151 Shares 3511 views

Petersburg restauracji „Fish”: przegląd

Znajdź idealny restauracja jest praktycznie niemożliwe. Nie ma miejsca, które w pełni spełniają wymagania nowoczesnej odwiedzającego: jeśli lubisz jedzenie, obsługa i wnętrze, nie są zadowoleni z cen, lub jeśli są one mniej lub bardziej do przyjęcia, posiłki nie są rozróżniane elegancja. To dobrze, że istnieją takie miejsca jak Petersburg restauracji „Fish”, które starają się utrzymać Bar a wielką instytucję. To o nim i zostaną omówione w poniższym artykule.

Lokalizacja, obsługa

Czasem trzeba poświęcić dużo czasu, aby znaleźć prawdziwą „własne” restauracja, i miło, gdy takie miejsca są dosłownie pod nosem. Restauracja St. Petersburg „Fish” z każdym rokiem staje się coraz bardziej rozpoznawany, jako przytulną atmosferę, dobrą obsługę i jakość usług podbić serca wielu. To miejsce pewnie trzyma swoją pozycję jako jeden z najlepszych w mieście. W restauracji „Fish” (St. Petersburg), którego adres – ulicę Academica Pavlova, 5, można nazwać bardzo uniwersalna instytucja. W jego murach są idealnie proste jak spotkania lub dużych uroczystości, randki i spotkania biznesowe. Aby dostać się do niego nie będzie trudne. Jeśli pójdziesz na metrze, zaleca się, aby przejść do stacji „Piotrogrodu”, i że dostaje w samochodzie lub na piechotę, konieczne jest, aby skupić się na Kantemirovsky mostu. Restauracja „Fish” od południa do północy, siedem dni w tygodniu. Dostępność i dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny, opublikowane na oficjalnej stronie restauracji.

funkcje

W restauracji „Fish” – ulubione miejsce wypoczynku wielu turystów. Można jednocześnie zjeść smaczny posiłek z utalentowanego szefa kuchni około 140 osób. Jej założyciel – restaurator Aram Mnatsanakov – udało się zrobić kilka sal niesamowite miejsce, gdzie chcę, aby zatrzymać jak najdłużej. Główną cechą restauracji – okazja do kontemplacji podczas posiłku niesamowitymi widokami. Wydaje się, że „Fish” wisi nad Petersburgu. Zwiedzający mogą świadczyć piękno jednego z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta, rzeki Newy i telecentrum wieży. Wszystko to ze względu na fakt, że restauracja znajduje się na siódmym piętrze centrum handlowego River House. Przy wejściu gości wejść do pokoju w tym samym kolorze, zasłony, ściany, sufit, sofa – wszystko odbywa się w odcieniach czerwieni. Na drugim piętrze jest bardziej jak restauracja prohibicji. To jest zawsze zatłoczony, kilka wolnych stolików. Oprócz możliwości dla dorosłych gości, restauracja „Fish” wziął pod uwagę interesy najmłodszych. Dla nich, sala zabaw, opracowane specjalne menu dla dzieci. Nawet dla bardzo młodych jest krzesełko. Od piątku do niedzieli w instytucji działa niania.

„Ryba” nie należy mylić z inną instytucją. „Ryby w kraju” – restauracji (St. Petersburg), są również pełen uznania, pozytywnych słów opinii, które. Znajduje się on w dzielnicy uzdrowiskowej, w Seaside autostrady A 319 i różni się od naszej restauracji – przegląd tematu – wg wielu kryteriów.

wnętrze

instytucja wygląd odgrywa ważną rolę, ponieważ jest to niuans którym jego pierwszych szacunków. Restauracja St. Petersburg „Ryba” jest bardzo zadowolony z lakonicznym ale stylowego wnętrza. Został on zaprojektowany w minimalistycznym stylu, który staje się coraz bardziej popularne. Ściany, sufit i meble są malowane w spokojnych, stonowanych kolorach. Gdzie indziej, to nie jest tak ważne, ale w restauracji „Fish” nic nie powinno odwracać uwagi od wspaniały widok za oknem. Ale do pomieszczeń projektowych wydawało się naprawdę dość nudne, dobrym rozwiązaniem jest, aby położyć nacisk na czerwone szafki wina. Udane zagospodarowania i umiejętnie umieszczone pręty mogą stworzyć intymną atmosferę i korzystać ze wszystkich przyjemności gastronomicznej wakacje.

menu

Nawet najbardziej luksusowe wnętrze nie jest oczywiste gafy rozjaśnić kuchnię. W restauracji „Fish” (St. Petersburg), zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, pozwala gościom cieszyć się najlepsze dania kuchni azjatyckiej i europejskiej, japońskiej, ale większą uwagę przywiązuje się do tradycji kulinarnych Włoch. Goście są wysoko cenione walory smakowe lasagne bolognese, uwodzicielski aromat risotto z borowikami i doskonały stosunek jakości do napełniania i ciasta w prawdziwej włoskiej pizzy. Restauracja St. Petersburg „Fish” – to wspaniałe miejsce wypoczynku dla każdego, że jest warte odwiedzenia dla wszystkich miłośników jakości, komfortu i pielęgnacji.

126 shares 5393 views
Gotowanie z petiolar selera
369 shares 6035 views