429 Shares 2308 views

Xiaomi Mi Band 2: Konfiguracja i charakteryzacja

od firmy bransoletka fitness Xiaomi jest teraz u szczytu popularności. Jest to zrozumiałe, ponieważ pomaga ludziom, którzy oglądają swoje dane, śledzić ich aktywność, tętno i liczyć kalorii. Nowa generacja tych urządzeń stały się bardziej high-tech. Posiada wiele dodatkowych przydatnych funkcji. Tak więc, nie jest łatwo być w formie i pobyt mobile kiedy to gadżet Mi Kompania 2. Skonfiguruj urządzenie nie zajmuje dużo czasu, a korzyści z jej stosowania jest ogromna.


Opis przyrządu

Ma ścisły lakoniczne i jeszcze stylowy wygląd urządzenia Xiaomi Mi Band 2 (ustawienie fabryczne urządzenie może być zmieniony natychmiast po rejestracji na miejscu).

Urządzenie zawiera cienki pasek kauczuku, który jest w połowie drogi elektronicznego owalny kapsułki. Od wewnątrz kapsułki znajduje się czujnik, który monitoruje impuls podczas gdy zewnętrzna część kapsułki ekranu przedstawia odpowiednią wartość. Posiada płaską błyszczący wygląd.

Dla urządzenia siłowni można kupić w każdym paskiem koloru. Elektronika jest usuwany z pasa łatwo. Wolny może odbywać się w nowej generacji kolorowymi paskami. Co więcej, nie jest konieczny zakup pasków w starym stylu, ponieważ nie pasuje tutaj w rozmiarze.

Główną cechą Mi Band 2 (ustawienie zegara pozwoli żądany tryb i uruchom gadżet w pracy) jest monochromatyczny wyświetlacz jest niewielkich rozmiarów.

Dotykać okrągły przycisk u dołu ekranu można zarządzać ustawieniami urządzenia i rozpocznie działanie w jednym naciśnięciem przycisku rękach.

Ekran zawiera informacje na temat wybranego trybu, czasu, przychodzących wiadomości i połączeń.

pasek klamra pasuje łatwo i bezpiecznie zamocowane. Pasek się nie zakłócać snu, uprawiać sport, siłownia. Ma dość duży zasięg, dzięki czemu może być noszony przez ludzi z każdej szerokości nadgarstka. Gadżet jest wodoodporna i posiada stopień ochrony IP67. Wytrzymywać chwilowy trafienie do wody i jest dobrze zabezpieczony przed kurzem. Pływać i nie może być z nim.

Charakterystyka techniczna urządzenia

Mi grupy 2 (ustawienie urządzenia determinuje stopień aktywności dziennej i czasu spędzonego snu) składa się z taśmy i kapsułki elektronicznego. Pas jest wykonany z termoplastycznego wulkanizatu silikonowego, a kapsułka zawiera materiał, taki jak tworzywo sztuczne lub poliwęglanów.

Jak wspomniano powyżej, urządzenie ma klasy ochronności IP67. Istnieją dwa czujniki. Pierwszy trójosiowy akcelerometr, drugi czujnik tętna optycznych. Gadżet wyposażony jest w następujące funkcje są następujące:

 • Pomiar tętna;
 • Zapisy przebyty dystans;
 • krokomierz;
 • liczba kalorii spędziliśmy;
 • Inteligentny budzik ;
 • Spać monitorowania;
 • powiadomienia o przychodzących połączeniach, wiadomościach;
 • odblokować smartfona lub tabletu.

Urządzenie posiada monochromatyczny OLED. Jego przekątna – 0,42 cala. Urządzenie wyświetlające może być wykonane za pomocą wyświetlacza i stosując silnik wibracyjny. Razem z urządzeniem jest bateria litowo-polimerowa jest zbudowany z pojemności 70 mA / h. Zegarek fitness może pracować w trybie autonomicznym, aż do dwudziestu dni. Urządzenie jest zintegrowany Bluetooth 4.0 LE.

Urządzenie może być używane w zakresie temperatur od -20 do + 70 ° C Wymiary urządzenia elektronicznego to: 40,3h15,7h10,5 mm i ciężar kapsuły elektronicznej bez pasa – 7 było kompatybilne z systemami operacyjnymi takimi jak iOS 7 i Android 4.3. Długość bransoletki jest równa 235 mm.

Model Mi grupy 2 (ustawienie w urządzeniu czasowe jest przeprowadzane na początku) różni się od innych brasletovt Xiaomi OLED ekranu kontroli dotykowym. Gadżet może być obsługiwany zarówno w duecie ze smartfona lub tabletu.

