381 Shares 2959 views

Działy psychologii na uniwersytetach rosyjskich: Wstęp do nauki,

Dowiedzieć się wielu młodych ludzi chce być psychologiem. Teraz zawód zyskuje na popularności ze względu na rosnące stres. Ale nie każdy może łatwo decydować o wyborze szkoły. Po tym wszystkim, aby dokonać właściwego wyboru, trzeba mieć opcje. Gdzie wpisać psychologa?


Łomonosowa Moscow State University

Dla większości wnioskodawców, zwłaszcza dla studentów nierezydentów, MSU jest rosyjski standard edukacji, a od góry, co wymaga podbój. Po odebraniu tutaj, młodzi ludzie oczekują jakąś szczególną atmosferę solidności. Wierzą, że tylko w tym miejscu mogą uzyskać podstawową edukację w dziedzinie wysokiej jakości psychologii. Pomimo faktu, że nauka ta jest nauczany od samego założenia uniwersytetu, nikt nie myślał o wydziałach psychologii. Otwórz ten podział był już w 1966 roku i od tego czasu zajmuje wiodącą pozycję w kraju. dziekanacie jest dumny, że wszystkie wydziały Psychologia w kraju pracują nad standardami, które zostały ustanowione tutaj.

Wraz z pojawieniem się nowych trendów, uniwersytet często przychodzą do światowej sławy naukowców nowego dziekana zaczęła rozwijać się w 2006 roku.

To uczelnia o dopuszczenie do Wydziału Psychologii Klinicznej wynik mijania musi wynosić 338. Koszty szkoleń są wysokie – od 185 rubli rocznie.

NIU "Higher School of Economics"

Ta instytucja nieformalnych rankingach wśród rodziców i studentów z Uniwersytetu Moskiewskiego prowadzi. Sny pochodzące dojechać wzmacnia pragnienie, aby stać się „niestandardowe” student. Po zapoznaniu się tu na systemie modułowym i możliwe jest, aby wybrać więcej niż połowa badanych na studia, a także dodatkowy profil. Uniwersytet ma wydział psychologii społecznej, a program został opracowany w oparciu o doświadczenia najlepszych europejskich kierunków psychologicznych. Nauka odbywa się poprzez zmieszanie z dyscyplin. Profil Temat związany z socjologii, matematyki, neurobiologii. Ucz się z psychologiem jest prestiżowe. Studenci uczą się języka, aby móc uczestniczyć w wymianie z uczelniami europejskimi.

Sechenov University

Wydział Psychologii są szczególnie cenione przez uczestników w szkołach medycznych. Wierzą, że tylko studiuje tutaj otwiera szerokie perspektywy dla nich. Najstarsza uczelnia medyczna w kraju jest rodzajem akademickiego „miasto kontrastów”. Tutaj jest bogate zaplecze edukacyjne i badawcze. Ale jednocześnie stolicą nauczycieli akademickich są bardzo niskie płace. Następnie studiował psychologię kliniczną, znajdujący się na skrzyżowaniu psychologii i psychiatrii klasycznej. Przedmioty profilu zaczynają być badane od trzeciego roku. W ostatnich dwóch latach koncentruje się na praktyce. Główną zaletą tego działu psychologii, które rozwijają programy dla szkół i uniwersytetów medycznych.

Rosyjski Państwowy Uniwersytet Humanistyczny

Wnioskodawcy przybycie, koncentruje się na markę. A tutaj jest bardzo twórcze podejście do organizacji procesu uczenia się: być obecny w całym stworzeniu. Natychmiast po otrzymaniu studentów zacząć ćwiczyć na uniwersytecie warsztatów twórczych. W ciągu pierwszych dwóch lat studiów rysunku i uruchamia specjalny teatr psychologiczny. W trzecim roku psychologii wydaje skierowanie. Prace prowadzone w systemie z podwójnym dur. Wydział Pedagogiki i Psychologii tutaj jest bardzo silna.

