184 Shares 6906 views

Coleitis: leczenie, rodzaje, objawy i przyczyny

Coleitis – choroby kobiece. Występuje, gdy proces zaczyna się stan zapalny błony śluzowej pochwy. Przyczyną choroby może być nieostrożnego higieny narządów układu rozrodczego, płciowy zakażenia, zaburzenia przydatków macicznych, chorób zakaźnych, jak również w nadmiernym stosowaniem antybiotyków.

Zapalenie zaczyna się również rozwijać po ekspozycji pochwy gonokoków, gronkowce, mykoplazmy lub innych patogenów. Takie choroby jak coleitis być traktowane muszą być wykonane natychmiast, mogą powodować poważne powikłania w układzie rozrodczym kobiety i organizmu jako całości.

W przypadku takich chorób jak zapalenie pochwy, leczenie powinno być rozpoczęte tylko po dokładnego rozpoznania. Istnieje kilka typów zapalenia pochwy: bakteryjne, drożdżyca, zanikowe, Trichomonas.

Każdy gatunek ma swoje własne leczenie choroby. Na przykład, zanikowego coleitis, leczenie jest zwykle wykonywane u kobiet w okresie menopauzy, konieczne jest, aby wyeliminować przez debugowania poziomu hormonów. Zwłaszcza, jest konieczne, aby zapobiec proces degeneracji komórek błony śluzowej pochwy.

Choroba ma objawy: skąpe lub obfity wyciek ze złym zapachu i kolorze, czasami w wydzielinie z ropą jest obecny, podrażnienie i silne swędzenie. Często kobiety stanowią pieczenie.

Dla dokładniejszego rozpoznania wymaga kontroli i mikroskopii ginekolog pochwę. Rozpoznanie to należy upewnić się, że pacjent wyraził coleitis. Leczenie tej choroby powinno być niepełna. Zasadniczo należy stosować te leki, które mają szkodliwy wpływ na mikroflorę zjadliwej: przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne.

Leczenie Coleitis (czopki, tabletki, maści, Bicze) nie sugeruje szybko. Dla douching może wykorzystywać słaby wodny roztwór nadmanganianu potasu, szałwi i herbat rumianku. W mediach lokalnych, jak często używany wacik zanurzano w emulsji oleju rokitnika lub streptomycyny.

Konieczne jest także zapewnienie odpowiedniego żywienia i przywrócić system odpornościowy (immunomodulatory, kompleksy witaminowe). Wskazane jest, aby ograniczyć stosowanie ostrych i bardzo tłustych, a także żywności, takich jak chipsy ziemniaczane, hot dogi, nie jeść w restauracjach typu fast food. Pamiętaj, aby pić dużo płynów. Leczenie Coleitis jest często wykonywane w domu, zakłada braku stosunków seksualnych w trakcie choroby. Pamiętaj, aby wyeliminować wszystkie zakaźne i zapalne procesy, które towarzyszą chorobie.

Po leczeniu zapalenia pochwy trzeba ściśle przestrzegać higieny genitaliów, starają się unikać masowe seksualnych, czas leczenia różnych zakaźnych i chorób zapalnych, które mogą wywołać coleitis. Jeśli to możliwe, pożądane jest, aby angażować się w umiarkowanym obciążeniu fizycznym. palenie, alkohol: jak wszystkie złe nawyki, które mogą stymulować rozwój choroby powinny być wyłączone.