576 Shares 9347 views

Scenariusz świąteczny Boże Narodzenie dla dzieci stworzą wspaniały nastrój

Boże Narodzenie … The najważniejsze święto chrześcijańskie. Iisus Hristos urodził, on jest – Zbawicielem naszych dusz. Dołącz do tego radosnego wydarzenia pomogą młodszego pokolenia scenariusz Bożego Narodzenia dla dzieci. Dzieci mogą zebrać grupę sąsiadów, kolegów lub przyjaciół dla dalszego przebiegu rytuału Narodzenia. Oto, jak je wydać, zostaną omówione.


Przypomnijmy, jak narodziny Boga-człowieka jest opisany w Biblii. Odpowiednio udekorować pokój, niech Wszystkie powtórzenia tajemnicę narodzin Dzieciątka Jezus, narodził się z Maryi Dziewicy w stajni wśród owiec beczenie. Więc scenariusz na Boże Narodzenie dla dzieci powinno obejmować wszystkie elementy obecne w opisie. Wszystko powinno podkreślić, jak radosne wydarzenie, co wydarzyło się ponad dwa tysiące lat temu. Jak ważne stało się wszystkich wiernych i dziś. Sala jest w jasnych kolorach, pre-produkowane Gwiazda Betlejemska, co wskazuje dokonany cud cudów.

atrybutem niezbędnym, oczywiście, jest uważany dekoracji Boże Narodzenie jodła, oprócz ściany wiszą świerkowe lub sosnowe gałęzie splecione z blichtru i serpentyn. Tworzyć wiele kompozycji zawierających gałęzie świerkowe w połączeniu z deszczem, kulki, świece, figurki aniołów. Wieniec prowadzone nie tylko z gałęzi sosny, dodać wszelkiego rodzaju ozdób: wstążek, dzwony, a czasami jest całkowicie wykonany z cukierków (z ramką z drutu stalowego), wisi na nożyce do przecięcia wstęgi na słodycze, które tworzą scenariusz Boże Narodzenie dla dzieci jest szczególnie atrakcyjne. Przygotować prezenty dla każdego dziecka, nikt nie powinien być pozbawiony.

Ołów historia zaczyna się, że w Betlejem z Maryi Dziewicy i Ducha Świętego, narodził się nasz Pan. Pierwszy z narodzinami Jezusa Chrystusa dowiedział pasterzy wypasu stad pobliżu wstąpił do nieba Betlejem gwiazdy, symbolizujące narodziny Zbawiciela. To brzmi cicho przyjemna muzyka, wszystko wskazuje na istotne znaczenie tego, co się stało. Wykonane jaskinia, przesyła obraz naszkicowany pasterzy – mała stodoła, aw niej – największa wielkiej Matki Bożej z nią blisko owiec, ogrzewając noworodków z nosem.

Pouczające dla dzieci będzie przeprowadzenie obrzędu gloryfikacji święta Bożego Narodzenia. Najpierw trzeba dać dzieciom wydruków kolęd dla zapamiętywania. Ponadto, zgodnie z wymogami scenariusza Bożego Narodzenia dla dzieci, przygotował masqueraders stroje :. starzec i staruszka, rycerze, Syreny, mnichów, owce, niedźwiedzie, kozy, itp Ponadto, zgodnie ze zwyczajem dziewcząt umieszczone na męskie ubrania i vice versa.

Zwyczaj ubierania na Boże Narodzenie ma swoje korzenie w czasach pogańskich, kiedy wierzono, że zaraz po festiwalu otrzyma aktywacyjny siły szatańskie i rzekomo demony pędzić po ziemi, dręczenia i torturowania ludzi. Urzeczywistniającym swoje poglądy demonów, klaunów próbował wydalić demoniczną potomstwo z ziemi. Zmyć brudu przebraniu świętego wody na Epiphany wakacje.

Jak Boże Narodzenie zapewnia skrypt dla dzieci na twarzach dzieci należy zastosować odpowiednią rolę pewnego makijażu, rysować brwi, wąsy, malowane jej je umieścić na maskach zwierząt. znajomi sprzed ostrzegawczych może doprowadzić dzieci do nich i na progu domu lub pod oknami zmiany głosu (które nikt nie zna), aby śpiewać kolędy. Podczas tego nadaje różnorodność gospodarze dzieci słodyczy. Kiedy sam Kolyada powinien mieć papierowa gwiazda betlejemska, które są przed uroczystym pochodzie. Sceny rozgrywane są, na przykład, to jest w zwyczaju „drive kozę”, który zawiera misję do upaść i nie podnieść się z podłogi, o ile właściciele nie zaprezentuje potrawy. Chwalcie Boga syna, życzę zdrowia, pomyślności i długowieczności ich właścicieli. Więc scenariusz Boże Narodzenie dla dzieci pomaga dzieciom przyłączyć się do zwyczajów naszych przodków, pozwalają czuć się w duszy rozkosz uduchowiony: „Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Dziewica Maryja! urodzony Iisus Hristos! "