Uniwersytet Medyczny nazwany Pirogov

Jest o wiele więcej miejsca niż budżet Sechenov University. Wcześniej uczelnia nosiła nazwę Stalina, ale został później przemianowany. Znany skandal, gdy więcej niż połowa przyjętych studentów były nieistniejące osoby. Ale dziś uniwersytet jest już oddala się od niego. Tutaj przygotować psycholodzy kliniczni lekarza ogólnego. Już przy pierwszym cyklu rozpoczyna praktykę. Na studentów studiów wybrać specjalizację, która jest coraz psychoterapia lub neuropsychologii.

RSSU

Większość skarżące podnoszą w ten sposób, że jest to publiczny uniwersytet usytuowany na rozprawie. Ale uważają, że warto, jeśli chcesz zostać specjalistą rekrutacja. Tam nauczył się niuanse tego nowego i coraz bardziej popularnym zawodem. W przeciwnym razie, należy spojrzeć na innych działów psychologii. Wraz z tradycyjnym oczywiście dużo czasu w RSSU na obszarach nauk stosowanych, takich jak zarządzanie personelem. Priorytetem jest psychologia zdrowia społecznego danej osoby. studentów Praktyki są w obozach letnich dzieci. Istnieje możliwość stażu w Europie.

MPGU

Wnioskodawcy, którzy przyjeżdżają tutaj, studia kończące może być dziecko psycholodzy psycholodzy konsultanci. wykłady wybitnych profesorów często spędzają. Przyjdź i zagraniczni nauczyciele. Uczelnia prowadzi specjalne szkolenia międzynarodowe i organizował pracę ośrodków badawczych i edukacyjnych. Nawet uczniowie mogą uczestniczyć w działalności badawczej, jak również wydziału mają specjalne zasięg do licealistów programu.

MSPU

Uniwersytet Pedagogiczny, który na Wydziale przygotowanie specjalistów w dziedzinie psychologii dziecięcej. Jednym z czynników, które motywują wybrać lokalny Wydział Psychologii, jest wystarczająco niski wynik mijania do przyjęcia. Nazwa jest na ustach, a wielu uważa, że uniwersytet jest już od wielu lat. Niektórzy mylą go z Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Moskwie. W rzeczywistości, to został otwarty w 1990 roku. studenci psychologii ćwiczyć w gorących linii telefonicznych, szpitali, szkół i przedszkoli.

MGPPU

Ten psycho-pedagogiczny uniwersytet, który odbiera tych wnioskodawców, którzy są zainteresowani w psychologii dziecka i planuje rozwijać się w tym kierunku. To otwiera drogę do szkoły i tych, którzy chcą stać się profesjonalnym w rzadkich dziedzinach. Na przykład, możliwe jest zbadanie maniaków psychologiczne zbadania wydarzeń, które wpłynęły na psychikę dziecka, kiedy był jeszcze w łonie matki. Najbardziej godne uwagi jest Wydział Psychologii Prawnego. Studenci muszą zdać praktykę, przyczyniając się nie tylko do dzieci, ale także dorosłych.

GAUGN pod RAS

Większość kandydatów do działu uniwersyteckiej psychologii można podzielić na dwie kategorie. Akcja skupia się na perspektywę studiów, aby uzyskać w instytucji akademickiej. Inni chcą zrobić tutaj ze względu na fakt, iż uważa się, że studia na Wydziale światła. Uniwersytet założony na początku lat dziewięćdziesiątych. Oto wielka liczba naukowców pracuje. Studiował analityczna psychologia, psychologia pracy, osobowość, testy psychologiczne. Oprócz miejscowych naukowców, wykładów i czytać zagranicznych naukowców. Na każdym kursie liczba uczniów nie przekracza 25 osób. Pozwala nauczycielom więcej trybie intensywnym, aby zapewnić studentom materiału.

Można zauważyć, że wybór na dopuszczenie do psychologa jest i znaczne. Konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiedni kierunek i ocenić swoje umiejętności i możliwości. Udane paragon!