Opcje

Ustawianie bransoletka Mi Band 2 zajmuje tak dużo czasu, najważniejsze – aby ściśle przestrzegać instrukcji, które są podane w instrukcji. Bransoletka jest zapakowany w pudełku z jasnobrązowej tekturze. W skrzynce znajduje się wnęka, w której kapsułka jest elektroniczny. Jej górna część jest pokryta specjalnym szkłem. Bezpośrednio pod kapsuły znajduje bransoletki wraz z instrukcją użytkowania urządzenia. Kapsułka otaczająca urządzenie do ładowania, które ma USB-złącza.

Treket ostrożnie usuwa się z taśmy i ustawia się w ładowarce. Kontakt z produktem winny być dopasowane do siebie. Złącze USB podłącza się do wolnego portu USB 2.0 w komputerze lub na karcie. E kapsułka jest uważany za w pełni naładowany, gdy ciało spalić wszystkie trzy wskaźniki. Pierwsze urządzenie ładowania trwa około dwóch godzin. W przyszłości, urządzenie załadowcze wymaga mniej czasu.

Nie można próbować ładować treket inny sposób. W przeciwnym razie może to spalić. Nigdy nie wkładaj ładowarkę do adaptera, gdzie prąd wynosi 2 A. W tej sytuacji, może zostać poważnie uszkodzone.

Procedura rejestracji

Ustawianie Mi Band 2 rozpoczyna się od rejestracji własnego konta Mi. Procedura rejestracji może przechodzić zarówno smartphone i przeglądarki WWW w Internecie.

Podczas rejestracji za pośrednictwem przeglądarki powinien udać się do linki na oficjalnej stronie internetowej firmy lub w instrukcji obsługi urządzenia. Przede wszystkim konieczne jest wypełnienie kwestionariusza. Linia «Kraj / Region» wskazuje kraj w sekcji «email» podaj swój adres e-mail. wartości przeciwne «Urodziny» podać datę urodzenia. Z biuletynu trzeba odznaczyć element, jak informacja jest w języku chińskim. Następnie należy wprowadzić hasło, które powinno mieć co najmniej osiem znaków, a captcha. Profil powinien wspomnieć o telefon, który pomaga odzyskać hasło w przypadku utraty.

Jak Zaloguj się używając swojego adresu e-mail lub numer telefonu.
System Mi rejestracji mogą być wykonywane przez inteligentnego telefonu po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji. Jeśli wprowadzono nieprawidłowe ustawienia w trekete Mi Band 2, reset będzie skorygować niedokładności.

Instalowanie aplikacji

Ustawianie Xiaomi Mi Band 2 jest przeprowadzana po zainstalowaniu aplikacji na telefonie. Jeśli smartfon – Android (wersja 4.3 lub nowsza oraz Bluetooth nie powinna być niższa niż 4,0), można zainstalować aplikację w języku rosyjskim, który jest wzięty z gry rynkowej. Lub, alternatywnie, ustanowienie zrusyfikowanych wersję który można pobrać z oficjalnej strony internetowej firmy.

Po zainstalowaniu aplikacji, należy przejść do następnej strony i wykonać wszystkie niezbędne ustawienia.

Jeśli istnieje smartfon iPhone (wersja iOS 7.0 i nowsze, a także iPhone 4S), należy otworzyć AppStore i przejść do linku. Tutaj otwiera Mi Fit oficjalną aplikację. Musisz pobrać i zainstalować. Dodatek angielski. Po tych manipulacji powinny być dalsze ustawienia gadżetu.

Aby dowiedzieć się, jak zresetować Mi Band 2 będzie później mowa w artykule.

Konfiguracja urządzenia

Ustawianie Mi Band 2 zawiera treket Mi-konta i specjalną aplikację. Wszystko to musi ściśle i stale współdziałają ze sobą.
W pierwszych scenografii powinny być rejestrowane w specjalnym dodatku. Aby to zrobić, musisz podać swój login i hasło na Mi-rachunku. Bardziej konsekwentnie powinny udostępniać informacje o sobie:

 • nazwisko lub pseudonim;
 • piętro;
 • data urodzenia;
 • masa;
 • wzrost;
 • minimalną liczbę kroków.

Wszystkie te dane w każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojego konta. Ustawianie Xiaomi Mi Band 2 na następnym etapie polega na wiązaniu treketa. Aby to zrobić, trzeba połączyć się przy użyciu blyutuza smarfon i bransoletę. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Na pierwszym krokiem jest, aby wybrać typ urządzenia, a następnie powinien zostać wyświetlony komunikat z monitem o naciśnięcie Mi Pasmo. Aby to zrobić, trzeba dotknąć stosowania palca. Po tym, pojawi się komunikat informujący, że wiązanie jest kompletna.

