728 Shares 4158 views

Tigridia: sadzenie i opieki, destylacja i rosnące z nasion

Elegancki Tigridia, sadzenie i pielęgnacja które należy wziąć pod uwagę fakt, że jest to roślina bardzo ciepłolubne, podbije ci z różnych kolorów i form pięknych pąków. Każdy z nich zachwyci ogrodnika nie dłużej niż jeden dzień. Dlatego konieczne jest, aby grup roślin tych pięknych, ale krótkotrwały kwiatów. Tigridia, pielęgnacja jest bardziej wygodny w przenoszeniu gdy rośliny umieszczenie ściany osłonowej, w tym przypadku, może kwitnąć przez około miesiąc. Pąki zakwitną na przemian w kolejnych nasady.

Egzotyczne Tigridia. Sadzenia i pielęgnacji urody barwny

Wybierz najlepsze miejsce dla tego kapryśny roślin. Zauważ, że kocha słońce, a raz poza dobrze oświetlonym miejscu, reagują na to zmniejszenie jasności kolorów. Pędy w cieniu może stać się tak cienkie i słabe, że muszą one być związany. kiedy więc każde działanie jest konieczne, aby zastanowić się, jak ten kwiat delikatny i wrażliwy. Tigridia, sadzenie i pielęgnacja, która powinna obejmować ochronę przed elektrowni wiatrowych rośnie poza zasięgiem projektu. Pędy jej bardzo cienkie i długie, mogą oderwać się od gwałtownego podmuchu. Sadzenie najlepiej jest wykonywać w glebie lekkiej, wcześniej poluzować go. Wilgotność nie powinna być zbyt duża. Można to łatwo regulować przez dodanie piasku do gleby lub trocin. Gleby z małą ilością torfu jest również bardzo przydatne.

Tigridia. Sadzenia i pielęgnacji uprawy z nasion

Nasiona tej rośliny charakteryzują się doskonałą kiełkowania. Tylko trzeba obliczać daty prawidłowo. Jeśli posadzone zbyt późno na wiosnę, żarówki przed zimnie nie będzie miał czasu, aby uzyskać silniejszy. Trzeba to zrobić w zimie. Następnie, przed nadejściem jesieni żarówki są już przygotowane na zimno. I następnej wiosny tworzą zdrowe silne łodygi kwiatowe. Nie pogrzebać nasiona, powinny być one pokryte warstwą gleby wynosi nie więcej niż trzy milimetry. Między nimi nie powinna być mniejsza niż 5 cm. Jeśli umieścić każdą roślinę indywidualnie, to będzie jeszcze bardziej korzystne dla Tigridia i pomoże również kwiaty, aby uniknąć dalszych dodatkowych przeszczepów. Gleba, w której nasiona sadzi, trzeba regularnie nawilżać. Następnie po 3 tygodniach można czekać powstawania. Kolejny miesiąc później, mogą usiąść. Na zewnątrz, mogą czuć się komfortowo tylko późną wiosną, po przybyciu stabilnej temperatury.

Tigridia. Sadzenie i opiekuńczy dla żarówek

Najważniejsze – aby mieć pewność, że nasiona nie zostanie złapany zimne przystawki, natomiast w otwartym polu. Gdy ryzyko, że zamrożenie powróci będzie minimalny, można zasadzić kwiaty do dekoracji klombów i granic. Im większy jest żarówka, tym głębiej można go umieścić. Maksymalna głębokość (dla największych próbek.) – 10 cm przy użyciu destylacji (tzw kiełkowania na siebie, zanim zostaną umieszczone w gruncie), w celu przyspieszenia kwitnienia, pączki pojawiają się w koniec sprężyny. Powierzchnię gleby wokół Tigridia najlepiej zamulchirovat torfu i pozostałości organiczne.