118 Shares 4904 views

Nadezhda Butyrtseva: biografia i kreatywność

Dzisiaj powiem Ci, kto jest Nadezhda Butyrtseva. Jej biografia zostanie zbadana dalej. Urodzona w 1955 r ., 5 lutego. Chodzi o sowiecką i rosyjską aktorkę kina i teatru. W 2006 roku została odznaczona tytułem Oskarżonych Artystów Rosji.


Biografia

Nadezhda Butyrtseva urodził się w Chapeevsku, w rejonie Czubyszewa. Jej ojciec był kompilatorem pociągów. Moja matka pracowała w fabryce.

Aktorka raz zauważyła, że została "popchnięta" w zawód. Nie wiedziała, gdzie iść po końcu dziesiątej klasy. Nagle z Kujbyszewa przybył Valya Kuznetsova – kuzyn matki. Spojrzała na młodą dziewczynę i radziła jej wejść do Instytutu Kultury i wybrać reżyserię i teatr. W tym samym czasie Valya Kuznetsova zauważyła, że absolutnie konieczne jest przy sobie gitarę.

Nasza mama nauczył nas bohaterki, kiedy miała czternaście lat. Cała jej rodzina jest niezwykle muzyczna. Więc, nasza bohaterka, powiedziała, włożyła kostium matki i poszła do Kuźbyszewa. Kurs został wpisany Karpuszkin Mikhail Aleksandrowicz. Przyszła aktorka zaczęła uczyć się od niego. Scenic mowy uczyła Sherman Galina Alexandrovna – wspaniały nauczyciel. Kiedyś musiała jechać do Moskwy. Zadzwoniła do ucznia z nią i zaproponowała, że wejdzie do działu aktorskiego instytutu teatralnego. Nauczyciel wierzył, że dziewczyna musi zostać aktorką. Nasza bohaterka zdecydowała się na ten krok.

Z wielką trudnością dostała bilet do Moskwy. Łatwiej było dostać się do stolicy. W Moskwie była w salonie kosmetycznym. Galina Alexandrovna zabrała ją tam. Dostała manicure i fryzurę. Według niej, podczas suszenia suszarką do włosów, przypomniała sobie bajeczkę, wiersz i prozę Siergieja Mikhalkowa. To wszystko przygotowała do egzaminów wstępnych. Galina Alexandrovna zabrała ją do szkoły w Szczucinie. Tam poprosiła o wysłuchanie przyszłej aktorki Ter-Zakharov. Według naszej bohaterki napotkała taką damę, doświadczając niewyobrażalnego podniecenia. Galina Aleksandrovna w tym samym czasie odsunęła się na bok. Ter-Zakharova zaoferowała się za rok. Potem poszli do Szkoły-Studio Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Tamta przyszła aktorka przeczytała kilka razy w różnych biurach czytał przygotowane prace. W końcu pojawiła się przed radomysleńskim. Wysłuchał jej. Po obejrzeniu gitary i poproszeniu o śpiewanie. Potem Radomyslensky ogłosił, że minęła. Więc dziewczyna stała się studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Ukończyła studia w 1977 roku. Następnie została aktorką Teatru Władimira Majakowskiego.

Życie osobiste

Teraz wiesz, kto jest Nadezhda Butyrtseva. Jego życie osobiste zostanie opisane później. Ale w gruncie rzeczy wiele o tym nie zadziała. Aktorka jest żonaty. Jej wybrana jest szefem sekcji produkcyjnej Teatru Majakowskiego. Małżeństwo ma dwóch synów.

Kreatywność

Butyrtseva Nadezhda – aktorka, która grała księżniczkę w produkcji "Dead Souls". Brała też udział w następujących produkcjach: "Rozwód kobiet", "Bankiet", "Plaga", "Mój wiek", "Szczęśliwy balans", "Tramwaj", "Noc nocna", "Uruchomiony", "Święto duszy" "", "Amoralna historia", "Życie", "I to zerwie", "Venseremos!", "Magic Dream", "Kto się boi", "Teatr czasu", "arystokratów".

Role w kinie

Nadezhda Butyrtseva w 1976 roku zagrała w filmie "Trainee". W 1977 zagrała w filmie "Cafe Isotope". W 1978 roku wystąpiła w filmie "Sibiriada". W 1979 roku zagrała w filmie "Ojciec". W 1981 pracowała nad filmami "Moja miłość" i "Biały taniec". W 1982 roku wystąpiła w filmie "Prezent ślubny". W 1983 roku pracowała nad filmami "Proceed", "Zagrożenie oddech" i "Kierowca autobusu". Nadezhda Butyrtseva w 1984 roku zagrała w obrazach "Co zrobiła Senka", "Martwe dusze", "Klimko", "Granice państwowe". W 1985 roku zagrała w filmie "Sesja hipnotyzerów". W 1986 pracowała nad obrazami "Krzyk delfina", "Karuzela" i "Życie". W 1987 roku zagrała w filmie "Pod znakiem". W 1989 roku pracowała nad filmami "Knock" i "The Delusion". W 1990 roku zagrała w filmach "Frank", "Ofiarą" i "Kobietą". W 1991 roku pracowała nad filmami "Dog's Happiness", "Ghost" i "Lumi". W 1993 roku zagrała w obrazach "Jestem winny", "Terytorium" i "powieść rosyjska". W 1994 zagrała w filmie "Hrabina Sheremetev". W 1995 roku zagrała w filmie "Black Berets". W 2003 roku pracowała nad filmami "Moskwa" i "Dasha Vasilyeva". W 2006 roku zagrała w filmie "Stalin". Live ". W 2007 roku zagrała w filmie "Race". W 2008 r. Zagrała w filmie "Kobieta". W latach 2011-2012 pracowała nad filmem "Blood". W 2012 roku zagrała w filmie "Szkoła zamknięta". W roku 2014 zagrała w filmie "Panowie towarzysze". Nadezhda Butyrtseva wzięła udział w liczeniu zdjęć "8 kobiet" i "Godziny".