762 Shares 3892 views

Podwójne szyby w samochodzie

Ustawodawstwo w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w ostatnich latach tendencję do zaostrzenia pewne zasady, które określają regulacje techniczne pojazdu. Od lipca 2012 roku policja drogowa dla przyciemniane szyby i boczne szyby pojazdów, przepuszczalność światła, które przy pomiarze za pomocą specjalnego urządzenia wynosi mniej niż 70%, ma prawo (z wyjątkiem nakładającego grzywnę w wysokości 500 rubli) do wycofania pokojach stan maszyny do wyeliminowania stwierdzonych naruszeń.


Inżynierowie w mieście Togliatti w 2006 roku (na długo przed wprowadzeniem zmian w rosyjskiej SDA) opatentowanej szybkiej tonizujące system, który jest podwójne szyby: jedna (wewnętrzne) z tonowania, drugi (zewnętrzny) – bez niej. Podwójne szyby zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza pojazdu przed słońcem, ukryte kosztowności z postaw ludzkich i urządzeń elektronicznych w kabinie, oszczędność benzyny zużywanej do zwiększenia klimatyzatora podczas gorącego sezonu letniego. Na przykład w Kalifornii (ze względu na warunki pogodowe) od 2012 Montaż barwionym szkłem jest koniecznością! Ponadto, samochód – prywatna przestrzeń kierowcy i pasażerów oraz podwójne szyby zainstalowanego w pojeździe, pozwalają, na przykład, aby uniknąć pustej gadaniny, jeśli kierowca używa swojego samochodu na randkę z dziewczyną.

Ponadto, jeśli kierowca wykorzystuje podwójne okno z tonowania na drodze, a ja zauważyłem, że inspektor policji ruchu drogowego, w przypadku znanego umiejętności kierowców przy jednoczesnym obniżeniu wewnętrznej szyby przyciemniane i żadnych zaburzeń wideo jest uniknięcie nałożenia kierowcy kary administracyjnej. Ponadto, strażnikiem prawa, jeżeli podwójna szyba jest stosowany w samochodach, nie ma prawa do odstąpienia od stanu kierowcy numerów samochodów.

Podwójne szyby może być zainstalowany zarówno na samochodach krajowych i zagranicznych samochodów na niektórych modelach. Obecnie, na przykład, ta opcja jest dostępna dla podwójnej zakresie oszklenia kierowców fabrycznych samochodu Volga (2110, 2112, „Kalina”, itd.), Jak również niektóre modele japońskich samochodów Mitsubishi na maszynach niemieckiej firmy BMW.

Instalacja sobie z podwójnymi szybami i urządzeń elektrycznych nie zajmuje dużo czasu potencjalny konsument, zainstalowane szkło całkowicie odpowiadają rosyjskie GOST. Jeżeli właściciel samochodu ma wystarczająco dużo doświadczenia w manipulacji danymi, to najlepiej skontaktować się z ekspertami. Szybko i efektywnie produkować drugą instalację szkła, biorąc pod uwagę nie tylko model samochodu, ale także najdrobniejsze szczegóły struktury ciała. Aby zacząć, to dowiedzieć się, czy pojazd nadaje się do zmiany.

Jeżeli pojazd nie nadaje się do takiej transformacji, to jest czas, aby pomyśleć o barwienia okien samochodów dozwolony przepuszczalność światła. W tym przypadku kierowca może bezpiecznie jeździć po drogach miasta, nie martwiąc się o naruszeniu prawa.