268 Shares 6508 views

Czy mogę wypłacić pieniądze z karty kredytowej bez prowizji? Karty kredytowe: Opinie

Prawie każdy już ma kartę kredytową w ręku, by tak rzec, „na wszelki wypadek”. Jest to poręczne narzędzie do zakupów w sklepach bankowych oraz zasobów internetowych. Czy to możliwe, aby wypłacić pieniądze z karty kredytowej, bez płacenia za nią z zainteresowaniem?


Jakie są procenty

Każda instytucja finansowa nie będzie ponosić straty, dlatego też tworzenie produktów kredytowych, nawet najbardziej korzystnych warunkach dla klienta, sam bank nie boli. Dlaczego nie ma prowizji i odsetek za korzystanie z karty?

Po pierwsze, utrzymanie bankomatów i płatności czynszu nie jest tanie, więc wiele banków pobiera opłat za wypłaty gotówki procent, a niektóre organizacje mogą osiągnąć 10%. Po drugie, produkcja i utrzymanie karty wymaga również koszty finansowe do banku, więc jest zwykle instytucja finansowa bierze prowizję lub za wydanie karty, lub na jego utrzymanie w formie miesięcznej lub rocznej opłaty.

Ale te niuanse banki zrekompensować fakt, że odsetek nie jest podejmowana podczas płacenia za zakupy lub usługi użyteczności publicznej, jak również do pracy w sklepach i płacąc za komórkowego.

Ponadto, wszystkie banki oferują nieoprocentowanej okres korzystania z karty kredytowej. Mogą one wynosić od 50 do 100 dni. Jeżeli w wyznaczonym terminie spłacić dług, opłata za korzystanie z pieniędzy bank nie bierze.

Mimo to, jest to możliwe, aby wypłacić pieniądze z karty kredytowej?

Jak zarobić

Za gotówkę z banku karty kredytowej może potrwać procent oraz znaczną jeden. Ale istnieją pewne sztuczki, wiedząc, że można wypłacić pieniądze bez odsetek.

Każdy jest zaznajomiony z portfeli elektronicznych „Webmoney”, „Yandex”, „Kiwi”, i tak dalej. D. To przez nich może być zrealizowane karty kredytowej. Przeniesienie małych ilościach i oczywiście bank podniesie stopy procentowe, a obsługa weźmie prowizję. Ale to poczynając od 3000 rubli, można ładować karty kredytowej bez prowizji.

Jedyny system płatności w każdym przypadku podjęcia procent tych pieniędzy zostanie wycofany z elektronicznej portmonetki. Ale tu warto zastanowić się, czy dać 0,8% (systemy płatności prowizji), lub od 3 do 7% (prowizja banku). Zainteresowanie własnym za wypłaty gotówki z karty kredytowej zależy od warunków banku.

Ale, biorąc pieniądze z karty kredytowej, klient banku musi pamiętać, że w tym przypadku nie będzie działać okres karencji, i będzie musiał zapłacić zarówno dla tradycyjnego kredytu. Karty kredytowe, których opinie w większości pozytywne, gdyż jest niezbędnym narzędziem w przypadku braku środków własnych muszą być używane mądrze, aby nie płacić wysokie odsetki.

Oferty banków

Zastanówmy się, jak wypłacić pieniądze z kart kredytowych różnych banków.

nazwa banku

podstawowe warunki

"Tinkoff"

 • minimalną ilość środków pieniężnych do 3 000 potarciu.;
 • Limit wypłaty gotówki wynosi 300 tysięcy złotych. pocierać. +% Map;
 • przekroczenia granic banku pobiera opłatę 2%;
 • przy usuwaniu mniej niż 3 tys. rub. Komisja będzie 150 rubli.

oszczędności

 • przynieść pieniądze do portfela elektronicznego, minimalnej wysokości 3.000 rubli.;
 • odnoszą się do wycofania banku środków pieniężnych (kwota prowizji do 1,5%);
 • Komisja do wycofania z bankomatu Banku Oszczędnościowego – 3%, ale nie mniej niż 390 rubli.;
 • Komisja do wycofania 4% w bankomatach obcych.

"Alfa Bank"

 • Opłata za wypłatę gotówki zależy od rodzaju karty i zgodnie z warunkami umowy, jednak nie mniej niż 500 rubli.;
 • Okres karencji, podczas wycofywania gotówki są przechowywane;
 • Bank oferuje usługę cashback na mapie na zakup.

"VTB 24"

 • bez odsetek, można usunąć tylko własne fundusze;
 • W zależności od typu karty do wycofania procent wynosi od 4,9 do 5,5%;
 • Można strzelać co najmniej 300 rubli.;
 • Maksymalny limit dziennie nie więcej niż 300 tysięcy.

