604 Shares 2343 views

Aby uzyskać informacje o tym, jak stać się wysokie tempo wzrostu

W młodym wieku nastolatków często doświadczają gdy on jest znacznie niższa w porównaniu z rówieśnikami ich wzrostu. I równie Dotyczy to zarówno chłopców jak i dziewcząt. Jeśli młody człowiek nie jest spełniony jeszcze 20 lat, to nie ma specjalnego powodu, aby być zdenerwowany, ponieważ organizm jest wciąż powstaje i zdolny do wszelkiego rodzaju cudów. Musimy po prostu stanowczo powiedzieć sobie: „Chcę być wyższy!” Sporządź plan i zacząć od słów do czynów.

Trochę teorii

Najpierw spojrzeć na statystyki. Teraz dorośli mężczyźni średnia wysokość jest uważana za 176 cm, dla kobiet to 12 cm poniżej i wynosi 164 cm Zazwyczaj dzieci osiągają te wartości w okresie dojrzewania :. chłopców – około 13-17 lat, dziewczęta – 12-16 , W ciągu ostatnich kilku lat tego okresu, specjalne ćwiczenia dają maksymalny efekt, a jeśli nastolatek zaczął być zainteresowany tym, jak stać się wysokiego wzrostu, nie później niż w tym czasie, to możemy założyć, że był bardzo szczęśliwy. To właśnie w tych latach, ma sens, aby pokazać staranności w „ściągnąć” ćwiczeń. Jak stać się wyższy wzrost nastolatka gdyby przekroczył linię? Powinny działać podobnie, chociaż, oczywiście, w tym przypadku, efekt nie jest tak widoczne, a czas i wysiłek, aby spędzić dużo więcej.

Prawa biologii

Wielu ekspertów, odpowiadając na pytanie o tym, jak stać się wysokiego wzrostu, przede wszystkim mówić o prawidłowym żywieniu. Rzeczywiście, jest to możliwe, przez długi czas, aby wyczerpać swoje ćwiczenia ciała, ale jeśli ciało brakuje białka, powstaje pytanie, co będzie stanowić chrząstki i kości? Jak dobrze wiadomo, że znajduje się w produktach mlecznych, ryb, jaj, mięsa. Dlatego też, jeśli młody człowiek zadaje pytanie, w jaki sposób stać się wysoki wzrost w pierwszej kolejności można polecić zrezygnować wegetarianizm. Fakt, że białko w roślinach strączkowych i innych źródeł roślinnych, choć obecny, ale dla rozwoju organizmu nie nadaje, ponieważ jest wadliwy, to znaczy Nie zawiera niezbędne aminokwasy. Należy również przestrzegać zdrowego snu (co najmniej 8 godzin), a kilka godzin przed wyjazdem na bok, nie może jeść słodyczy, ponieważ hamują wytwarzanie hormonu wzrostu (HGH).

ćwiczenia

  1. Stań prosto i wyciągnij ręce nad głową. W tym przypadku, palce powinny być łączone na zamek i dłoni zwrócone na zewnątrz. Podczas wdechu, przeciągnij w górę, wydech znowu schodzi do pięty. Liczba powtórzeń – 20.
  2. Wisiał kawałek na pasku. Pożądane jest, aby złapać kilkanaście razy, ale jeśli nie, to może po prostu włączyć do podłogi ciągnąc w górę.
  3. Stopy umieścić szerzej niż barki. Połóż dłonie na podłodze i rozciągnąć ramiona i klatkę piersiową do podłogi, a jeśli trzymać go palcami. Po tym, wyprostuj się i powtórz 14 razy.
  4. Stojąc na jednej kolana, połóż stopę na podłodze. Pociągnąć drugą nogę do przodu tak daleko, jak to możliwe i upewnij się, że palec został skierowany w górę. Teraz przeciągnij go do rąk i klatki piersiowej. Po 10 powtórzeń, zmieniać tempo i zrobić kilkanaście stoków.
  5. Połóż się na brzuchu w dół podłogi, wyciągnij ręce wzdłuż ciała i wziąć na zgiętych nogach. Zakręt do tyłu tak daleko, jak to możliwe. Odpocząć, wrócić na podłogę i zrobić 7 więcej powtórzeń.
  6. Leżąc na plecach, ramiona w bok i przesunąć je na podłogę. Następnie zegnij kolana, windy i przeciągnąć je do prawej. Wypróbuj je w tym samym czasie prostowania i położyć na podłodze. Grzbietu i miednicy są włączone w tym ćwiczeniu na swojej stronie. Przeciwny (po lewej) ramię łopatka i podłogi nie może oderwać! Ugnij nogi i zwrócić je do środka. Teraz robią to samo w lewo. Łączna liczba powtórzeń – 20.
  7. Usiądź na podłodze i wyciągnij skarpetki siebie. Nogi w tym samym musi być wciśnięty razem. Postarać się o swoje ręce i czoło skarpetki dotknąć kolan. Prostując się, powtórz 14 razy.
  8. Leżąc na plecach, wprowadzają swoje ręce pod dolną część pleców. Kreda nogi z podłogi i dotknąć palców głową podłogi. Ręce jednocześnie pomóc miednica wspiąć się wyżej. Na skrajnego punktu do zrelaksowania się i wrócić. Wykonać 6 powtórzeń.
  9. Połóż się na plecach i podciągnąć nogi i ręce (trzymać je prosto!). Zliczanie do trzydziestu drobno wstrząsnąć nogi i powrócić do pozycji wyjściowej.

Teraz, po tym, jak dowiedział się, jak być wysokie tempo wzrostu, to jest czas, aby rozpocząć praktykę. Jesteśmy przekonani, że nastoychivostost i regularność, uzupełnione przez siły woli, należy dać zauważalne rezultaty.

191 shares 2689 views
Ten atrakcyjny małe piersi
81 shares 5090 views
120 shares 5492 views