465 Shares 2324 views

On – ryby, ona – Ryby: Zgodność

Taki sojusz, jak „to – ryby, ona – Fish” dość niezwykłe. Właściwie, to muszę przyznać, że astrologowie zawsze dużą uwagą do badania zgodności tych ludzi, którzy należą do jednego i tego samego znaku zodiaku. Cóż, „on – ryby, ona – Ryby” – jeden z najbardziej interesujących i, co dziwne, obiecując sojusze.

Priorytety w związku

W przypadku tych dwóch najważniejszych – uczucia. Co więcej, muszą koniecznie być wzajemna, inaczej nic się nie dzieje. Więc jeśli Ryby i Ryby mężczyzna kobieta przyszła razem, możesz być pewien – nie jest to spontaniczna para, która po prostu chciał „spróbować” nastawienie, ale związek z istotnych warunków ich występowania.

Wspólne interesy – to nie jest dla nich ważne. Najważniejsze, że to miłość. A tam już, dlaczego to miejsce, jak to się stało – pytanie wtórnego. Nie ulega wątpliwości, prędzej czy później, chłopiec i dziewczynka będą zainteresowani w temacie, ale na pewno nie na początku ich związku.

silny sojusz

Małżeństwo pomiędzy ludźmi jak i Ryba Ryba Mężczyzna Kobieta trzyma się przede wszystkim na dobrobyt materialny. Ogólnie rzecz biorąc, przedstawiciele znaku gwiazdy jest bardzo racjonalna osoba i przemyśleć wszystko z góry. W żadnym wypadku nie będzie założyć rodzinę, jeśli nie mają one nic robić. To jest dom, w którym nie jest wszystko, co niezbędne do życia, stabilną pracę i oczywiście kapitału. Więc ten facet i dziewczyna będzie dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić szczęśliwą przyszłość.

Jeśli mają bogactwa materialnego, ich życie będzie wspaniałe i niesamowite. W przypadku, gdy nie jest to, że można spodziewać się wrogim świecie. Równowaga Unia będzie zagrożone. Taka jest specyfika tego znaku.

Nawiasem mówiąc, Unia dwie ryby odbędzie się również na ich wzajemnej życzliwości i wyrozumiałości względem siebie. Ci ludzie bardziej niż ktokolwiek inny potrafią przebaczać, kochać i wsparcie. Są bardzo miękkie i zmysłowe. Kłótnia, oczywiście, może być (jak bez nich), ale są one bardzo lekkie i nie ciągną się przez długi czas. Ryby nie trzymać ich przestępstwa. Odchodzą od nich, a nie walczyć.

On i ona

Teraz konieczne jest, aby mówić bardziej szczegółowo na temat tego całkiem wspólnego związku, jak „It – ryby, ona – Fish”. Dziewczyna należące do tego znaku zodiaku – osoba wspaniałym, zmysłowym i utalentowany. Człowiek-Ryba, spotkanie tej pani rozumie – to, co chciał przez całe życie. To, czego szukał. A to, nawiasem mówiąc, jest wzajemna. Od razu zakochałem się w tym dzielnego i raczej skromnym facetem. Mają wiele wspólnego – twórczego myślenia, dobrze rozwiniętej wyobraźni, dowcipny umysłu, innowacyjne podejście do biznesu, jak również cech charakteru takich jak czułość, delikatność i miękkość.

Ale, jak to często bywa, wszędzie ma swoje wady. Negatywne cechy zjednoczyć ich zbyt. On – ryby, ona – ryby – są to ludzie, którzy są bardzo leniwi. I senny. Te dwie cechy mogą stanowić symbiozę, a wtedy będzie trudniej radzić sobie z nimi. Powolność, niezdarność, nerwica, ucieczka od rzeczywistości (dlatego czasami te osoby mogą pisać), bezprzyczynowa niepokój – to jest to, co charakteryzuje tych ludzi. A jeśli nagle manifestacji tych cech jest jedna osoba z pary – nie martw się, z drugiej strony może utrzymać równowagę. Ale jeśli nagle dogonił każdy z nich – będzie to trudne. Pozostaje czekać na każdy z nich opamięta. W przeciwnym razie, kilka, którzy kochają siebie facet i dziewczyna zamieni się apatyczne ludzi, którzy są pasjonatami tylko jego myśli i nie zauważył bratnią duszę.

wzajemność

Jak wspomniano powyżej, w unii dwóch Ryb na pierwszym miejscu są uczucia. I wszyscy dorośli jest dobrze znana, forma, w której wyraża się ich manifestacji. Fizyczna bliskość tych dwóch osób nie różni się pasją, jak w parę dwóch Scorpions. Jednak oni tego nie potrzebują. Ale nie sądzę, że parę z nich w planie panuje chłód i obojętność. Wręcz przeciwnie, ich seksualne odczucia są bardzo głębokie. Są romantyczne, a ich intymność będą dokładnie takie same. Ponadto ryby są zawsze słuchać życzeniom swojego partnera i zdają sobie sprawę z nich, co przekłada się na rzeczywistość.

Nawiasem mówiąc, jeśli jeden z pary wygląda przygnębiony i wycofane (nie jest rzadkością w przypadku tego znaku zodiaku), jego partner powinien zwrócić się bezpośrednio do tego konta. Ale nie pytaj co się stało. Musimy tylko słuchać ciszy z jego strony. Następnie uzyskać pomoc. Fish – to nie są ludzie, którzy potrzebują rozmawiać tylko wrócić do domu i wyrzucić namiętności strumieniowych głos. Daleko od niego. Będą milczeć aż do ostatniego. Aby pomóc złagodzić duszę, trzeba bardzo delikatne i subtelne podejście. I kto, nie ważne jak ryby wiedzą, że w takich sytuacjach konieczne jest do zrobienia?