"Bank of Moscow"

 • fundusze własne można wypożyczyć bezpłatnie;
 • fundusze kredytowe są usuwane w 3%, ale nie mniej niż 250 rubli.;
 • w bankomatach innych banków mogą wycofać swoje środki do 1%, ale nie mniej niż 150 rubli.;
 • Bonus może być uznane za wolne wydania karty.

„Rosyjski Standard”

 • własne środki do pobierania przewidziane 1,5%, ale nie mniej niż 150 rubli.;
 • do podnoszenia dźwigni przewidzianego o 4,9%;
 • dla wypłaty gotówki, można korzystać z bankomatów, terminali, przelewów;
 • Karencja nie jest zapisywany.

kilka sztuczek

Dla tych, którzy stale korzysta z karty, na pytanie „Czy to możliwe, aby wypłacić pieniądze z karty kredytowej” jest bardzo aktualne.

I podobno są to użytkownicy wymyślić jakiś sprytny sposób, aby uniknąć dużych opłat i odsetek za wypłaceniem środków.

Oto niektóre z nich:

 1. Dowolne zakupy w sklepie. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta towar można zwrócić w ciągu dwóch tygodni bez podania przyczyny. Po zapłaceniu za towar kartą kredytową, kwota refundacji może być dokonywane w gotówce. Zatem odsetek zakupu nie można usunąć, ale po pewnym czasie w kieszeni mieć gotówkę.
 2. Dokonać zakupu w sklepie internetowym. Płacąc za zakupy kartą kredytową odsetek bankowych nie usuwa. Następnie, po pewnym czasie, można anulować zamówienie i zażądać zwrotu na karcie debetowej. Ale w tym przypadku, będzie musiał czekać aż do pięciu dni roboczych.
 3. Znajomy używać karty kredytowej do zakupów. W tym przypadku, przyjaciel lub znajomy właściciel płaci jego karty kredytowej na zakup poprzez oferty karty kredytowej. W związku z powyższym, posiadacz karty otrzymuje gotówkę w równoważnej ilości.
 4. płatność telefonu komórkowego. Naładuj swój telefon z rachunku karty kredytowej jest nieoprocentowane. Następnie można wypłacić pieniądze na zwykłej mapie. Ale trzeba pamiętać, że operator może podjąć odsetek za swoje usługi. Okazuje się, że pieniądze trafią do karty kredytowej bez prowizji, ale operator będzie musiał zapłacić.

Oprócz tych przebiegłych metod prawdopodobnie mieć więcej opcji, aby wypłacić pieniądze z karty kredytowej z minimalny procent lub wcale, ale nie są jeszcze znane.

Warunki rejestracji

Po dokonaniu kartę kierownik bank jest lepiej wyjaśnić, czy możliwe jest, aby wypłacić pieniądze z karty kredytowej, a będzie opłata, jaki procent z nich do dalszego uniknąć niespodzianek.

warunki przetwarzania kart kredytowych są bardzo proste:

 • Kredytobiorca może odwiedzić siedzibę banku lub wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line na mapie.
 • wiek kredytobiorcy musi wynosić między 21 a 70 lat.
 • Musisz mieć stały dochód.
 • Kredytobiorca musi mieć pozwolenie na pobyt w regionie, gdzie losuje kartę.
 • Musi udokumentować, że żądanie Banku. Zazwyczaj jest to drugi paszport i dowód tożsamości. Jeśli kwota na dużym mapie, bank może poprosić o rachunek zysków i strat.

W ogóle, jak widać z zastrzeżeń, są podobne do tych, które nakłada żadnych kredytu przy rejestracji.

opinie

Karty kredytowe, których opinie różne, są bardzo popularne. Klienci banków twierdzą, że jest to bardzo pomocne w sytuacjach, w których potrzebna jest pilnie pieniędzy, a do wypłaty jest jeszcze daleko.

Bardzo oszczędza okresu karencji, który zapewnia każdy bank. Okazuje się, że pieniądze mogą być wykorzystane i nie zapłacić prowizję. pieniądze mogą zostać usunięte, jeśli jest to pożądane, ale tutaj jest to konieczne, aby wziąć pod uwagę procentowy udział w procesie.

Ponieważ najbardziej rozpoznawalny i popularny banku Sbierbank jest teraz, a następnie, odpowiednio, klienci banku mają pytanie: Czy Oszczędności wypłacić pieniądze z karty kredytowej? Odsetek za usługę? Czy okres karencji po operacji?

Według opinii, odpowiedź jest taka, że ta instytucja finansowa pozwala wypłacić pieniądze z karty kredytowej, a także przełożyć je na portfele elektroniczne. W pierwszym przypadku, Komisja aby nie działają między 3% i okresu karencji, w drugim – jeśli ilość powyżej 3000 rubli procent zero, a okres karencji zachowane ..