Jeśli bezprzewodowy wiązaniami sobie sprawę, firmware do aktualizacji Mi Pasmo. Podczas aktualizacji oprogramowania bransoletka fitness musi znajdować się w pobliżu telefonu. Po bransoletka setup Xiaomi Mi Band 2 zakończy interfejs tej aplikacji.

Zastosowanie Zastosowanie Mi taśmowe

Po ustawieniu bransoletkę biznesowe Xiaomi Mi Band 2 jest kompletny, można rozpocząć korzystanie z aplikacji. Interfejs jest podzielony na trzy karty, które są głównym tutaj jest:

 • „Profil”.
 • „Powiadomienia”.
 • „Aktywny”.

w rozdziale „aktywność” po dotknięciu etapy wykresie. Nie będzie wyświetlany histogram ogólnej liczby wykonywanych czynności. To może przerzucać zarówno w lewo i prawo. Ułożyć w folderze data. Zobacz swoje osiągnięcia w ciągu ostatnich kilku dni. Dane w tej kategorii mogą być dystrybuowane na dzienne, tygodniowe i miesięczne.

Opcja „Statystyki” pokazuje ogólne dane:

 • odległość;
 • Liczba etapów;
 • liczba klas.

W „Śnie” dane statystyczne dotyczące nocy odbyło się. To pokazuje czas budzenia, a także chwile wolnego i szybkiego snu. Obecne dane dotyczące czasu trwania snu, jego początku i czas wake-up. Przeglądając lewych danych jest dostępny od ostatnich danych statystycznych snu dziennie.

Strona „Waga” wprowadza harmonogram zmian wagi. W nagraniu można dodawać użytkowników i przełączać się między nimi. Na stronie „Pulse”, można zapoznać się z chastototoy. Item „postęp zespołu” odnosi się do planowanej liczby kroków dziennie. To pozwala dzielić się ze znajomymi za ich osiągnięcia w użyciu przyciski social networking.

"Running" funkcja. Aby z niego skorzystać, należy wyłączyć GPS i czekać, kiedy ikona, która określa liczbę satelitów, zmieni kolor na zielony. Po tym, należy użyć opcji „Start”. Po uruchomieniu ogólne informacje są wyświetlane na elektronicznej tablicy wyników. Program pozwala na przełączanie się na karcie. W rezultacie, można wizualnie zobaczyć trajektorię ruchu.

Zakładka „Powiadomienia” dzieli się na:

 • „Wyzwania”. Podczas połączenia przychodzącego przechodzi wpisu bransoletki. Istnieje możliwość, aby wyłączyć powiadomienia otrzymane od nieznanych numerów.
 • „Budzik”. Można ustawić czas budzenia na bransoletkę. Mi Kompania budzi i wtedy, gdy telefon jest w pełni rozładowany.
 • „Komunikaty”. Jak również dla połączeń przychodzących przychodzi powiadomienie o nowej wiadomości w postaci wibracji. Można wyłączyć powiadomień pochodzących z pokoi cudzych.
 • „Aplikacje”. Tutaj można skonfigurować powiadomienie działania występujące w aplikacjach (np telegramu).
 • „Urządzenie alarmowe”. Program duplikuje alarmowy telefon funkcję zegara Mi taśma na urządzeniu.
 • „Odblokowanie ekranu.” Smartphone, należy skonfigurować tak, aby bransoletka mógł go odblokować. Aby to zrobić, należy wziąć blokadę ekranu za pomocą wszelkich środków, i odblokowywanie umieścić Mi Band'om.
 • „Widoczność”. Opcja uruchamia widoczność dla innych urządzeń, aby zobaczyć bransoletkę.
 • Wybierz „Usługi” można udostępniać swoje wyniki i synchronizować je w WeChat, QQ i Weibo.
 • „Profil”. W tej części ekranu znajduje się większa część ustawieniach zespołu. ikona konto pozwala na wprowadzenie danych osobowych. Nie będzie dane, które są wpisane przy pierwszym uruchomieniu programu: datę urodzenia, płeć, wiek, itd. Tuż poniżej można zobaczyć listę funkcji, które są w stanie przeprowadzić aplikację.

Jako dodatkowe cechy urządzenia są uważane:

 • „Oględziny”. Poprzez naciśnięcie przycisku dotykowego można przeglądać klas, liczbę kroków, kalorie, tętno, kalorie i baterii. Skonfigurowany ten element w menu profil- Mi Kompania 2- Wyświetla informacje.
 • "Bransoletka Search". Jest to konieczne, aby przejść do aplikacji i wybierz profilu urządzeń – Mi zespół i szukać Mi Pasmo. W rezultacie, bransoletka musi wydać dwa charakterystyczne wibracje.
 • „Przyjaciele”. Nie tylko pozwala aplikacji dodawać znajomych i krewnych, ale także obserwować ich postępy.

