89 Shares 7950 views

Jak gotować ciasto na pączki

Pączki są ulubionym większości pieczywa. Jednak wiele osób uważa, że ich gotowanie w domu jest trudne, a wielce błądzą. Wiedząc, jak gotować ciasto na pączki, często można zadowolić ich domu tego przysmaku.

Wśród innych przepisów stoi obok których będzie potrzebował mleko, masło, drożdże, cukier, żółtka. Posypać gotowy produkt pochodzi cukier puder i wyposażenie kuchenne – olej roślinny (będzie musiała sporo).

Szklanka mleka podgrzewa się w ogień, to bombardowani drożdży prasowanych (muszą wziąć 30 gramów). Jeśli pochodzą z suchych drożdży, konieczne jest, aby spojrzeć na opakowaniu, jakie podejmują w proporcjach posiadanych danych. Wyroby pokryte ręcznikiem i odstawić na 20 minut. Po tym, tutaj umieszczone są żółtka, szczyptę soli, cukier do smaku. Wszystko jest dobrze bita. Następnie, mieszaninę umieszcza się 30 g masła (do topienia nie jest konieczne tylko w niewielkim stopniu zmiękczone) i mąki (potrzeba proporcji danych o 12 łyżek stołowych). Ugniatać elastycznego ciasta na pączki, który pozostawia się na 40 minut. W tym czasie powinno zwiększyć swoją objętość o 2-3 razy.

Przygotowanie powierzchni posypuje mąką, w cieście walcuje się na korpusie o cm grubości. Wyciąć okrągłe pączki i pozostawione przez kolejne pół godziny. Smażone placki w tym dobrze ogrzanego głębokiej patelni gdzie olej, który ma pokryć je niemal o połowę. Gotowe produkty są umieszczane na ręcznikiem papierowym, aby usunąć nadmiar tłuszczu z nich, wlać cukier puder.

Aby zrobić ciasto na pączki i można podjąć następujące receptury. W głębokiej miski wymieszać pół łyżeczki sody skondensowanego mleka i czterech jaj. Wylewa się stopniowo mąkę, aż do momentu masz dość twarde ciasto. To zwinięte w wiązce, pokroić na kawałki średnich, z których toczą się kule. Ciasto smażone na tłuszczu lub oleju roślinnego, który wlewa się do głębokiej patelni tak, że pączki pływały tam. Usunięte łyżką cedzakową. Giroux podaje się razem z odpływem, a następnie spieka walcowane cukier puder.

Wystarczy bujne i łagodne zakręty ciasto na pączki w następujący sposób. W ciepłej szklance wody jest mieszanką suchych drożdży. Po puchnąć, to przekładać się na głębokiej miski, która jest już pół litra mleka. To również umieszczone 2 jajka, pół paczki masła lub margaryny, cukru (do smaku) i solą. Ostrzeżenie jest wypełniona mąką, a następnie ugniata ciasto na pączki. Pozostawia się przez godzinę w celu odebrania (czas może się zmieniać w dowolnym kierunku, to wszystko zależy od drożdży). To jest wdrażany i wyciąć kółeczka. Są one ułożone na tacy, a także zostawić na chwilę, aż będzie podwojenia objętości. Dobrze ogrzewane patelni smażone placki z obu stron na złoty kolor. Gotowane produkty mogą być wypełnione dżemem, kremem lub po prostu posypać cukrem. Niektóre gospodynie zaleca się dodanie w waniliowego ciasta.

Znacznie uprościć życie gospodyń domowych w kuchni wraz z pojawieniem się różnych technik. Tak więc, bez większego wysiłku można przygotować ciasto na pączki w maszynie do chleba. Aby to zrobić w wiadrze urządzenia zasypanego z suchych drożdży przesianej mąki (1,5 szklanki), olej roślinny (kilka łyżek stołowych), cukier, sól, szkła mlecznego. Nie mieszać składniki razem. Następnie do pieczenia chleba jest umieszczana w stanie podstawowym w ciągu 2,5 godziny. Przed wypełnić składniki trzeba szukać w instrukcji w tej technice, ponieważ niektóre modele początkowo zaleca się układać składników ciekłych. Następnie z pączków cięcia ciasta, które są smażone w oleju.