446 Shares 5296 views

Radek Stepanek – kim on jest: tenis, Casanova lub po prostu złym człowiekiem?

W ostatnich latach, czeska tenisistka ustawił kilka rekordów. I dla całej jego długiego życia sportowego nie podniósł wysoko w rankingu jako jednego gracza. Maksymalna że mógł osiągnąć przez ponad dwadzieścia lat swojej kariery – ma być w top 10 najlepszych tenisistów na świecie. Obecnie jest już 38, ale nie będzie całun jego rakieta. Zyskał swoją popularność nie tylko sportowych osiągnięć, wielu nazywa go playboy światowego tenisa.

Zobaczmy, który zawodnik jest to naprawdę.

Stepanek Kariera tenis

Jeśli mówimy o karierze sportu, Radek Stepanek – żywy przykład długowieczności tenisowym. Urodził się w odległej teraz 1978. rodzina Radka to jedyny tenisista, pomimo faktu, że jego ojciec – trener w tenisa. Było z nim, Radek zaczął tworzyć swoje pierwsze kroki w tym sporcie w wieku trzech lat. Właśnie w tym czasie położył miłość tenis, który nie wykracza ponad trzydziestu lat w sercu małego chłopca.

Ale początek profesjonalnej trasy przez współczesnych standardów, było dość późno – w wieku osiemnastu lat. Pierwsze zwycięstwo – nawet później, prawie rok później. Radek Stepanek w swojej karierze wygrał pojedynczego pięć turniejów i dziesięć lat po rozpoczęciu jego najwyższym miejscu w ATP rankingów (ósmy). W grze podwójnej tenisowego sukcesu bardziej imponujące. Był w 2012 czwarte miejsce w deblu rankingów. Ponadto, Radek Stepanek wygrał w tym czasie dwa tytuły zwycięzcy turnieju Grand Slam (w 2012 roku – Australii, aw 2013 – Stany Zjednoczone). Ale głównym sukcesem w jego karierze, sportowiec nazywa dwóch kolejnych zwycięstw w Pucharze Davisa, w którym tenisista wygrał ostatnie dwa pojedyncze mecze.

Relacje Radek wycieczka

Wielu tenisistów działające w trasie Azji i Pacyfiku, nie lubią Radka, a to z pewnością ma swoje powody. Aby zilustrować niektóre przyczyny skandalu z Janko Tipsarevic, gdy Radek Stepanek zamiast handshake Serb pokazał środkowy palec. I wielu innych tenisistów często narzekają charakteru sportowca. Chociaż, jak fani tenisa zauważyć „świętych” w regionie Azji i Pacyfiku nie jest okrągła. I istnieje wiele przykładów. Radek Stepanek, zdjęcie z którego można wyświetlić jego istotę, może wyglądać następująco.

Radek Stepanek – „czarna wdowa”

Wielu sportowców, znając kochającą charakter Radka i jego miłosnych przygód na trasie tenisowym, dał mu przydomek „Czarna wdowa”. Radek Stepanek i jego kobieta – specjalna część historii nożna.

Zdaniem wielu fanów, a nie profesjonalnych sportowców, każdy ścisły związek z tenisistów Radek przynieść tylko cierpienie. Pierwszy zawodnik, który przetestował go na sobie – Martina Hingis, w czasie jego drugiej powrocie do tenisa. W tym czasie, była zaręczona z Radkiem. I złe języki mówią, że wsunął kokainę w jej opaskę przed meczem, a potem kariera sportowca jest na szybko.

Druga ofiara była Nikol Vaydishova, wschodząca gwiazda tenisa Czeskiej, ale po ślubie z Radkiem jej kariera szybko się skończyła. Obecnie Radek Stepanek rozwija swoje stosunki z innymi wiodącymi czeski tenisista Petroy Kvitovoy. Jak prawdziwy strach czas pokaże.