Jak zresetować?

bransoletka fitness jest po prostu niezbędne dla osób biorących udział w zajęciach sportowych. Są szczęśliwi, aby korzystać z przydatnych funkcji urządzenia. Można dostosować opcje według własnego uznania za pośrednictwem tabletu lub smartfona. Bransoletka Xiaomi Mi Band 2 jest prosty i dość stylowy gadżet. Jego funkcje mogą z łatwością zrozumieć nawet uczeń. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma znanymi systemami operacyjnymi.

Oprócz tych pozytywnych cech, urządzenie ma jedną bardzo istotną wadę. Dyspozycja nie było ani słowa, jak to zrobić reset fabryczny. Mi zespołu 2 w tym przypadku być stosowany w połączeniu z tabletki lub telefonie. Dodatek tracker Mi Fit mają być zainstalowane. Tak, kolejność zresetowaniu urządzenia w następujący sposób:

 • Wiązanie Mi Band2 do swojego profilu.
 • Otwórz aplikację Mi Fit i zaloguj się.
 • Rozwiążcie bransoletkę na profil. Aby to zrobić, w dodatku Mi pasuje, wybierz opcję Rozłącz parę «» i kliknij na nią. Fitness treket będzie swobodne z profilu.

Po wykonaniu tych czynności bransoletka nie jest na liście użytkowników. Teraz można dołączyć bransoletkę do innego użytkownika. Aby to zrobić, przycisk jest aktywny wiązania i po raz kolejny potwierdza wybór naciskając ten sam przycisk. Po połączeniu do nowego profilu, bransoletka będzie wibrować, co oznacza pełnego resetu.

Jeśli nie jesteś w stanie uzyskać dostęp do profilu, do którego jest przymocowany tracker fitness i następnie zresetować tą metodą nie mogą być realizowane. W tym przypadku, niektórzy użytkownicy są zalecane do całkowitego rozładowania urządzenia. Biorąc pod uwagę autonomię trackera, akumulator zostanie całkowicie rozładowany w ciągu miesiąca, ale to zbyt długo. Niektórzy użytkownicy ryzyka zalecamy umieszczenie kapsułki elektronicznego w zamrażarce, ale fakty wskazujące na poprawność tych działań i pozytywnych wyników, nie.

Nad nim dyskutowano, jak zresetować Xiaomi Mi Band 2 konfigurację, a teraz przechodzimy do kosztu jednostkowego.

Koszt gadżetu

Koszt gadżetu sportowego wynosi około 1500 do 2500 rubli. Urządzenie można nabyć za pośrednictwem sklepów internetowych sklepach sportowych lub towarów.

opinie użytkowników

Ustawianie bransoletka fitness Xiaomi Mi Pasmo 2 jest prowadzone przez samych użytkowników. Instrukcja dołączona bransoletka, w pełni opisuje wszystkie niezbędne czynności. Komentarze użytkowników oznaczyć wielofunkcyjne urządzenie, to stylowy i nowoczesny design. Podkreśla shagometr funkcję, która pozwala im śledzić aktywności. Ma błąd w 10 krokach. Ludzie lubią opcję powiadamiania o przychodzących połączeniach, budzik, kotoroya działa lepiej niż telefon.

Więcej korzyści dla użytkowników odbywa cenę, która jest znacznie niższa niż w przypadku konkurentów. To samo urządzenie ma przyjemny wibracje, wyświetlacz odporność na uszkodzenia mechaniczne, możliwość nagrywania głębokie fazy snu.

Wady to brak ludzi stoper. Zbyt niski poziom odporności na działanie wody. Ostrzegają, że pasek powinien być noszony na gołe ręce, w przeciwnym razie może ulec poluzowaniu i odlecieć. Niektórzy ludzie nie podoba się fakt, że urządzenie nie rozważyć inne aktywności fizycznej, a tylko kroki. Słońce nie może zobaczyć czas i inne wskaźniki. Urządzenie nie zawiera rowerze i nie drzemki.

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy są zadowoleni z danymi gadżetu. Mamy przyjemność korzystać z wszystkich funkcji oferowanych przez urządzenie. Mówią, że bransoletka fitness pomaga im być bardziej aktywny i szczupły. On daje impuls i bardzo motywujące. Wiele osób po przejęciu zaczął poruszać się znacznie bardziej.