 2. Zamki jakości.
 3. Nie chcesz używać lakieru do włosów.
 4. Curling, przez co najmniej 5 godzin (w zależności od struktury włosa).
 5. Alarm dźwiękowy przy wyłączaniu.
 6. Niezdolność spalić włosy.
 7. Zespół jakości i przystępnej cenie.
 8. Można go kupić w dowolnym miejscu.

Braki w Styler

 1. To zmienia strukturę włosów.
 2. Potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, jak używać lokówki poprawnie.
 3. Automatyczne curling (wybrane modele) w ciągłej eksploatacji (używać codziennie) może doprowadzić do suszy włosy i odwiedzanych wskazówek.

Jak wybrać zwijaniu lokówki do włosów?

1. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał. Automatyczne lokówka nie powinien być pokryty (metal powierzchni nierównomiernie ogrzewa). Korzystne są produkty ceramiczne, mogą być również zwrócić uwagę na tytanu i powłoki turmalinu. Eksperci radzą, aby kupić lokówkę ceramiczną powlekane turmalinu – praktycznie nie uszkodzić włosy.

2. Wybierz urządzenie, oparte na jego właściwości techniczne. Spędzając automatycznego włosy muszą spełniać następujące kryteria:

 • Podczas korzystania z urządzenia w domu, jego moc powinna wynosić od 25 do 50 watów. To zależy od pojemności, po Styler Czas przyjść w stanie użytkowym (2, 3, 5 lub 15 minut).
 • Korzystnie, obecność w termostat (struktury włosów na różne, jednak i trwałej ondulacji włosów, temperatura w każdej kobiety należą).
 • Należy zwrócić uwagę, aby przewód. Automatyczne lokówki powinna mieć grubość, a przewód obrotowy.
 • Średnica. Tutaj można wybrać dla siebie, w zależności od rodzaju włosów trzeba.

3. Aby na pewno wybrać lokówkę, że trzeba, to należy sprawdzić na „automatyczny” curling opinii na stronach z opisem lokówki i zapoznania się z wideo na temat działania tych urządzeń.

Porady przy wyborze lokówkę do pewnego rodzaju włosów

Cienkich i słabych włosów korzystne Curling należy do trybu niskiej temperaturze (to pozwala uniknąć problemów, takich jak końce posechennye i suchym, przegrzany do włosów), które .Uwaga lokówka ma być idealnie gładką powierzchnię.

Dla właścicieli grubej sierści i włosów, które są bardzo zelektryfikowanych zamontować automatyczne zwijanie, curling włosy, które występuje w wysokich temperaturach. Idealny model trafi do paszy tryb ciepłe, ale ciśnienie gorącego powietrza. I pożądane jest, że udział shaper promienie podczerwone, będą one zmniejszyć sztywność włosy i dodać im trochę blasku.

Dzięki długiej i gęstej sierści, proces będzie znacznie trudniejsze, więc kupić lokówkę z szybkim ogrzewaniu i wysokiej temperatury.

typy ploek

 • Cylindryczny Curling (klasycznego, z okrągłego pręta).
 • Stożka (jego szczypce mają kształt stożkowy).
 • Podwójne lub dwie beczki.
 • Trójkątny (charakteryzuje trójkątnym przekroju poprzecznym).
 • Trzy-.
 • Spiralna lokówka (obecnie uważana za jedną z najbardziej popularnych Styler).

Starannie przestrzegać wszystkich instrukcji, które są używane w instrukcji urządzenia. W każdym razie, nie upuścić urządzenia i używać go z dala od wody (nie zaleca się stosowanie automatycznego lokówka w łazience, jak wilgotność i woda mogą wpływać na działanie mechanizmów Styler).

Użyj automatycznego lokówkę może być codziennie, ale nadal nie warto, jakby minimalna, ale ryzyko uszkodzenia włosów jest nadal obecny.

A jednak – nie jest konieczne, aby dać curling prezent. można przeliczyć z wymaganymi parametrami i lokówki do włosów tylko zepsuć swoją dziewczynę lub siostra …

Uzyskaj zwijaniu wyłącznie dla siebie, na podstawie cech ich włosy i używać go do zdrowia. Powodzenia!