Pomoc i wsparcie

Ryby – są to ludzie, którzy są niestabilne w swoich emocji i uczuć. Każdy dzień jest inny, nie czują się za każdym razem taki sam. Rzeczywistość zawsze mają doświadczenie w różnych sposobów. I jest to kolejna trudność. Ryby nie są bardzo cel. Ale jeśli chcesz coś osiągnąć, starają się to zrobić.

Jednakże, jeśli nie może mieć człowiek tego znaku zodiaku, aby osiągnąć pożądany – może zdarzyć się problemy. Wpada w rozpacz. A jeśli czas nie mu pomóc, nie odwracać uwagi od problemów, to jest prawdopodobne, że został zabrany przez alkohol lub coś gorszego. Bardzo często to występuje u mężczyzn rybnych. Taka osoba potrzebuje dziewczyny, która wyświetla emocje takie będzie zrozumieć i wszystkie siły rozpraszające, ale tylko dlatego, że nie brał go jako potępienie męki duszy. Ta kobieta należy do tego samego znaku zodiaku, jako człowieka. Ponieważ taki sukces i uzyskała ich kompatybilność. Kobieta-ryba i człowiek o tym samym znaku zawsze rozumieją się nawzajem, a w każdym razie nie będzie żadnych oskarżeń i wyrazić swoje niezadowolenie. Oni respektować uczucia i doświadczenia jego drugiej połowie.

She – Skorpion, he – Ryby

Cóż, te dwie osoby mogą się razem i tworzą dość silny związek. Co ich łączy? Jeden element. Jednak należy zauważyć, że w Scorpio jest coś, co nie dość Ryby (i vice versa). Są w stanie stworzyć tak, harmonijnej równowagi emocji w związku. Ryby – jest wrażliwą osobą z bogatym światem wewnętrznym i doświadczeń, które doskonale czuje się jego partner w każdym znaczeniu tego słowa. Dla nich przekonani Scorpio – duchowym mentorem. Oni, nawiasem mówiąc, jest bardzo podobne do poglądów i perspektyw. W rzeczywistości, i zainteresowań. Jednak namiętny i wyraziste Scorpion Ryby nie zawsze otwarte. Ale tak naprawdę nie obchodzi, tak, że związki są dość mocne i trwałe.

Girl – Ryby facet – Skorpion

Cóż, konkretne postacie to zrozumiałe, ale powinno być traktowane jako szczególny przypadek dla kompatybilności. On – Scorpio, to – ryby. Co można uzyskać z tej kombinacji znaków? Pierwszą rzeczą, którą chcę zwrócić uwagę, że na pewno stracił głowę na jej chłopakiem. Ona go podziwiać – jego zachowanie, postawy, charakter, maniery. Takie niepohamowana miłość w większości przypadków prowadzi do małżeństwa. Lub silna przyjaźń.

Ale nie sądzę, że chłopaki są w tej pary pewne zobowiązanie. Są to z pewnością bardziej rozsądne i nie pozwoli sobie, aby uciec tak szybko w basenie z głową, ale na tym polega ich przewaga. Jeśli Scorpions dokonać wyboru, jest to świadome, celowe. , A zatem jest to długi czas.

Zgodność z Libra

Szczególną uwagę chciałbym wspomnieć kilka, on – Ryby, to – równowagę. Wiele osób błędnie uważa, że jest to – dwa niekompatybilne elementy. Wręcz przeciwnie. Dzielą cechy takie jak czułość, łagodność i miłość piękna. Jednakże, jeśli ryby wykazują się dobrze w życiu, wtedy taki bilans może być wniesiona tylko przed najbliżej. Dla tych ludzi, którzy nie uznają to za konieczne, aby otworzyć te jednostki mogą być okrutny, arogancki, niegrzeczny, wyraziste. Lub miły, łatwy i ciekawy. Wszystko zależy Libra. Ale na ogół są one bardzo proste, aby przejść na kontakcie i poczuć nastrój rozmówcy. Ta cecha jest szaleńczo w Rybach miłosnych. A jeśli stracisz równowagę głowie człowieka, będą one wszelkich starań, aby być wszystkim dla niego.

Chociaż czasami pragnienia i aspiracje osób w konflikcie. Czasami skale są zamknięte w sobie, Ryby to idź do swojego sennym świecie. Rzadko, ale zdarza się. Przypomina parę „to – ryby, ona -. Ryby Zgodność horoskop przewiduje pozytywne, ale konieczne jest, aby oboje kochali uczucie w ich związku zablokuje każdą niezgodę ..

niechciane związki

I wreszcie, kilka słów o tym z kilkoma znakami zodiaku Ryb nie jest wyraźnie na ścieżce. I pierwszy na tej liście – Baran. Są to kompletne przeciwieństwa. Podmioty, nastawienie do życia, zachowanie pary, postacie – to wszystko odbiegają one na winorośli. Taurus – nie jest najlepszym wyborem. Ostry, wyrazisty – są romantyczne specyficzne zachowanie ryb nie będzie wydawać się, że niezwykłe, jak puste i pozbawione sensu. I nie zawaha się powiedzieć. Dotyka podatny Ryb. Z Lions to również nie wszystko będzie gładkie. Ryby i choć podziwiam takich ludzi, ale ich potencjalni partnerzy nie zawsze podoba. Leos miłość trudności w związku, intrygi. Ryby nie mają nawet do pracy w kierunku.

Być może są to trzy znaki zodiaku, z którego można budować relacje z przedstawicielami elementu wody będzie cięższy w ogóle. Ale wszystko w życiu się dzieje. Być może okaże się szczęśliwe małżeństwo z kimś z powyższym, w obecności szalonej miłości i pragną być razem.