465 Shares 7441 views

Aktorka Jana Guryanov: „żołnierze”, „Univer” i inne projekty z jej udziałem

Jan Guryanov – pin-up girl i utalentowana aktorka. zaledwie kilka lat była w stanie zbudować błyskotliwą karierę filmową. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak dzieci, młodzieży i studentów lat nasza bohaterka? Co sprawiło, że projekt popularne? Składa się z Jan prawnie małżeństwem? Jesteśmy gotowi dzielić się informacjami na temat jej osoby.


biografia

Aktorka Jana Guryanov urodził się 21 października 1987 roku w Kazaniu (Republika Tatarstanu). Jej rodzice – zwykli ludzie, którzy nie mają żadnego związku do kina.

Nasza bohaterka wzrosła uległego i miłą dziewczynę. Pomogła sąsiedzi-staruszki wspiąć się po drabinie. Ian zawsze witał z dorosłymi, nawet jeśli nie było z nimi zapoznać. Uprzejmość, elastyczność i łatwość obsługi – te cechy odziedziczyła po matce.

Z 5 lat Yana Guryanova Chodziłam do szkoły baletowej. Nauczyciele wskazywali na naturalną elastyczność dziewczynek, jak również jego wspaniałą sylwetkę. Dziewczynka chciała dorosnąć szybciej jechać do Paryża i stać się światowej sławy tancerzem. Wkrótce jednak zmieniła decyzję.

W 1994 roku John poszedł do pierwszej klasy. Słodki i towarzyska dziewczyna stanie łatwo dostać w kontakcie z resztą chłopaków. Nauczyciele lubił też Guryanov. Dziewczyna była dobrą uczennicą, był gotów odpowiedzieć na pokładzie i nie zawarto żadnych konfliktów.

W wieku 10 lat, nasza bohaterka traci wszelkie zainteresowanie baletem. Rodzice nie byli zmuszeni do jej córkę do udziału w tej instytucji. Jan Guryanov zaczął angażować się w szkole muzycznej. Od kilku lat, nauczyła się grać na gitarze. Dziewczynka lubiła go bardzo dużo.

student

Przyjaciele i krewni Yana byli przekonani, że po ukończeniu szkoły, ona naukę w szkole muzycznej. Ale blond zaskoczony. Dokumenty Yanochka złożony w jednym z teatrów uczelni Kazaniu. Guryanov pomyślnie przeszły egzaminy i został zarejestrowany w Wydziale Aktorskim.

Zmiany w życiu

Po ukończeniu 2 roku Uniwersytetu w Kazaniu, John postanowił udać się do Moskwy. Ona przeniesiona do GITIS. Zapisała się na kurs Oleg Kudryashov.

W stolicy, Jana Gurjanova miał żadnych krewnych. Dlatego tylko musieliśmy polegać na sobie. Aby zarobić na godne życie, nasza bohaterka wzięła każdą pracę – kelnerka, kierownik w służbie taksówki, itp …

kariera filmowa

Jan Guryanov (patrz zdjęcie. Powyżej) udał się na casting, prowadzone przez znanych rosyjskich reżyserów. Jej znajomy z kinem zaczęła się udziału w masowej filmu „elegantów”. Ale teatralny licealista był zadowolony i to. Po pierwsze, zdobyła bezcenne doświadczenie. Po drugie, nie mogłem zobaczyć na własne oczy Oksana Akinshin, Anton Shagina i innych popularnych aktorów.

W 2009 roku John otrzymał dyplom ukończenia studiów. Przez chwilę ona nadal odgrywać mniejszą rolę. Ale wkrótce wszystko się zmieniło na lepsze. dwie serie z jej udziałem przyszedł w 2010 roku – w „garażu” i „co ludzie mówią o”. Obrazy stworzone przez młodą aktorkę, kochany i lubiany przez publiczność. Krytycy chwalili również grę yany Guryanovoy. Następnie propozycje współpracy spadła na aktorkę jak „róg obfitości”. Ona dokładnie badane scenariusze. Nigdy nie gonił ogromne opłaty. Dla Gurjanova ważne nie jest liczba projektów filmowych i ich jakości. I słusznie.

„Żołnierze”

W 2013 roku wielu z nas widział Jan Guryanov w nowej roli. Aktorka zagrała w popularnym serialu telewizyjnym „Soldiers. Powrót w szeregach ". Bohaterka, ona gra o nazwie Nastya. Jej chłopak wcielony do armii. Rozłąka z najbliższymi naciska Anastasia popełnić szalonych czynów. Podchodzi do niego częściowo zobaczyć Makarenkova i całować. Nastia a następnie dowiaduje się o istnieniu rywala. Nagle dziewczyna jest w miłosny trójkąt.

„Stażyści”

W 2013 roku producenci kanału „TNT” ogłosił odlew. Szukali aktorki za rolę Pauline Ulyanova „Stażyści” serii. Kristina Asmus opuścili projekt. To było zastąpić ładna blondynka. Jan Guryanov wszystkich parametrów podszedł do roli Pauline. Widzowie ona została wprowadzona jako nowy stażysta, dostał dział Andrei Bykov.

Jan powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu Poliny Ulyanovoy. Ale niewielu wie, że wiele godzin strzelania na koncert dał jej ciężko. Po tym wszystkim, że dziewczyna była w „ciekawej sytuacji.”

Ciąg dalszy kariery

Projekty takie jak „żołnierze” i „praktykantów” przyniósł Yana-szeroki rozgłos. Stały się odskocznią do rozwoju jej kariery filmowej. W ilu filmach w latach 2013-2015. Zagrał Ian Guryanov? Filmografia w tym okresie została uzupełniona przez dwóch głównych dzieł. Nasza bohaterka odegrał rolę w „osiem” dramatu i komedii „Tato dla wzrostu”. Aktorka była mała przerwa od pracy związanej z narodzinami córki.

życie osobiste

Yanochka – słodka i promienna dziewczyna. W takim pięknem, to jest niemożliwe, aby nie zakochać. Gurjanova zawsze miał wielu fanów wśród chłopców. Jednak to nie jest dość kapryśna osoba. Ian marzył duży i jasny miłość. I wkrótce, jej modlitwy zostały wysłuchane.

Jeszcze jako student, blondynka spotkałem człowieka o imieniu Aleksander. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Facet odpowiedział jej w zamian. Para spotkała się przez długi czas, a następnie zaczął żyć razem. Pewnego wieczoru, Aleksander zanotował ukochany oświadczyny. Yanochka uzgodnione.

Triumf okazało konserwatywny. Wśród gości – krewnych młodej pary, jak również kilku bliskich przyjaciół. Jednak Ian i Sasha świeciły szczęściem. W każdym z ich oczu i stykają się ze sobą czują silną miłość.

Kto jest on – mąż yany Guryanovoy? Jeśli uważasz, że Sasha jest także aktorem, jesteś w błędzie. Ma dyplom z „finansista”. Alexander pracuje w jednej z największych firm w Moskwie.

W 2013 roku John urodziła córkę. Dziecko zostało nazwane na cześć papieża – Sashenka. W niedalekiej przyszłości, plan para mieć kolejne dziecko, najlepiej chłopca.

Konkludując

Teraz już wiesz, kiedy rodzi się, gdzie studiowała i jak uderzył swoją drogę do sławy Yana Guryanova. Zdjęcia aktorki, jej biografia i szczegóły jego życia osobistego – to wszystko zawarte jest w artykule.