174 Shares 6136 views

Kapusta pie – rodzinny posiłek

Tradycja wypieku ciasta z nadzieniem pojawiły się wiele lat temu w Osetii. Należy jednak zauważyć, że te potrawy były przygotowywane w rodzinie tylko daty wakacji. Choć w życiu codziennym, takie jak placki pieczone, ale to było bardzo rzadkie. Osetyjskie ciasta i kapusta mogli gotować w każdej rodzinie. Z pie receptury, z przygotowaniem ciasta i wypełnienie wszelkich Little Chef improwizując na własną rękę, ale zasadniczo nie uległa zmianie, a danie osiągnął nasze dni, będąc jedną z najbardziej popularnych i poszukiwanych na każdym biurku w domu.

Zgodnie z tradycją, na świątecznym stole musiała być wprowadzone prawo trzy placki z różnych rodzajów i nietrudno się domyślić, że jeden z nich był pie kapusta. Receptą na jego przygotowanie i szybko przeniesione do rodziny rosyjskiej. Warto zauważyć, że pie kapusta na leniwy – to tylko mit, bo w rzeczywistości to wymaga wiele trudu i cierpliwości.

Potrzebne są następujące składniki na ciasto:

– mleko – 500 ml;

– świeże lub suche drożdże – 50 g;

– cukru – 1/2 do 3/4 V,.

– masło – 150 g;

– Sól – 2 łyżeczki.;

– Olej roślinny – 50 g;

– yaytso- 1 szt;.

– mąki pszennej – 1 kg.

Zabezpieczenia zostaną uznane placka kapusta, gdzie obecny jest cienka warstwa ciasta soczyste i, co najważniejsze, smaczne wypełnienie. Konieczne jest, aby podgrzać mleko do ciepłego państwa. Pod koniec partii powinien być dodany do stopionego masła i wstępnie olejem roślinnym. Zadbać, aby wszystko było dobrze vymesheno.

Następnie otrzymaną ciasto należy pozostawić na jedną godzinę. Nie zapomnij, że nie dodawać tłuszczu w cieście. Najlepiej to zrobić ręcznie po zmieszaniu będzie występować z innymi składnikami, tak ciasto okazuje się dużo smaczniejsze. Aby rozpocząć, należy rozcieńczyć drożdże w ciepłym mleku (nie gorącej). Pływają cukier, jaja, sól, w wyniku czego masa bicz trzepaczki. Pamiętaj, że olej i mąka nie zostały jeszcze dodane. Trwać pięć minut, aby upewnić się, że wszystkie składniki są mieszane, „zaczął grać.”

W tym czasie, przesiać i waży jeden kilogram mąki. Następny zagnieść ciasto, to najlepiej do tego procesu jest odpowiedni mikser, i otrzymaną mieszaninę odstawić. W tym czasie, topi wymaganej ilości oleju i wlać wszystkie ciasta podczas mieszania. W rezultacie, ciasto powinno być w stanie do przetargu. To może wydawać się na pierwszy rzut oka, że ciasto będzie trzymać, ale w rzeczywistości tak nie jest. Zdolność do rzadkiego ciasta, umieszczony w worku i umieścić w nieco ogrzanego pieca (czterdzieści stopni). W tym przypadku, piekarnik musi być wyłączony.

W czasie, gdy ciasto na placek wędrówki, można łatwo zacząć dokonywania farszu.

Aby to zrobić trzeba małą głowę kapusty. Drobno posiekać warzywa i umieścić w garnku. Wstępnie dodać niewielką ilość oleju i kapusta prisolit, w celu użycia go do produkcji soku. Dodać trochę cukru, pieprz i gotować do miękkości z nie w pełni zasłoniętym pokrywą. Do kapusty ciasto okazało Bole smaczny farsz, można dodać szczyptę posiekanym koperkiem i posiekanymi jajkami. Masz dość dobrą kombinację. W rzeczywistości, wiele opcji polewy można improwizować zarówno samych produktów jak również z ulubionymi przyprawami. To wszystko zależy od preferencji gospodarstw domowych i gości, a także umiejętności i wyobraźni gospodyń domowych. Weź pie kapusta sposób chcesz go mieć.

Pozostawić ciasto na pół godziny przy stole, w czasie których był lekko. Przed wprowadzeniem produktu do pieca, szczotka powierzchnię mieszaniny jaj i jedną łyżeczkę wody. Piec powinien być ogrzewany do 180 ° C. Piec 17 do 20 minut.

Należy również zauważyć, że może okazać się dobre ciasto z kapustą, jeśli używać go zamiast świeże, ale to danie jest nabyty smak, smak nadzienia i ciasto będzie inna.