609 Shares 9920 views

Lek "Femileks" (świec). streszczenie

Świece „Femileks” (analog kwasu mlekowego) przyczyniają się do zapewnienia równowagi kwaśnych i alkalicznych w pochwie, w celu określenia poziomu 3,5-4,5. Czopki do stosowania dopochwowego niekorzystnie wpływać na rozwój mikroorganizmów patogennych flory zmniejszyć ilość kwasu wrażliwych bakterii patogennych i warunkowo chorobotwórczych. Wprowadzenie produktu naturalnego normalną florę zdrowego życia, składnik aktywny leku (kwas mlekowy) promuje tworzenie zapasu kwasu do stabilizowania równowagi nastawienia na stronie zasadowej, która jest obchodzony tle uszkodzeń dopochwowe zakaźnych.


"Femileks" świece. Instrukcje. świadectwo

Lek jest skuteczna w leczeniu zaburzeń w normalnym skład mikroflory w równowagi kwasowo-zasadowej w pochwie. Jako część leczenia skojarzonego leczenia zalecanego dla bakteryjnego zapalenia pochwy.

Przeciwwskazania

Oznacza „Femileks” (świece) nie jest wskazany dla kandydozy sromu i pochwy, na tle laktacji, w przypadku nietolerancji składników osiemnastu lat, w czasie ciąży.

skutki uboczne

Gdy stosowane miejscowo reakcje wystąpić podrażnienie, swędzenie, pieczenie w pochwie. Należy zauważyć, że te negatywne skutki są rzadkie w przyrodzie i mogą być malowane przez siebie bez dodatkowych efektów. W przypadku uszkodzenia lub braku leczenia lub ostrych objawów patologicznych leków upadku. Konieczne jest, aby skonsultować się ze specjalistą.

Oznacza "Femileks" (świece). dozowanie

Czopki powinny być podawane do pochwy bardzo głęboko. Dla wygody pacjenta, zaleca się przyjmować sytuację leżącej, gięcie lekko w kolanach. Przed wprowadzeniem leku należy umyć ręce. Lek stosowany jest jeden czopek na dobę każdego dnia. Po podaniu musi pozostać w pozycji poziomej, tak długo, jak to możliwe, aby zmaksymalizować działanie leku. Czas trwania „Femileks” lek (świece) – dziesięć dni.

Aby uzyskać więcej informacji,

Skuteczność leczenia zależy od wyników badania bakteriologicznego mikroflory pochwy. Jeśli to konieczne, specjalista może zalecić leczenie powtarza się po pewnym czasie. Aplikacja lokalna zgodnie z wymogami przedawkowania narkotyków nieprawdopodobnym. Leczenie należy rozpocząć po zakończeniu miesiączki i kompletnego braku prawdopodobnego krwi plamienia. Podczas leczenia zalecany do powstrzymania się od stosunków seksualnych i stosowania antykoncepcyjnych barierowe, ponieważ składniki leku mogą zakłócać integralności lateksu. Lek nie wpływa na zdolność do transportu i koncentracji. W związku z tym, stosowanie u kobiet dopuszczone do jakiegokolwiek zawodu. Lek „Femileks” (świece) Chronić przed dziećmi w chłodnym, ciemnym miejscu. To nie powinno zwiększyć liczbę lub częstotliwość stosowania czopków bez skutku, konieczne jest, aby odwiedzić specjalistę.