712 Shares 5428 views

Network Video Recorder: Charakterystyka modelu

Do obsługi kamer IP opartych rejestratory są używane tylko typ sieci. Urządzenia te są odpowiedzialne za zapisu, przetwarzania i przechowywania danych. Rejestratory są składa się z procesora typu sieci pamięci masowej, to zespół sterujący i złącze portów.

Podstawowe parametry to rozdzielczość i szybkość nagrywania. Również producent na produkcie wskazuje zmianę częstotliwości. To kosztuje średnio IP-Video Recorder na obszarze 10 tys. RUB.

Cechy modelu Trassir

sieć DVR Trassir wykonane z wbudowanym dwurdzeniowy typu procesora. Ogółem dozwolony podłączenie do trzech kamer. Przewodność tego urządzenia jest bardzo wysoka. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, to jednostka sterująca stosuje wysokiej jakości. Port PP w tym przypadku jest świadczona. wskaźnik ściskania modyfikacją 80%. Urządzenie obsługuje rozdzielczość 700R. Aby zwiększyć szybkość przetwarzania danych ekspandera jest stosowana. Warto urządzenie wskazujące w sklepie około 12 tysięcy. Rub.

Skupienie funkcje modyfikujące

Videregistrator ta seria jest bardzo popularny w agencji ochrony. Ważną różnicą między modelami jest uważana za wysoką częstotliwość pracy. Rozdzielczość 600R obsługuje bez żadnych problemów. Ręczne sterowanie w dostępnej wersji. Ogółem dozwolony podłączyć do pięciu kamer IP. Port PP ma dobrą przewodność.

Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, model zużywa mało energii. Szybkość transmisji danych z urządzenia się 80 megabitów na sekundę. Rozdzielczość modelu 400R obsługuje. Procesor stosowane w DVR dwurdzeniowego typu. W sumie, urządzenie posiada trzy tryby wyszukiwania. Detektor ruchu w danym przypadku jest świadczona. Należy sprecyzować, IP-video o 9300 rubli.

Opis DVR Dahua DH-NVR4122W-P

DVR ta seria jest produkowana z dwurdzeniowym procesorem. W tym przypadku częstotliwość pracy urządzenia można regulować. Aby wyszukać dane, istnieją trzy tryby. Rozdzielczość 400R powiedział IP DVR obsługuje. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, usterka jednostki sterującej są rzadkie. System ochrony formatowania danych stosowany jest trzeci stopień. Cały model jest w stanie obsłużyć do trzech kamer IP.

Port PS ona jest dobrze chroniony. Rozdzielczość 600R określony IP-Video nie obsługuje. Prędkość zapisu danych w modyfikowaniu maksimum wynosi 55 kc. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, zapis odbywa się płynnie. Dla firm ochroniarskich to DVR dobrze dopasowane. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że współczynnik kompresji przy nim – maksymalnie 87%. DVR stoi przedstawił serię nie więcej niż 13 tys. RUB.

Dane techniczne Model Dahua DH-NVR4145W-P

Dla działów bezpieczeństwa wybitnie pasuje 16-kanałowy rejestrator NVR tej serii. Procesor miał typu dwurdzeniowy używany. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, przedłużacze używane są wysokiej jakości. W sumie, Rejestrator posiada dwa filtry. Port PP działa dobrze. Razem urządzenie jest w stanie utrzymać nie więcej niż trzech kamer IP. Przy przetwarzaniu danych rzadko występują problemy. System ochrony formatowania informacji z wykorzystaniem trzeciego stopnia.

Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, usterka jednostki sterującej są bardzo rzadkie. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że dopuszczalny poziom temperatury wspomnianego rejestratora wynosi około 10 stopni. Obudowa w modyfikacji nie jest zabezpieczone przed wilgocią. Rozdzielczość modelu 400R obsługuje. Szybkość zapisu danych do 55 Mbps równych w drugim. W sumie, modyfikacja stosowana jest cztery tryb wyszukiwania. Na rynku DVR, ta seria jest wart w regionie 9.400 rubli.

Modyfikowanie wyposażony HIKVISION DS-9016 HFI-SH

Modele te są zdolne rejestrator danych posiada wysoką szybkość transferu. Aby podłączyć czujniki ruchu, pasują świetnie. Częstotliwość pracy tego rejestratora wynosi nie więcej niż 55 Hz. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, system ochrony przed formatowaniem danych użył dość wysoką jakość.

