773 Shares 9562 views

Dobrze w domku. Własnymi rękami kopać źródło wody!

Bez czystego źródła wody cały urok posiadania własnego domu wakacyjnego są zredukowane do zera. Nie można podlewać trawnik i nie napełniać basen dla dzieci. Dlaczego nie! Nawet gotowanie zamienia się problem dalej.

Jeśli nie chcesz kupić cenny płyn w butelce, to będzie dobrze dla kraju. Z rękami odkopać to jest dość realistyczny, a czas potrzebny stosunkowo niewiele. Za najtańszą opcją, trzeba tylko śrubę, która jest całkiem możliwe, aby rury stalowej.

Sposób przygotowania rur

Oczywiście, że tylko dlatego, że nie można wiercić to dobrze. będzie musiał wprowadzić do projektu niektóre z ulepszeń związanych ze stosowaniem zwykłej wiertarki rybakiem. Ale również na jej krawędziach tnących trzeba spawać wzmocnione ostrze, bo inaczej daleko w głąb ziemi, aby go zawieść.

Najlepiej użyć do tego celu stali z pliku. Ponadto jest konieczne, aby uzyskać taczki do transportowania urobku gleby, łopatki i pompę o wystarczająco długi wąż.

Zanim będziesz studnię do kraju własnymi rękami, po raz kolejny zwrócić się do podmiotu zakończeniu rury. Odchodzenia od jego dolnej krawędzi do metr wysokości kilku otwory (o średnicy 6 mm) ponad dwa metry. Odbywa się to tak, że średnica wewnętrzna nie zatyka się podczas pracy.

Pierwsze kroki

Miejsce, w którym masz zamiar przeprowadzenia operacji wiertniczych, należy dokładnie oczyścić z gruzu i gładka. Potem, kopać małą depresję (dwie lub trzy bagnet łopata) dla najlepszego kierunku wiertła, wtedy można zacząć pracę.

Aby korzystać ze wszystkich korzyści oferowanych przez studni do kraju własnymi rękami mają dużo pracy. Wiercić łatwiej weszła w ziemi w regularnych odstępach czasu powinno upłynąć i wstrząsnąć przylegającą glebę. Od czasu do czasu podlewać miejscu pracy, który ułatwia przechodzenie gęstych warstwach ziemi.

Jak tylko narzędzie obsłużyć blisko ziemi, konieczne jest zwiększenie. Po tym, praca z nim nie może być zbyt wygodne, można stać na stole lub coś takiego.

Do jakiego momencie dig?

Twój dobrze do kraju z własnych rąk do zrobienia, że każdy może być niemal gotowy, kiedy dojdziesz do warstwy wodonośnej. Rozumiem, że łatwo przychodzi od siebie tak gleba jest wilgotna.

Następnie można wyodrębnić przygotowaną rurkę. Że nie jest zabilo, kiedy obniżono do studni trzeba wstawić kilka razy i uzyskać narzędzie do tyłu. Więc złamać potencjał korka gleby, które mogą zatkać swoją hydrauliką.

krwawienie

Jak już wcześniej wspomniano, wiercenie otworów w kraju przewiduje pompy. musi być obniżona do studni, do pompowania wody, usuwania zabrudzeń z warstwy wodonośnej. Ponieważ proces narastania jest dość długa, to na pewno od razu zająć się obecnością długiego węża odpływowego, przez który brudna woda jest odprowadzana z wykopu.

Opisaliśmy ręcznego procesu wiercenia. Ale jeśli trzeba wiercić studni artezyjskich w kraju, będzie musiał korzystać z usług ekspertów, jako narzędzie do ręki, po prostu nie dostać się do warstw wodonośnych.