107 Shares 9397 views

Jaki jest prześwit samochodu?

Co do zasady, przy zakupie samochodu, niewielu ludzi myśli o tym, co jest prześwit. W międzyczasie, to ustawienie jest ważnym aspektem, który wymaga szczególnej uwagi.


Duży prześwit od samochodów osobowych jest niezbędne do poruszania się po drogach, gdzie wiele dołów i uderzeniami. Jednak nawet w obszarach miejskich mogą wymagać znaczną przepuszczalność samochodzie w celu przezwyciężenia powstałej przeszkody. Oznacza to, że mała wartość luzu, oczywiście, jest bardziej prestiżowe, ale wystarczająco wygodny w eksploatacji. Więc dlaczego jest tak ważne, aby zwiększyć prześwit?

Prześwit jest odległość między podłożem a najniżej położonej części nadwozia pojazdu. Czasem jednak trudno jest ocenić tę opcję, ponieważ na dnie samochodowym istnieje wiele elementów konstrukcyjnych. Tak więc, do określenia odległości trzeba zaznaczyć kilka punktów kontrolnych, które zostaną zmierzone.

Zwiększ odstęp niezbędny w pierwszej kolejności do ochrony przedni zderzak. Dba o wszystkich testach trudnych warunkach miejskich. Najczęściej staje się środkiem pomiaru krawężników drogowych zderzaka. Średnia wartość klirensu dla samochodów osobowych wynosi około 14-20 cm, a dla pojazdów terenowych i minivanów – 35 cm włącznie. Posiadający co najmniej podstawową wiedzę o tym, co samochodowej przejażdżka wysokość może być znacznie lepszy pomysł na to, jak wybrać odpowiedni samochód. Jeśli jesteś po prostu boi się o bezpieczeństwo swojego samochodu, można ustawić system wspomagania parkowania.

Równie ważny punkt kontrolny uważane miska olejowa, która znajduje się pod maską i jest najbardziej wystająca część dna. Dla wielu samochodach jeździć wysokość wynosi tylko od 12 do 17 cm, co jest, widać, całkiem sporo do aktywnego użytku w wymagających środowiskach. W związku z tym pytanie, co jest prześwit samochodu, staje się kluczowa w takich przypadkach. Dla jeepów i SUV, wartość ta jest nieco większa, ale konieczne jest, aby zwrócić uwagę, jeśli mieszkają poza miastem lub często jeździć.

Zalecenia dotyczące sposobu ochrony spodu pojazdu, a takiego rozliczenia i jak ją zwiększyć, może być udzielona wyłącznie przez wykwalifikowany personel. Są też zaleca się zainstalowanie dodatkowego wkładanie włókna węglowego lub metalu.

Trzeci element sterujący stanowi część układu wydechowego. Ta część konstrukcyjna jest pojazdem specyficzne dla ochrony środowiska z gazów spalinowych , które zanieczyszczają atmosferę i tym samym pogarszają warunki życia ludzi.

Jak to może być? Aby rozpocząć, należy dokładnie zbadać możliwości swojego samochodu, aby zidentyfikować swoje mocne i słabe części. Następnie, jeśli naprawdę potrzebujesz, trzeba dokładnie uporządkować wszelkie sposoby, aby zwiększyć prześwit. Wśród najczęściej są następujące:

  • zwiększenie średnicy kół talerzowych lub profilu;
  • Wymiana sprężyny;
  • Wzrost montaż rozpórki.

Jednak zawsze należy pamiętać, że zmiany ustawień domyślnych prowadzić do zmian w zasadach funkcjonowania samochodu.