Ważne jest również, aby wspomnieć, że model jest używany rozsiewacz fali. Wszystko, co jest w stanie obsłużyć do czterech kamer IP. Szybkość zapisu w tym urządzeniu jest dokładnie 50 megabitów na sekundę. Tryby czasu i daty w tym przypadku są dostępne. Warto zaznaczyć Video Recorder (Network) na obszarze 11 tys. RUB.

Opis Rejestrator Hikvision DS-9025 HFI-SH

Rejestratory te pozwalają na podłączenie do pięciu kamer. Ekspander stosowane w modyfikacji rodzaju fali. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, jednostka sterująca wykorzystuje wysokiej jakości. modele procesorów mają wbudowany typ jest ustawiony i ma dwa rdzenie. złącze do podłączenia czujnika ruchu. Ważne jest również, aby pamiętać, że magnetowid ma dobrą przewodność. Częstotliwość pracy jest równy maksymalnie 50 Hz.

System operacyjny jest używany „Linux”. Modyfikacja PP w porcie. Prędkość zapisu danych nie przekracza 75 Mb na sekundę. Tryb data w tym przypadku jest świadczona. format systemu ochrony danych ma drugi stopień. Dopuszczalny poziom temperatury w DVR wynosi -15 °. Powinien być wzorem na półkach nie więcej niż 12 tysięcy. rub.

Cechy modelu Lorex

Video Recorder (Network) w tej serii jest wykonana z dwurdzeniowym procesorem. Częstotliwość robocza jest równa 45 Hz. Cały model jest możliwość podłączenia do pięciu kamer IP. format systemu ochrony danych dała się z producentem. Na szczególną uwagę zasługuje informacja w modyfikowaniu parametrów wysokiej transmisji, która wynosi aż 75 megabitów na sekundę.

Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, usterka jednostki sterującej są niezwykle rzadkie. Rozdzielczość 600R urządzenie obsługuje. Dopuszczalny poziom temperatury w DVR wynosi -10 °. W tym urządzeniu obudowa od wilgoci nie jest całkowicie zabezpieczone. Czy to DVR w obszarze 10200 rubli.

Modyfikowanie wyposażony HIKVISION DS-9048 HFI-SH

Powiedział rejestrator (sieć) jest duże zapotrzebowanie. Aby podłączyć czujniki ruchu, to dobrze pasuje. W sumie ma trzy porty PP. format systemu ochrony danych zapewnia drugą klasę. Ważne jest również, aby wspomnieć, że parametr kompresji jest na poziomie około 67%.

Rozdzielczość 600R DVR obsługuje. tryb czasu, model, niestety, brakuje. Sprzęt jest używany system operacyjny „Linux”. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, że działa bez zarzutu. DVR wyróżnia tę serię w obszarze 8300 rubli.

Opis DVR ATIS ABR-04BE

Ten cyfrowy rejestrator wideo sieć produkowane z regulatorem wielokanałowym. Wypełniacz stosuje się rodzaj fali. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, model jest dość prosty do skonfigurowania. W sumie to ma PP trzech portów. Rozdzielczość wsparcie modyfikacja 500r. Ochrona informacji format systemu nie jest jeszcze dostępna.

Ważne jest również, aby pamiętać, że model nie jest bardzo wysoka prędkość transmisji danych. Stopień kompresji w DVR wynosi około 50%. Obudowa jest dobrze chronione przed wilgocią. Złącza są przewidziane do podłączenia czujnika ruchu. Rozdzielczość modelu 700R obsługuje. Sterowanie ręczne dostarczone przez producenta. Podany rynku DVR (sieć) sprzedawane w cenie 12 tys. RUB.

Charakterystyka modeli NVR

NVR NVR wskaźniki są dość wysokie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę dobrą szybkość transferu informacji, która wynosi 65 megabitów na sekundę. Jeśli ufasz zdaniem ekspertów, kamera może być łatwo podłączony. Konfiguracja modułu w tym przypadku jest automatyczna. Ważne jest również, aby pamiętać, że modyfikacja dostarczana przez serii obsługuje rozdzielczość 600 rubli.

System ochrony danych w formacie DVR nieobecny. Ważne jest również, aby pamiętać, że ciało boi wysokiej wilgotności. Model 800R rozdzielczości nie obsługuje tej serii. zmiana parametru sprężania jest w około 76%. Smart Search mode w tym przypadku jest dostępna. To reguluje przetwarzanie danych aparatu jest bardzo prosta. Rejestrator rozszerzenia z tej serii zastosowano typ fali. Powinien być wzorem średnio 10 tys. RUB.