255 Shares 7895 views

Dmuchanie dieta: plusy i minusy

Jakie są tylko systemy odchudzania nie są wymyślone osoby: sól dieta, podzielony jedzenie, dieta minus 60 i wiele innych. Widocznie, z których każda pomaga osobie odzyskać harmonię kształtów i zaufania. Ale nie każdy może dodać zdrowej osoby, a inna, a nawet zaszkodzić. Na przykład, obecnie zyskuje popularność amatorskiej diety. Co jest jego istotą, i czy nie ma w nim korzyści, a ja teraz zaproponować, aby zrozumieć.

Dlaczego nie mogę schudnąć szybko

Na które po prostu nie iść do nowoczesnych kobiet i dziewcząt, próbując pozbyć się „deską ratunku” do pasa, cellulitu na udach i brzuchu nieestetyczne. W oknach sklepów, kina i reklamie widzimy kształtne piękno, które czynią zwykłe dziewczyny smutne westchnienie o ich wielkości. Zatem pytanie „co zrobić, aby schudnąć”, wiele zmartwień. Zwalczanie tych tak niekochanych objętości i kilogramach, niektóre dziewczęta i kobiety są dość lekkomyślnie. Próbując na krótki okres czasu do stracenia maksymalną ilość objętości i masy ciała, myślą o tym, jak szybko schudnąć. Dieta na tydzień, a następnie przez trzy dni, w rzeczywistości nie przyniesie prawdziwy trwały efekt. Rzeczywiście, po szybkiej utraty wagi przyjdzie dużo więcej kilogramów szybkiego powrotu konkretny dodatek. A urojone trzy – pięć kilogramów ze znakiem minus w bilansie – jest podstawowym wody. Poza tym – gwałtowny ubytek masy negatywnie wpływa na skórę. Po tym wszystkim, z szybkiego usuwania masy utraciła elastyczność, skóra nie mają czasu, aby nadrobić zaległości. Konsekwencja – cienki, ale ugięcia brzuch. Jednak nie bardzo estetycznie?

Co to jest dieta oddolny

Ten jeden-tygodniowy kurs wyjątkowego odchudzania. Dieta nazwa odzwierciedla zamierzony rezultat, czyli do utraty wagi będzie podjąć ciężar to z ud i nóg. Uważa się, że wieje dieta jest odpowiednia dla tych, którzy mają postać błędu w nogach i udach. Mimo, że sposób, w jaki odbywa się ten proces jest w dolnej części korpusu pozostaje tajemnicy. Utrata masy ciała w tym układzie dość sztywna i nie nadaje się dla każdego. Myślę, że ta dieta może być skuteczne bez konsekwencji w przypadku, gdy dziewczyna jest pilna potrzeba, aby stracić na wadze, która zdobyła niedawno, na przykład, na wakacjach. A jeśli, co do zasady, dziewczyna zwykle oglądanie ich wagi, ćwiczenia i prowadzić aktywny tryb życia, to dieta może być skuteczna dla niej. Jeśli masz naturę dużej postury, a ty naprawdę chcesz schudnąć w biodrach, radzę wybrać bardziej łagodny system, który pomoże osiągnąć stabilny wynik bez szkody dla zdrowia.

Menu na tydzień

Ogólny przepis dla każdego dnia: na czczo picia dwie filiżanki (500 ml) w wodzie z. Jeżeli istnieje potrzeba, i pozwala na wydzielanie soku żołądkowego, może być dodawane do wody 5-7 krople cytrynowy.

Pierwszy dzień drugi

Śniadania drink 200 ml letniego mleka (oczywiście, o niskiej zawartości tłuszczu) z trzech modułów (nie gorzki ciemnej czekolady).

Obiad: wodę (300-350 ml) miodu (około łyżeczki), topi się. Jeśli nie umieścić miód, fruktoza, należy go wymienić. Meltwater – wymaganym elementem tej diety.

Na obiad: sałatka z ogórków i pomidorów, doprawiona sokiem z cytryny i szczypiorek. Szklanka mleka.

Na obiad: 100-120 g sera lub jogurtu o zerowej zawartości tłuszczu, 200 ml wody, soku wciśnięte w nią pół cytryna, miód łyżeczki.

Na obiad: 500 ml wody i odtajania gruszki (lub jabłoni).

Dzień trzeci

Menu prawie taka sama jak w poprzednich dniach. Różni się tylko menu na lunch. W tym dniu, w porze lunchu zamiast sałatkę warzywną zupę jeść bez masła, gotowane z pomidorów, kapusty (kapusta), papryka, marchew, por i seler.

cztery dni

Na śniadanie: czekolada mleczna (jak w pierwszym dniu).

Obiad: 500 ml soku grejpfrutowego. Przed obiadem jeszcze trzeba wypić 500 ml wody.

Na obiad: 250 g parzonych lub gotowanych warzyw bez soli (wyklucza ziemniaków) stopienia wody z miodem i cytrynowy.

Po południu:

Piecze się bez oleju lub gotowanej ryby (200 g).

Na obiad: 500 ml pić wodę i jeść jabłka.

pięć dni

Śniadania: 1 L wody (stopniowo do picia do 12 godzin).

Na obiad: twaróg 0% tłuszczu z łyżką miodu.

Po południu:

Wszelkie suszone owoce.

Na obiad: wypić kilka szklanek wody z miodem.

szósty dzień

Śniadania: roślinne (500 ml bulionu stopniowo do 12 godzin).

Na obiad: 100 g jogurtu i rozmrażane z cytryny miód wody.

Na obiad: woda 500 ml i stopić jeden kawałek grejpfruta.

siódmy dzień

Śniadania: kawałek sera (30 g) i 2 filiżanki topnienia lodu.

Na obiad: chude ryby 200 gramów, ogórków i pomidorów z oliwy z oliwek.

Na obiad: napój cytrynowy i jogurt.

Na obiad: trzy jabłka i jogurt.

Na zakończenie jeszcze raz chcę ostrzec tych, którzy chcą schudnąć szybko. Dmuchanie diety – nie jest panaceum i zastosować to do siebie, mogą jedynie osoby z dobrym zdrowiu.