281 Shares 8170 views

Renault 19: więcej niż sto lat modyfikacji do uwolnienia

Francuski producent samochodów Renault Do aktywów tuzin kilka modeli z najwyższej klasy samochodów kompaktowych małych do dużych wykonawczych limuzyny klasy. Niektóre maszyny wyróżniać się z ogólnym zakresie, dzięki jego niezwykłych cech technicznych i ekskluzywnym wyglądzie zewnętrznym. Pojazdy te obejmują Renault 19, który rozpoczął się dopiero 1988 roku.


Maszyna natychmiast pewnie zajął swoje miejsce na rynku europejskim w kilku wersjach. W pierwszej kolejności były dwa hatchback, pięciodrzwiowy pięć miejsc i trzydrzwiowy cztery Użytkowników. Za nimi był bliski 5-osobowa czterodrzwiowy sedan i zamyka ten model łańcucha dwudrzwiowy kabriolet z miejsc w dwóch rzędach. Renault 19 był produkowany w kilku zakładach we Francji, Turcji i Ameryki Łacińskiej. Zasady Renault na początku lat dziewięćdziesiątych koncentruje się na szerokiej kupującego. Celem zarządzania było produkować duże partie tych pojazdów jakości, przeciwko któremu nie ponosi kupujący. Zadanie to zostało przeprowadzone pomyślnie. Renault 19 był doskonały samochód, łatwy w prowadzeniu, o doskonałej jakości, ekonomiczny i elastyczny.

Cena sprzedawców starał się utrzymać w dostępności masowej. Było to możliwe ze względu na niskie koszty podstawowych jednostek i wyposażenia pojazdu stosunkowo niedrogie. Niskie ceny na części, podzespołów i zespołów, a także tani w budowę elektrowni latynoamerykańskich umożliwia wielokrotne modyfikować Renault 19, zdjęcie można zobaczyć na stronie, poprawę struktury i poprawy podstawowych parametrów podwozia, silnika i skrzyni biegów. Samochód staje się standardem w tej klasie, specyfikacje zostały już podjęte nadmiar charakter kiedy klasa średnia nie jest możliwe, aby poprawić samochód na jego parametry osiągnęły swój limit. Jednak projekt biura Renault jeszcze znaleźć zastosowanie wysokiej inżynierii.

Został on utworzony unikalny absorpcji kinetycznego silnika przesuwny system awaryjnego i całą masę metalu znajdującego się w komorze silnika. W nowej formie silnika z przekładnią zamontowany na specjalnej ramie shvelernogo profilu, która z kolei jest mocowane do prętów ramy bazowej. Budowa zderzenia czołowego podjął ciężar bezwładności została spłacona, a silnik nie jest już jechali w kabinie, jak działo się wcześniej z konwencjonalnych maszynach. Zatem Renault 19 był najbardziej traumatyczne samochód bezpieczeństwa swojego czasu w wyrażeniu warunkowym. Reszta biernego samochodu bezpieczeństwa była również na wysokim poziomie, cztery poduszki powietrzne AWARYJNE chroniony kierowcę i pasażera przed obrażeniami, a tylne siedzenia był wyposażony w skuteczne pasów bezpieczeństwa z blokadą bezwładności, które mogą być odporne na wszelkie napięcia.

Ilość zmian, które zostały dokonane na przestrzeni lat Renault 19 uwalnianiu, po prostu wymyka liczenia. Ale wiadomo, że było ich więcej niż sto. Najbardziej znaczący i zauważalny rozwój był modyfikacją Renault 19 Europie, wydany w fabryce samochodów w Turcji. Niektóre modyfikacje podstawowej natury utrzymane aż do zakończenia produkcji w 1995 roku, kiedy należy wymienić Renault 19 przyszedł Renault Megane. Na głównym wydaniu Renault przenośnik 19 został zatrzymany, ale fabryki samochodów obwodowa będzie jeszcze przez 7 lat do 2002 r.