211 Shares 5068 views

Cucumber Mask: salon w ogrodzie

Oh, kobiety, kobiety! Oni zawsze chcą wyglądać dobrze: zarówno zimą jak i latem; oraz w okresie dojrzewania, a nawet w życiu dorosłym i starszym wieku. Są one stale poszukuje środków w celu poprawy skóry twarzy, aby zachować jego świeżość. Ponadto fundusze nie są tylko zakupione i często bardzo kosztowne, ale naturalne i publicznego. A lekarstwem jest. To jest – zwyczajny młody ogórek, czy raczej maska ogórka.

Co w ogórkach przydatna? Pierwszy – 97% wody; po drugie – obecność składników odżywczych, takich jak kwas fosforowy, karotenu i witamin B i C, jak używać? Najprostsze – plastry czysto przemyto ogórek lub skórka ogórka umieścić na powierzchni czystej przemyto i pozostawić na 20-25 minut, następnie usunąć i przemyć wodą. Ta maska ściąga pory, wygładza zmarszczki, odżywia i nawilża skórę. Można również umieścić na swojej twarzy pokruszonego tarty głównym składnikiem razem ze skórą. Aby maska ogórka nie zsunęła się z twarzy, można użyć wilgotną gazę lub ręcznik, który jest stosowany na wierzchu masy ogórków. Wyjąć miąższ z powierzchni 25-30 minut.

Można również użyć drobno posiekane startego ogórka z kwiatów miód do wyrobu masek przeciw zmarszczkom. Ogórek maska twarzowa stosowane na skórę, a następnie przemyto ciepłą wodą pewnym pierwszym i na koniec chłodnych 20-25 minut później. Drobne linie na A można stosować mieszaniny subtelnie rozdrobnionych i tartych owoców świeżych ziemniaków w równych ilościach. Ponadto, taka mieszanina eliminuje niszczą i obumieranie skóry.

W przypadku stosowania maski sucha powierzchnia drobno podzielonej ogórka świeżą kremu lub dwie krople soku z cytryny. można go zmieszać z mlekiem i biały ser 1 łyżkę i trzech lub czterech kropli oleju z oliwek. Takie ogórek maski do twarzy stosowane na skórę w ciągu 15-20 minut. Następnie mieszaninę przemyto jeden raz zimną wodą kremu. Pasta z oliwek sprawia, że skóra stan jedwabisty i świeże. Również do nawilżania skóry ogórka zastosowano maskę z kilkoma listkami mięty lub bazylii, lub trzy łyżki infuzji rumianku.

Gdy tłusta drobno podzielonej ogórka dodano łyżkę mąki owsianej i miesza aż do uzyskania gęstego stanu. Zastosuj taki ogórek maskować twarzy 25 minut, a jeśli stosuje się go co najmniej dwa razy w tygodniu, to można zapomnieć o skórze tłustej. Dla tłustej i porowatego mieszanki skóry drobno posiekanej startego ogórka 3-4 krople soku z cytryny i bity jaja. Nawiasem mówiąc, ta maska może skutecznie radzić sobie z trądzikiem w posleduschego, skóra wyraźnie oczyszczona, staje się matowa i aksamitna.

Kiedy trądzik dwie łyżki niskotłuszczowy twaróg miesza się z sokiem wyciśniętym z ogórka i stosować na twarz. Do bielenia rozdrobnionych mieszane młodych korniszony z sokiem cytrynowym lub kwasem borowym i ogrzewane. ogrzewano masę nanosi się na powierzchni przez 15 minut, po czym płucze się. Pocieranie plasterek ogórka wybiela skórę też. Sok ze świeżych warzyw można myć jak balsam. I to nie jest zmyta z powierzchni do całkowitego wyschnięcia, co prowadzi do wchłaniania substancji odżywczych z ogórkiem w skórze.

Dla skóry plaster makijaż warzyw kruszonym, wlać jogurt, są wysyłane w lodówce przez jedną godzinę, następnie nakłada się na twarz i pozostawić na noc. Aby usunąć obrzęki i ciemne plamy pod oczami zastosować maskę składającą się z posiekanym ogórkiem tarty bez nasion i jedną łyżeczkę wody różu. Ponadto, preparat może być stosowany na powieki i skórę wokół oczu.

Maska świeżych ogórków usunąć wilgotne waciki lub tkanek twarzy. Być najbardziej efektywna część domu środki zaradcze muszą być wymienione po jednym – dwóch miesięcy. Maski Ogórek są proste do przygotowania, dostępny, pomocny, a co ważniejsze, nie są one drogie. Ponadto, są one uniwersalne i mają zastosowanie do każdej skóry.