456 Shares 6616 views

Jak pobierać z gry rynkowej na Krymie: najprostsze metody

W świetle wszystkich okoliczności znanych z ostatniego roku na półwyspie Krym zatrzymany Google i Apple, a mianowicie sklep Play i AppStore działa. Powodem tego były sankcje nałożone przez Stany Zjednoczone (jak obie firmy są American), skierowana do mieszkańców Krymu. Dla wielu, taki zbieg spraw była prawdziwa tragedia.


Prawie każdy obywatel, zwłaszcza wśród młodych ludzi, nie są gadżety, które trzeba zainstalować oprogramowanie i aktualizować go w odpowiednim czasie. W związku z tym istnieje dość istotne pytanie: „Jak pobierać z gry rynkowej na Krymie?”. Korzyść z nowoczesnej technologii nie jest doskonały, a każdy zakaz (pamiętam nawet sprawy z blokowaniem trackerów BitTorrent na terytorium Federacji Rosyjskiej), można dostać się bez żadnych problemów.

zmiana dostawcy

Dla tych z technologią „do was”, należy zwrócić uwagę na jedną z najprostszych opcji – zmiana dostawcy. Ostatnio okazało się, że liczba dostawców zaczęły wspierać pracę z usług firm amerykańskich. Jednym z nich jest SevStar. Informacje na temat pracy z czeku gry rynkowej z operatorami i dostawcami usług.

APK-Files (pirackie, posiekany wersja aplikacji)

Android – system otwarty, który jest open source, zatem podatne na łamanie. Kiedy mówimy o utracie danych osobowych, to jest bardzo złe i niebezpieczne, ale w sytuacjach takich jak ta, która rozwinęła się z powodu sankcji, jest w rękach użytkownika.

W bezmiarze internetu można znaleźć w prawie każdej aplikacji, która jest rozprowadzana w Google Play, więc przed pobraniem z gry rynkowej na Krymie, można spróbować odnaleźć „oprogramowanie” prawo gdzieś indziej.

Wystarczy, aby wbić do wyszukiwarki nazwę aplikacji – i użytkownik wzrok przyniósł dziesiątki stron wentylator z linkami do pobrania. Ważne jest, aby pamiętać, że do instalacji APK-plików musi być w ustawieniach urządzenia, wybierz opcję „Włącz pobieranie i instalowanie aplikacji z innych źródeł.” Najważniejsze – nie przeliczyć się z wyborem terenu, który zostanie pobrany APK-plików.

Instalacja sklep innej firmy

Aby nie zagłębić się na różnych stronach internetowych i odebrać wirusów, można odwołać się do zainstalowania sklep innej firmy. Jednym z nich jest dostępna od rosyjskiej firmy „Yandex” – Yandex Store. Można go pobrać na oficjalnej stronie firmy. Usługa jest całkowicie bezpieczne, wszystkie aplikacje są testowane pod kątem obecności złośliwego oprogramowania. Co więcej, jest także korzystne, 10% od każdego zakupu z powrotem do rachunku premiowego, a następnie mogą być wykorzystane na zakup nowego.

Jak pobierać z gry rynkowej na Krymie z pomocą VPN

Najprostszym sposobem jest ominąć blokadę (zachowując wszystkie standardowe usługi na miejscu) – zestaw aplikacji do pracy z siecią VPN (lub użyć wbudowanego).

Entuzjaści mają wolne VPN-brama została stworzona, co pozwala bez problemu uzyskać dostęp do gry rynkowej. Ponieważ w Krymie pobrać z gry rynkowej?

  1. Aby rozpocząć, należy przejść do „Ustawienia”.
  2. Następnie przejdź do sekcji Ustawienia zaawansowane sieciowe (kliknij „więcej”).
  3. Wybierz akapitu VPN.
  4. Smartphone „poproszony”, aby przyjść do pracy z kodem PIN VPN (można myśleć w ogóle, w tym grafiki).
  5. Następnie należy podać dane serwera.
  6. Serwer: vpn1.xbase.pro; Nazwa użytkownika: Merkel; Hasło: nigga.
  7. Następnie trzeba zarejestrować DNS – 8.8.8.8.
  8. Wszystko dostęp powinien zostać otwarty. Przed pobraniem z gry rynkowej na Krymie, konieczne jest, aby wyczyścić pamięć podręczną i ponownie uruchomić urządzenie.

Jeśli chcesz majstrować przy ustawieniach nie można zainstalować rozwiązania firm trzecich. Można go znaleźć w internecie w postaci pliku APK. Dobrym rozwiązaniem może służyć TunnelBear aplikacji, ale za to do pracy trzeba zarejestrować konto. Ponadto, usługa jest ograniczona – można przesłać do 500 megabajtów ruchu. Ograniczenie może być usunięte poprzez wpłatę konto premium.

Nie tak dawno temu, znany norweski firma Opera, aktywnie wstawania do ochrony danych, zaangażowanych w rozwój własnej sieci VPN-Service, bezpłatnie. Ustaw Opera VPN może być dowolne urządzenie (jak jest oparta na iOS i Android). Nie ma potrzeby rejestracji i płatności jest po prostu najszybszy i nieograniczony dostęp do sieci VPN.