428 Shares 9940 views

Jeśli można przejść do grilla. A to pomoże składane grill.

Dobór i organizacja wypoczynku w naszej epoce kamiennej dżungli, Internetu i szalonym tempem życia – jest to bardzo ważna lekcja. Aby rozpocząć, należy wziąć pod uwagę – co chcemy od naszego wypoczynku. Mieszkańcy dużych miastach jest lepiej wyjść na wsi. I to nie musi być puszczy 1000 km od domu. Wystarczy, aby dostać się do domku na przedmieściach lub najbliższej rzeki z przyjaciółmi. Takie działania nie wymagają zostawić tyle przyjemności, o ładunku dodatnim, a część jej tlen, którym brakowało w mieście, otrzymasz.


Ale przed wyjazdem, trzeba myśleć i zbierać wiele rzeczy, które mogą być dzikie i nieznane mieszkaniec miasta. Aby rozpocząć z owadów repelenty, że gdy ich niewielki rozmiar może znacząco zepsuć całe wakacje i zamiast ładunku dodatnim i wigoru przyniesiesz do domu zły nastrój i swędzenie od ukąszenia. Poświęć kilka kremy lub spraye, repelenty, które pomogą Ci uniknąć ukąszeń komarów, muszek i innych małych bloodsucking zgorszenie. Nie przeszkadzają, i wziąć coś anty-alergiczne, na podobieństwo suprastin. Ze względu na reakcję alergiczną może wystąpić w niektórych ukąszenia owadów.

Jeśli wybierasz się do lasu w okresie maj-lipiec, uważam, odzież, która zakrywa ramiona i kark. Nie zapomnieć o nakryciu głowy. A po spacerze w lesie, skontrolować skórę i starannie ubrania. Lasy zamieszkuje kleszczy. W przypadku znalezienia podejrzanych owadów na jego ciele, ostrożnie wyjąć go z pęsetą, umieścić w słoiku i przewieziony do laboratorium. Kleszcze mogą przenosić niebezpieczne choroby, które są podatne na leczenie w początkowej fazie.

Natura na pewno pobudzają apetyt. Dlatego przemyśleć w menu góry i żywności, które ze sobą zabrać. Psujące się potrawy bez worka lodówce jest lepiej nie brać. Nie wiadomo, jak szybko można dostać się do miejsca docelowego. Po drodze można spotkać korka, awarii pojazdu lub po prostu nieprzewidzianych opóźnień. Dlatego z kiełbasą przetargu powinno być zaniechane. I od zbyt gruby. Jeśli nie wołowina nie można wyobrazić sobie życie, wziąć wędzone lub marynowane mięso. Jeszcze przez wiele lat grill zachować pewność lidera w menu przy wyjściu z naturą. Ponieważ odejście zakłada się w odległości tajgi, należy pamiętać, że paliwo może powodować problemy – drzew wyciąć nie będzie dozwolone, a na pewno wybrał Deadwood sprawnych ludzi do Ciebie. Dlatego, aby nie spędzić pół cenny czas odpoczynku, aby znaleźć drewno na opał, kupić pre-gotowego worka węgla. On jest teraz sprzedawany w prawie każdym sklepie spożywczym.

Wreszcie pożar na ziemi – jest barbarzyńskie i ubiegłego wieku. W niektórych miejscach jest zabronione i może być ukarane dużą sumę. Niektórzy po prostu żal zostawić blizny na wiele lat palenisk. Aby to zrobić, od wielu lat znajduje się wygodna forma jako przenośne grille http: //xn—-7sbk4bdbk0c2cf.xn--p1ai/vybor-mangala/. Są one nazywane podmiejskich grill lub grilla na świeżym powietrzu. Co to jest. Ten składany grill który niezłożone stanowić torbę w częściach metalowych. Torba jest łatwo przenoszona na ramieniu lub przewożone w samochodzie. Na miejscu grill dzieje. Zazwyczaj dość proste, tak, że nawet dziewczęta mogą pokonać jego montaż. Jeśli znajdziesz właściwą kratkę, będzie służyć przez wiele lat i pozwoli Ci zaoszczędzić od konieczności zadbać o miejsce do gotowania. Co powinno wyglądać? Pierwszy grill składa się z nierdzewnej 2-3 mm, tak że po dwóch lub trzech wyjazdów, nie przestanie istnieć po prostu spalone. Po drugie, powinien po prostu być razem i nadal silna po zmontowaniu, bo jeśli rozpadnie kosz pełen rozżarzonych węglach w procesie gotowania, to wciąż zabawa. Grill musi również być zwarte w tranzycie. No, dość smakosz może mieć zwisy w formie tabeli zdalnej gotować grilla, pokrycie w przypadku deszczu i podobne przysmaki. Składany Ruszty ich rodzaje i formy, można zobaczyć na przykład tutaj (http: //xn—-7sbk4bdbk0c2cf.xn--p1ai/produkciya/).

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki Twój urlop będzie niezapomniany.